7

Pytania które będą nurtować ludzkość:
Co było pierwsze Kura czy Jajo?.
Co by było gdyby Christensen wszedł zamiast Araujo.
Co by było gdyby Dembele w 2019 dobił LFC.
Co by było gdyby Błaszczykowski powtórzył Karnego z Portugalią.

0

@MichuZ44 Po wczorajszym to Polski Howar Webb/Overbo/Lahoz/Manzano i Mallenco w jednym

1

@Safrani Flick myślę ze sztabem by z niego zrobili potwora.

0

Co musi zrobić? Bardzo proste. Kupić LS I sprzedać Impostora Urugwajskiego a jak Impostor zostanie nie wpuszczać go na boisko w takich meczach jak wczoraj bo facet nie dojeżdża mentalnie na ważne mecze...

3

Dzisiaj i w finale jestem Londyńczykiem...

0

@DeXt3rVeB Nie mówię tylko o Polsce.

4

@Sinirsey Ja bym jeszcze PSG dorzucił do tego grona z Szejkiem Nasserem El Khalaifim a no i Tebasa

2

Najlepsze jest to, że Hala dzieci cieszą się bardziej wygraną Interu niż kibice Interu hahaha.

0

@4drian0 Graj, PSG lubi wypuszczać zwycięstwo z pierwszego meczu z rąk :p

0

@VegetaPolska A ja tam lubię ten Sterylny zapach i muzyczkę na korytarzu jak puszczali u mnie np w przychodni, kiedyś pamiętam jak byłem to puścili na poczekalni Enye ^^

0

@Gaucho Powinniśmy wywiesić Transparent "Thanks Arsenal"

0

@Andi18 Oczywiście, że tak, jak odwiecznemu rywalowi nie idzie albo się potyka to nie wypada płakać haha.

0

@4drian0 Oni się już nawygrywali CL :D

1

@Filipem Mam nadzieję, że w Turynie ze swoim agentem domyka odejście.

1

@ACMaldini3 Można jak najbardziej, jeszcze jak...

2

@Zenon83 Oby zrealizował swoje marzenie teraz :)

6

No to jeszcze w kolejnej edycji brakuje znowu przepychania Madrycioków i ich bramek z dupy w doliczonym czasie gry żeby pajace mogli się cieszyć, że mają 16x CL... coraz bardziej rzygam tymi rozgrywkami.

8

@cracker Cóż jedyny skrzydłowy, który ma Gen Cracka i drybling... Na drugie skrzydło Nico/Doku i by już było inaczej...

4

@blakkudium Ale mam nadzieję, że Impostor Urugwajski już nie.. Po tym meczu to już powinien być jego ostatni w tym klubie..

16

Oby w okolicach Lipiec/Sierpień był na zdjęciu w Biurach Juventusu, uśmiechnięty trzymając ich koszulkę i robiący Shakehand z prezesem Juve..

3

@Oskar00 Araujo ma problemy z koncentrację i oceną sytuacji..

0

@Eklerek Inter też bo można spekulować odnośnie kartki dla Ormianina po faulu na Lamine.

8

Oczywiście Dukowie na Varze i Łysy ślepi byli bo mięli być...
https://x.com/KaaliMrs/status/1920065969491214475

0

@olejtm I wtedy Tebas mówi "Potrzymaj mi wór z klejem"

2

@MateuszQ Może tam dołączyć do kolegi Lengleta, nawet profil odpowiedni. Nie umie wyprowadzać piłki, drewniany i klocowaty.

0

@CLS63AMG I Wozu Var z Łysym na czele..

0

@Andi18 Kurcze taki Couto albo Porro na PO i Cucurella/Grimaldo na LO marzenie.. Zawodnicy, którzy nie odbiegają jakoś bardzo od tych z ODG i dzięki nim byśmy mięli głębie składu, do tego Nico/Doku na LS ale niestety nie ma na to szans i znając życie dalej bedzie to samo co jest obecnie...

0

@Gaz Tah albo ten synek, który grał ostatnio w kadrze Hiszpanii a jak nie oni to jest Eric, jest Inigo, jest Christ i Cubarsi.

1

@blakkudium Nico brać do Barcy to brakujący element na lewe skrzydło.

3

Ale jest pozytyw wczorajszego meczu. W końcu Telenowela pod tytułem Urugwajski Fraud dobiegnie końca i obyśmy już w okolicach Lipiec/Sierpień widzieli zdjęcia uśmiechniętego Araujo trzymającego koszulke Juventusu czy MU..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?