Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Pytania które będą nurtować ludzkość:
Co było pierwsze Kura czy Jajo?.
Co by było gdyby Christensen wszedł zamiast Araujo.
Co by było gdyby Dembele w 2019 dobił LFC.
Co by było gdyby Błaszczykowski powtórzył Karnego z Portugalią.
0
@MichuZ44 Po wczorajszym to Polski Howar Webb/Overbo/Lahoz/Manzano i Mallenco w jednym
1
@Safrani Flick myślę ze sztabem by z niego zrobili potwora.
0
Co musi zrobić? Bardzo proste. Kupić LS I sprzedać Impostora Urugwajskiego a jak Impostor zostanie nie wpuszczać go na boisko w takich meczach jak wczoraj bo facet nie dojeżdża mentalnie na ważne mecze...
3
Dzisiaj i w finale jestem Londyńczykiem...
0
@DeXt3rVeB Nie mówię tylko o Polsce.
4
@Sinirsey Ja bym jeszcze PSG dorzucił do tego grona z Szejkiem Nasserem El Khalaifim a no i Tebasa
2
Najlepsze jest to, że Hala dzieci cieszą się bardziej wygraną Interu niż kibice Interu hahaha.
0
@4drian0 Graj, PSG lubi wypuszczać zwycięstwo z pierwszego meczu z rąk :p
0
@VegetaPolska A ja tam lubię ten Sterylny zapach i muzyczkę na korytarzu jak puszczali u mnie np w przychodni, kiedyś pamiętam jak byłem to puścili na poczekalni Enye ^^
0
@Gaucho Powinniśmy wywiesić Transparent "Thanks Arsenal"
0
@Andi18 Oczywiście, że tak, jak odwiecznemu rywalowi nie idzie albo się potyka to nie wypada płakać haha.
0
@4drian0 Oni się już nawygrywali CL :D
1
@Filipem Mam nadzieję, że w Turynie ze swoim agentem domyka odejście.
1
@ACMaldini3 Można jak najbardziej, jeszcze jak...
2
@Zenon83 Oby zrealizował swoje marzenie teraz :)
6
No to jeszcze w kolejnej edycji brakuje znowu przepychania Madrycioków i ich bramek z dupy w doliczonym czasie gry żeby pajace mogli się cieszyć, że mają 16x CL... coraz bardziej rzygam tymi rozgrywkami.
8
@cracker Cóż jedyny skrzydłowy, który ma Gen Cracka i drybling... Na drugie skrzydło Nico/Doku i by już było inaczej...
4
@blakkudium Ale mam nadzieję, że Impostor Urugwajski już nie.. Po tym meczu to już powinien być jego ostatni w tym klubie..
16
Oby w okolicach Lipiec/Sierpień był na zdjęciu w Biurach Juventusu, uśmiechnięty trzymając ich koszulkę i robiący Shakehand z prezesem Juve..
3
@Oskar00 Araujo ma problemy z koncentrację i oceną sytuacji..
0
@Eklerek Inter też bo można spekulować odnośnie kartki dla Ormianina po faulu na Lamine.
8
Oczywiście Dukowie na Varze i Łysy ślepi byli bo mięli być...
https://x.com/KaaliMrs/status/1920065969491214475
0
@olejtm I wtedy Tebas mówi "Potrzymaj mi wór z klejem"
2
@MateuszQ Może tam dołączyć do kolegi Lengleta, nawet profil odpowiedni. Nie umie wyprowadzać piłki, drewniany i klocowaty.
0
@CLS63AMG I Wozu Var z Łysym na czele..
0
@Andi18 Kurcze taki Couto albo Porro na PO i Cucurella/Grimaldo na LO marzenie.. Zawodnicy, którzy nie odbiegają jakoś bardzo od tych z ODG i dzięki nim byśmy mięli głębie składu, do tego Nico/Doku na LS ale niestety nie ma na to szans i znając życie dalej bedzie to samo co jest obecnie...
0
@Gaz Tah albo ten synek, który grał ostatnio w kadrze Hiszpanii a jak nie oni to jest Eric, jest Inigo, jest Christ i Cubarsi.
1
@blakkudium Nico brać do Barcy to brakujący element na lewe skrzydło.
3
Ale jest pozytyw wczorajszego meczu. W końcu Telenowela pod tytułem Urugwajski Fraud dobiegnie końca i obyśmy już w okolicach Lipiec/Sierpień widzieli zdjęcia uśmiechniętego Araujo trzymającego koszulke Juventusu czy MU..