Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gibbon_FCB Balonik to by mógł być gdybyśmy znowu mięli taką kadre jak 10 lat temu a nie Martinem musieli łatać LO, Ericiem PO czy nagle wprowadzać najgłupszego i najbardziej drewnianego ŚO od lat.
7
Najgorsze jest to, że można tylko gdybać co by było gdyby Christensen wszedł, który inteligencja, techniką i czytaniem gry zjada Araujo o kilka klas... Nie pamiętam żeby Andreas popełniał takie błędy, zawsze jak grał to był conajmniej albo solidny albo grał jak profesor a ten zawsze był klocem i drewnem kreatywnym jak srający pies, nadrabiał jedynie charakterem, siłą i szybkością obecnie nawet nie ma tego i...
0
@MesQueUnClub_87 Można gdybać bo Yamal prawie zamknął ten mecze ale pech chciał, że uderzył w słupek..
0
@directedbyfcb Araujo już zbiera swoje żniwo za swoje kalkulacje i udowodnił, że nie jest obroncą do tak grającego klubu jak Barcy bo ani nie umie wyprowadzać piłki, jest kreatywny jak pies stawiający klocka i drewniany, a także odcina mu prąd ale widać też co robi De Jong w tej sytuacji.
1
@kaamil1910 Sędzia to wiadoma sprawa, ale wiedząc, że ma się takiego łysego dzbana i dwóch Holenderskich niewidomych na Var to trzeba grać..
0
@MesQueUnClub_87 Albo jak z Kacem
0
Araujo to, że wczoraj zawalił nie ma wątpliwości ale kogo tu kryje Blondyn z 21? Ja piernicze, czy naprawdę znamiona porażki w ostatnich latach muszą nosić numery 1,4 i 21???
5
Gdyby były wyciągane surowe konsekwencje wobec sędziów i tych asystentów w wozie VAR to skrupulatniej by się przykładali do swojej pracy niż te Holenderskie pajace na VAR wczoraj i Marciniak
1
@stool W sumie to jeszcze Fati Out..
0
@mekston To bedzie jedno z najgorszych wydarzeń chyba w moim kibicowskim życiu.. Dembele i ZP, taki Kołtun i ten klub... Ostatnio sobie powtarzałem, że mam nadzieję, że nie dożyje CL dla tego wstrętnego klubu i tego Buca El Khalaifiego ale chyba jednak trzeba to bedzie przełknąć....
1
@ProMILs Szkoda tylko, że gramy na 3 frontach o czym ta kanalia wie a i tak nie pozwoli na nic... Dzięki niemu musimy łatać dziury Ericiem czy Martinem i nie mamy LS nawet...
0
@koniczila Pieniądze mamy, gorzej z debilem Tebasem..
1
@mekston No to w tym roku może to być albo Rapha, albo Yamal, albo Dembele..
0
@Salchent Cóż no pech chciał że tak jest..
0
@Pawlak1992 Lautaro aczkolwiek Messi nie wygrał w 2019 CL a i tak dostał ZP.
0
@Pawlak1992 Trzeba kupić Bocznych obrońców i LS. Na 9 Ferran w razie w da radę ale z takim LO jak Martin bez gościa w stylu Nico, Doku czy Comana nic sie nie zdziała...
2
@draxidox Dużo bardziej kontrowersyjne są decyzję o niepodyktowaniu Karnego jak była ręką w PK i niepodyktowanie faulu na Martinie, tutaj akurat 100% Karny był..
1
@clyde Dokładnie srac na tą Lige Mistrzów nawet jak kolejne 2 dekady jej nie wygramy. Teraz to grunt wygrać LL.
0
@JordiAlbion Var swoją drogą już nas przewiózł ten Holenderski pajac też w meczu z Interem ale Marciniak sam też jest współwinny tego co się tam odwaliło.
0
@JordiAlbion masz i skończ bo dyskusja z tobą jest daremna...
0
@JordiAlbion Czyli popełnił błąd albo nie chciał widzieć.
0
@JordiAlbion Odgwizdać też nie może faulu?
0
@JordiAlbion Oczywiscie, nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał. Faul był i to nie podlega dyskusji.
0
Mam nadzieję, że dzisiaj Arsenal odrobi i wygra tą CL...
0
Ale co swego czasu szastaliśmy hajsem na Griezmanna, na Coutinho, na Dembele to nasze....
0
@Gaz Grunt to żeby Barca też się wzmocniła.
1
@Kubsoleon Był ale Dalai Lama oświecony z Płocka nawet tego nie sprawdził i nie odgwizdał tak jak te ślepe barany z Holandii na Var, które znowu nas przewiozły
1
@FCB24 Jeżeli według ciebie Szczęsny zawalił mecz to naprawdę na twoją tezę rece opadają..
3
Na zakończenie powiem tylko tyle. Boczni Obrońcy, Tah, oraz Lewe Skrzydło ktoś z dwójki Doku/Nico to jest mus na kolejny sezon... Jak nie ma Balde to Lewa strona jest martwa i zapewne gdyby dzisiaj tam był Nico to byśmy dzisiaj cieszyli się z awansu do finału.
2
@TaughtMule Jak on się na Boga powoływał przy zostaniu w Barcy.. xD