1

@Gibbon_FCB Balonik to by mógł być gdybyśmy znowu mięli taką kadre jak 10 lat temu a nie Martinem musieli łatać LO, Ericiem PO czy nagle wprowadzać najgłupszego i najbardziej drewnianego ŚO od lat.

7

Najgorsze jest to, że można tylko gdybać co by było gdyby Christensen wszedł, który inteligencja, techniką i czytaniem gry zjada Araujo o kilka klas... Nie pamiętam żeby Andreas popełniał takie błędy, zawsze jak grał to był conajmniej albo solidny albo grał jak profesor a ten zawsze był klocem i drewnem kreatywnym jak srający pies, nadrabiał jedynie charakterem, siłą i szybkością obecnie nawet nie ma tego i...

0

@MesQueUnClub_87 Można gdybać bo Yamal prawie zamknął ten mecze ale pech chciał, że uderzył w słupek..

0

@directedbyfcb Araujo już zbiera swoje żniwo za swoje kalkulacje i udowodnił, że nie jest obroncą do tak grającego klubu jak Barcy bo ani nie umie wyprowadzać piłki, jest kreatywny jak pies stawiający klocka i drewniany, a także odcina mu prąd ale widać też co robi De Jong w tej sytuacji.

1

@kaamil1910 Sędzia to wiadoma sprawa, ale wiedząc, że ma się takiego łysego dzbana i dwóch Holenderskich niewidomych na Var to trzeba grać..

0

@MesQueUnClub_87 Albo jak z Kacem

0

Araujo to, że wczoraj zawalił nie ma wątpliwości ale kogo tu kryje Blondyn z 21? Ja piernicze, czy naprawdę znamiona porażki w ostatnich latach muszą nosić numery 1,4 i 21???


5

Gdyby były wyciągane surowe konsekwencje wobec sędziów i tych asystentów w wozie VAR to skrupulatniej by się przykładali do swojej pracy niż te Holenderskie pajace na VAR wczoraj i Marciniak

1

@stool W sumie to jeszcze Fati Out..

0

@mekston To bedzie jedno z najgorszych wydarzeń chyba w moim kibicowskim życiu.. Dembele i ZP, taki Kołtun i ten klub... Ostatnio sobie powtarzałem, że mam nadzieję, że nie dożyje CL dla tego wstrętnego klubu i tego Buca El Khalaifiego ale chyba jednak trzeba to bedzie przełknąć....

1

@ProMILs Szkoda tylko, że gramy na 3 frontach o czym ta kanalia wie a i tak nie pozwoli na nic... Dzięki niemu musimy łatać dziury Ericiem czy Martinem i nie mamy LS nawet...

0

@koniczila Pieniądze mamy, gorzej z debilem Tebasem..

1

@mekston No to w tym roku może to być albo Rapha, albo Yamal, albo Dembele..

0

@Salchent Cóż no pech chciał że tak jest..

0

@Pawlak1992 Lautaro aczkolwiek Messi nie wygrał w 2019 CL a i tak dostał ZP.

0

@Pawlak1992 Trzeba kupić Bocznych obrońców i LS. Na 9 Ferran w razie w da radę ale z takim LO jak Martin bez gościa w stylu Nico, Doku czy Comana nic sie nie zdziała...

2

@draxidox Dużo bardziej kontrowersyjne są decyzję o niepodyktowaniu Karnego jak była ręką w PK i niepodyktowanie faulu na Martinie, tutaj akurat 100% Karny był..

1

@clyde Dokładnie srac na tą Lige Mistrzów nawet jak kolejne 2 dekady jej nie wygramy. Teraz to grunt wygrać LL.

0

@JordiAlbion Var swoją drogą już nas przewiózł ten Holenderski pajac też w meczu z Interem ale Marciniak sam też jest współwinny tego co się tam odwaliło.

0

@JordiAlbion masz i skończ bo dyskusja z tobą jest daremna...


0

@JordiAlbion Czyli popełnił błąd albo nie chciał widzieć.

0

@JordiAlbion Odgwizdać też nie może faulu?

0

@JordiAlbion Oczywiscie, nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał. Faul był i to nie podlega dyskusji.

0

Mam nadzieję, że dzisiaj Arsenal odrobi i wygra tą CL...

0

Ale co swego czasu szastaliśmy hajsem na Griezmanna, na Coutinho, na Dembele to nasze....

0

@Gaz Grunt to żeby Barca też się wzmocniła.

1

@Kubsoleon Był ale Dalai Lama oświecony z Płocka nawet tego nie sprawdził i nie odgwizdał tak jak te ślepe barany z Holandii na Var, które znowu nas przewiozły

1

@FCB24 Jeżeli według ciebie Szczęsny zawalił mecz to naprawdę na twoją tezę rece opadają..

3

Na zakończenie powiem tylko tyle. Boczni Obrońcy, Tah, oraz Lewe Skrzydło ktoś z dwójki Doku/Nico to jest mus na kolejny sezon... Jak nie ma Balde to Lewa strona jest martwa i zapewne gdyby dzisiaj tam był Nico to byśmy dzisiaj cieszyli się z awansu do finału.

2

@TaughtMule Jak on się na Boga powoływał przy zostaniu w Barcy.. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?