Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szybko poszło xD
0
Lamine pięknie zawinął
3
Olmo masakracja... Nic go nie ma w tym meczu...
1
Podobno Como chce Erica. Trzeba im dać zaporową cenę..
2
Dawać Kłodziana....
1
Teraz to już muszą mu przedłużyć umowę..
0
Dobra po dzisiejszym bedzie -1....
5
Przecież tam był faul.... Drukarze przeklęci..
1
Nie no LS i ŚO to jest mus na kolejny sezon...
0
@FCB24 A Asencio nie popełnia błędów?
0
Oni to nie potrafią utrzymać koncentracji...
0
A czy tam nie było Offside?
1
@Adran360 Alba taki to by się przydał obecnie, gorszy od Astona Martina by nie był.
3
@pacior95 Po 2 operacjach Mats to już nie ten sam bramkarz a nie wiemy jak w przyszłym sezonie z jego zdrowiem..
1
@Lionel_Messi10 Pamiętam jak Ramos mu ręke złamał sam chciałem wejść wtedy do TV i mu zaebac haha
3
Zapomnieć o tym gównianym meczu z Interem gdzie Łysy Drukarz z Dukami Holenderskimi przewieźli nas i skupić sie na Realu..
0
@MesQueUnClub96 Też o nim pomyślałem jak zobaczyłem tego mowego Papieża. Żyjemy w symulacji.
1
@FioletoweOczy Nawet taki sam drewniany i tak samo ujowo wyprowadza piłkę.
1
Fajnie obskoczy i PS i PO, ale zapewne to tylko plotka.
1
@takisobiektos Bartomeu by zapłacił ^^
1
Well =)
Według doniesień serwisu El Nacional zarząd FC Barcelony podjął decyzję o sprzedaży Daniego Olmo, jeśli do klubu wpłynie zadowalająca oferta. Joan Laporta i Deco są gotowi przyjąć propozycję, która będzie opiewała na co najmniej 70 milionów euro. To dość zaskakujący krok, mając na uwadze fakt, że Hiszpan dołączył do drużyny latem 2024 roku.
0
Na Poteżnego Hindusa wystarczy nawet Gerrard Martin, już raz go wyłączył ^^
0
@FCBparasiempre Z dyskusją. Najlepszą drużyną jest obecnie Barcelona a najlepszym trenerem jest Her Flick.. Lucho dostał zabawki za grubą kase Doue czy Kvare a Flick dostał Połamańca za 60mln i ćwierć napastnika za 4mln..
2
@ViscaelBarca2007 A niektórzy chcą jego sprzedaży. Przesunąć na stałe za plecy Lewego a na LS kupić Nico i ta drużyna bedzie zabójcza.
0
Już pomijając kwestie sędziowania mięliśmy ogromnego pecha z kontuzjami. Jestem przekonany, że Balde zatrzymał by Dumfriesa, brakuje mi naszego Quicksilvera, Martin jest zbyt klocowaty i zbyt toporny a pozostawiony sam na LO Inter miał autostradę a my nie atakowaliśmy wgl lewą flanką, dla takiego LO potrzebny jest LS taki jak Nico a nie zostawiony sam sobie jest taki klocek, który rozpędza się i jest zwrotny jak stary Jelcz.
2
@CLS63AMG Jeden z największych przekrętów ostatnich lat...
0
@ViscaelBarca2007 Wałek nic więcej.
1
@Jakchcesz Chłopak nieśmiały :p
0
@Messibestplayerintheworld
Martin jako zmiennik da radę jak zrobić jeszcze krok na przód, dać mu takiego wiatraka na LS żeby się chłopak nie męczył tam sam w razie w, Eric też może w razie w być na tej PO bo sobie naprawdę dobrze radzi.
0
@Cvzx Flick go naprostuje myślę a taki zawodnik sie przyda, zwłaszcza jak bedzie Steven Aston Martin Gerdard, który sam nie ogarnie lewej flanki..