1

Te ruchy z gracją nagrobka u Gumisia...

4

Ale będą jaja jak Niemiecki Johny Bravo nam przewali sezon...

0

Jak to jest, że nagle Valladolid ma na Bramce Buffona a w defensywie Neste????

0

@kanver_ Tak żeby nie dostać tej piłki w taki sposób za kołnierz. Brak rytmu i czucia przestrzeni robi swoje

1

@kanver_ Ustawił sie ujowo

0

@LukaszFan Gramy drugim garniturem

2

Marc Andre Ter Karius..

0

Ter Statua wróciła i już tracimy gole =D

1

@Dr_Cabasisi Zapewne jakiś bar typu "Warka"

0

Jak to Bartomeu gadał "Na 200% zostaje" a tak na serio to jakoś o Raphe jestem spokojny.

1

@zodiak_10 Coś co wydarzyło się tydzień później to nie miało prawa się wydarzyć... Obyśmy w końcu do finału się dostali bo kiedy jak nie teraz?....

1

@constantine16 No jak broni Araujo obecnie to te różne wpadają, nie trzeba daleko szukać jak Natan nam wbił gola np i krył go nie kto inny jak Araujo...

0

Niech zobaczą ci eksperci kogo mamy na ławce... Ter Statua bez kolan po kilku miesięcznej przerwie i Peña.. Poza tym Szczena ponosi połowiczną winę za to, gramy przetrzebioną defensywą bez Balde i być moze już bez Julesa do końca sezonu z Drewniakiem Gumisiem na LO albo łatając dziury Inigo na LO czy Fortrm i Ericiem na PO, za to Araujo dalej brak formy. Jak awansujemy tym Ulepem w defensywie do finału to Flick powinien dostać pomnik pod nowym CN.

0

@jacobFCB Nie no z Julesem by nie wygrał rywalizacji raczej. W tyłach Juan był cienki.

0

@FCB24 Nie podobał. Semedo to był jeden z najgorszych PO w 21 wieku w Barcy a Vidal w tyłach to był gorszy od Cancelo.

7

@jacobFCB Patrząc na to kto później przychodził to szkoda, że nie przyszedł xD

0

@FCB_dimiC Taką, że szarpał i wyszarpał w dużej mierze ten remis bo obrona była dziurawa jak Polskie Drogi.

1

W sumie to z remisem też jechaliśmy do Madrytu na rewanż z Atletico. Grunt żeby Lewy wrócił i Balde i żeby znowu nie było dziur w defensywie jak w uzębieniu Żakuja z filmu Goście Goście.

1

@blakkudium Ten Ormianin to jakiś mutant.. Facet ma ponad 35 lat a biega nadal tyle KM.

1

@Sulimo Tylko Czukwe Turan powiedział, że Yamal wcale nie taki najlepszy i lepsi są Mokebe i Mekambe.

0

Cóż mógł innego powiedzieć skoro to rodacy. Poza tym zapomniał o Raphinhi.

0

Przynajmniej nie będzie meczu, że "Pewne 3 bramki strzelone to można się rozluźnić i stracić 4" jak to było wiadomo kiedy....

0

Ta obrona to kryminał ale największy Matrix to jest to, że co walą to wpada..

7

Pamiętajmy, że gramy bez nominalnego PO, bez nominalnego LO, bez nominalnego LS, bez nominalnego ŚPD, bez Nominalnej 9 a i tak wyciągamy póki co max z tego co jest.

3

Im to się musi palić dupa chyba zawsze żeby zaczynali grać...

1

Lewy i Balde wracają na rewanż prawda?

0

@FCB_dimiC Jak widać jednak Yamal ma La Zabawe.

1

Raphinhi to nie ma w tym meczu.... Dla mnie do zmiany jest.

0

@maroon W sumie to teraz jest Yamal dzięki temu wiec żadna strata..

0

Grunt to jak najmniej wdupić a na następny mecz z Lewym i może Balde odrobić..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?