1

Szybko poszło xD

0

Lamine pięknie zawinął

3

Olmo masakracja... Nic go nie ma w tym meczu...

1

Podobno Como chce Erica. Trzeba im dać zaporową cenę..

2

Dawać Kłodziana....

1

Teraz to już muszą mu przedłużyć umowę..

0

Dobra po dzisiejszym bedzie -1....

5

Przecież tam był faul.... Drukarze przeklęci..

1

Nie no LS i ŚO to jest mus na kolejny sezon...

0

@FCB24 A Asencio nie popełnia błędów?

0

Oni to nie potrafią utrzymać koncentracji...

0

A czy tam nie było Offside?

1

@Adran360 Alba taki to by się przydał obecnie, gorszy od Astona Martina by nie był.

3

@pacior95 Po 2 operacjach Mats to już nie ten sam bramkarz a nie wiemy jak w przyszłym sezonie z jego zdrowiem..

1

@Lionel_Messi10 Pamiętam jak Ramos mu ręke złamał sam chciałem wejść wtedy do TV i mu zaebac haha

3

Zapomnieć o tym gównianym meczu z Interem gdzie Łysy Drukarz z Dukami Holenderskimi przewieźli nas i skupić sie na Realu..

0

@MesQueUnClub96 Też o nim pomyślałem jak zobaczyłem tego mowego Papieża. Żyjemy w symulacji.

1

@FioletoweOczy Nawet taki sam drewniany i tak samo ujowo wyprowadza piłkę.

1

Fajnie obskoczy i PS i PO, ale zapewne to tylko plotka.


1

@takisobiektos Bartomeu by zapłacił ^^

1

Well =)
Według doniesień serwisu El Nacional zarząd FC Barcelony podjął decyzję o sprzedaży Daniego Olmo, jeśli do klubu wpłynie zadowalająca oferta. Joan Laporta i Deco są gotowi przyjąć propozycję, która będzie opiewała na co najmniej 70 milionów euro. To dość zaskakujący krok, mając na uwadze fakt, że Hiszpan dołączył do drużyny latem 2024 roku.

0

Na Poteżnego Hindusa wystarczy nawet Gerrard Martin, już raz go wyłączył ^^

0

@FCBparasiempre Z dyskusją. Najlepszą drużyną jest obecnie Barcelona a najlepszym trenerem jest Her Flick.. Lucho dostał zabawki za grubą kase Doue czy Kvare a Flick dostał Połamańca za 60mln i ćwierć napastnika za 4mln..

2

@ViscaelBarca2007 A niektórzy chcą jego sprzedaży. Przesunąć na stałe za plecy Lewego a na LS kupić Nico i ta drużyna bedzie zabójcza.

0

Już pomijając kwestie sędziowania mięliśmy ogromnego pecha z kontuzjami. Jestem przekonany, że Balde zatrzymał by Dumfriesa, brakuje mi naszego Quicksilvera, Martin jest zbyt klocowaty i zbyt toporny a pozostawiony sam na LO Inter miał autostradę a my nie atakowaliśmy wgl lewą flanką, dla takiego LO potrzebny jest LS taki jak Nico a nie zostawiony sam sobie jest taki klocek, który rozpędza się i jest zwrotny jak stary Jelcz.

2

@CLS63AMG Jeden z największych przekrętów ostatnich lat...

0

@ViscaelBarca2007 Wałek nic więcej.

1

@Jakchcesz Chłopak nieśmiały :p

0

@Messibestplayerintheworld
Martin jako zmiennik da radę jak zrobić jeszcze krok na przód, dać mu takiego wiatraka na LS żeby się chłopak nie męczył tam sam w razie w, Eric też może w razie w być na tej PO bo sobie naprawdę dobrze radzi.

0

@Cvzx Flick go naprostuje myślę a taki zawodnik sie przyda, zwłaszcza jak bedzie Steven Aston Martin Gerdard, który sam nie ogarnie lewej flanki..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?