Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Derean Albo wyleci za Czerwony kartkę.
17
Jak widać Łysy mylił się wtedy w obie strony ale tylko z Barcy zrobili tych złych xD
1
@Filipem Architekt w Matrixie to stworzył.
0
@Derean Jednego zawodnika brakuje.
2
@lajcior Spaghetti na Obiad a przy meczyku może jakieś Doritos.
1
@Who_you_mam Viva La Vida Viva La Vidą. Tu trzeba wygrać.
0
@Kamiloza91 Gorzej na boki obrony. O ile ODG naprawde fajnie sie prezentuje o tyle zmiennicy to jest żart i zawodnicy, którzy by mięli problem w Union Berlin o miejsce w składzie. Gerard Martin to najgorszy technicznie chyba boczny obrońca od czasów Emersona, Fort jest za to Takim Trentem ale dużo gorszy taktycznie i w ofensywie. Potrzebne są boki obrony na poziomie i jakiś LS typu Doku czy Nico na przyszły sezon i to powinien być mus.
0
@tomcias10 U Xaviego tak nie wiadomo jak by u Flicka wyglądał.
0
@Rifek Gdybyśmy Araujo pożegnali i dostali za niego kasy, Fatiego i innych zawodników, którzy nie sprawdzają się to nie jest problemem te 10 baniek i podpis. Chyba, że mamy łatać tą PO Ericiem albo Fortem co mi się niezbyt widzi..
0
@culedawid Nie wiadomo jak by tam grał za Flicka u Danzela wszyscy zaliczali regres.
0
Kurcze gdyby tak przechwycić Trenta Realowi a Jules na ŚO? Poza Julesem obecnie nie mamy Alternatywy nawet solidnej na PO a sam w sobie Jules to bardziej też ŚO mimo, że na PO wymiata ale taki zawodnik do poszerzenia kadry by był jak złoto, zwłaszcza, że Araujo odejdzie pewnie a zdrowie Chistensena jest jak zdrowie Vermy.
0
@Azazel_Pazuzu To musi być jakiś Madrol, bo nie chce mi się wierzyć, że kibica Interu obchodziło by to czy Olmo jest zarejestrowany, chociaż na każdym FP mają takich ulepów.
1
@blakkudium Lapcio już widać wstawiony :p
0
@lajcior Cholera wie czy to nawet nie jest on xD
1
Cóż widać w Mediolanie też mają swoich Kamilków o niezbyt Lotnych umysłach :s
https://ibb.co/6R6hmqGr
0
@Faro Idealne zdjęcie jako Okładka kolejnego albumu Manowar.
9
@4Fabregas4 Boli cie Wielki Robercik. Pozostaje ci tylko żałoba.
2
@LambiPL Olmo ma podobnie..
3
@blakkudium Zajebista.
2
@fart Kane z trofeum.. Piekło zamarzło....
0
@addept Słowo klucz. Jeżeli nie bedzie niestety ostatnio rzadko sie to zdarza.
0
@Messiasz2 Z Uszatym, Victorem i Torre w pakiecie.
0
@addept Brak LO, Brak PO, brak Lewego (Chociaż mamy nadzieję, że wróci na rewanż) sędzia kibic Madrytu i Giuseppe Meazza a Inter pokazał, że z pół sytuacji potrafią stworzyć zagrożenie. Jedyna nadzieja w tym, że Lamine i Rapha będą mieli dzień i Rekin coś ukłuje a w defensywie nie bedzie wylewów.
1
@fotohobby On nawet tam miał problem być numerem jeden.
0
@Faro Inigo na LO już grał. Cubarsi nigdy tam nie grał a noga też ważna przy wyprowadzaniu piłki. Uszaty jedynie jest nominalnym naszym LO ale to zawodnik na drużyny pokroju Fortuny Dusseldorf, góra Union Berlin aczkolwiek w Unionie też by miał ciężko.
1
@Faro No i oby tym razem nie zawaliła, mało tego Inter pokazał, że potrzebuję niewiele żeby stworzyć zagrożenie.
0
@Faro Real może nie ale Inter czy PSG/Arsenal już kogo być.
0
@addept Napisz to do 100 innych osób, które realnie widzą widmo odpadnięcia z CL przez brak kadry i Marciniaka.. Inter potrafi bardzo szybko zagrożenie stworzyć co ostatnio mecz z nimi pokazał a do tego sędzią jest Madryciok i gramy w Mediolanie nie u siebie.
1
@daniel32778 Najlepiej to Barca też musi... Ostatni mecz jest z przeciwnikiem z którym różnie nasze mecze bywały.
2
Mam nadzieję, że w klasyku zamkniemy sprawę majstra. Nie można pozwolić żeby taki dziadowski Real zgarnął majstra...