Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo Boli od samego patrzenia, aż przypomniało mi sie jak Aleix Vidal czy Andre Gomes złamali nogę :s
5
@Nazio_87 Młody jest, dobry jest a Mats to obecnie wrak bez kolan..
0
@TR3YWAY 60 tys może i bedzie ale nie podali w jakiej walucie haha... Jak można być tak naiwnym.. Smutne to trochę :s
3
@MessiSuarezNeymar No ja np jak pracowałem w Dpsie to bym wolał żeby dyrekcja sie postarała o dotacje na potrzebny sprzęt typu łóżka, pionizatory, wózki inwalidzkie, kule, balkoniki, stoliki i krzesła do ogrodu, kosiarki do ogrodu, sprzęt RTV, podwyżki dla pracowników czy remont pomieszczeń zaniedbanych placówki od rządzących ale co kto tam woli...
3
@erix10 Cthulu bo trzeba wybrać większe zło.
1
@Lionel_Messi10 Niech wpadnie do Amigosów do Barcy później hehe
1
@sewciu50 Trochę lepszy od Martina piłkarz nie gra w jednej z najlepszych Reprezentacji. Swoją drogą ciekawe, że nie ma podjazdu do Balde a łysy w repce jego woli.
0
@Michael24 Gargamel wolał Mirandę...
1
@Sulimo Ogólnie muzyka z Wieśka jest piękna < 3
1
@pt9 Wolałbym solidnego Taha niż Urugwajskiego Apostoła, który zawalił 2x w Champions League no ale jak to mówią do 3 razy sztuka..
0
@kubix05 Warto było zbudować kadre za jakieś 800mln€ żeby wygrać taki prestiżowy puchar.
5
Pani z Monopolowego dzisiaj będzie gościć łysego grubasa, który wykupi cały asortyment alkoholu i to nie będę tym razem ja.
3
@Gibbon_FCB Niektórzy zawodnicy są solidni jak Cucurella np, Palmer, Sancho też ma talent jest tam jakaś jakość.
0
Cóż czyli niestety Kasa wygrała..
0
Goat się wkurzył.
1
@maroon A Fabregas? On mógł zostać, potrzebny był kreator bo Xavi odchodził a my kupowaliśmy Konie do biegania, które w rozegraniu już niezbyt dobrze się czuli, ewentualnie Kroosa mogli wziąć drogi nie był. Przspaliśmy wtedy wymianę pokoleniową i źle ją przeprowadziliśmy i wyszło jak wyszło..
8
@OzzyFCB Wina Tebasa i chorych FFP przez którego kadry są jakie są.
0
A może tego Sancho na LS by Deco wział a nie Rashforda. W sumie u Flicka by się odbudował.
0
@maroon Talent i błysk miał a u nas nie wiemy jak jego kariera by sie potoczyła bo przez kilka lat takiego pomocnika potrzebowaliśmy.
0
@misterio Wystarczyło sprowadzić Isco w 2013 albo zostawić Thiago i Fabsa no ale to już historia... essa
0
@KrwawiaceoczyVEB A dlaczego coś muszę mieć do Rakiticia pisząc, że chcieliśmy zastąpić Ciastka na stole zaprawą murarską?
3
Pep popełnił błąd zostawiając szklanego dziadka De Bruyne i oddając Palmera do Chelsea. W sumie to tam mają kupę kasy i nie mają debila właściciela, który Xaviego zastąpił Rakiticiem a Inieste Vidalem...
1
No i super, że zostaje. Dzięki Wojtkowi w dużej mierze mieliśmy taki sezon, oby był jedynką w nowym sezonie.
1
@BorzyKrzys Oby nie wykupili Erica
0
Oj żeby ten Olmo miał lepsze zdrowie na przyszły sezon...
2
Jaś Fasola obciął się na łyso i sędziuje w La Liga? :o
0
Gdyby ktoś mi powiedział, że Eric powróci z Girony i bedzie grał świetnie na PO, ŚO i ŚPD to bym sie zapytał tej osoby czy nie brała przed chwilą udziału w strzelaninie na kozy z nosa.
0
@FCB_dimiC Potężny Eric ich wyjaśnił.
1
@Kapitan hawk Ciekawy miałeś weekend ^^
0
Peña niby słaby a obronił więcej niż Ter Stegen.