Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Te ruchy z gracją nagrobka u Gumisia...
4
Ale będą jaja jak Niemiecki Johny Bravo nam przewali sezon...
0
Jak to jest, że nagle Valladolid ma na Bramce Buffona a w defensywie Neste????
0
@kanver_ Tak żeby nie dostać tej piłki w taki sposób za kołnierz. Brak rytmu i czucia przestrzeni robi swoje
1
@kanver_ Ustawił sie ujowo
0
@LukaszFan Gramy drugim garniturem
2
Marc Andre Ter Karius..
0
Ter Statua wróciła i już tracimy gole =D
1
@Dr_Cabasisi Zapewne jakiś bar typu "Warka"
0
Jak to Bartomeu gadał "Na 200% zostaje" a tak na serio to jakoś o Raphe jestem spokojny.
1
@zodiak_10 Coś co wydarzyło się tydzień później to nie miało prawa się wydarzyć... Obyśmy w końcu do finału się dostali bo kiedy jak nie teraz?....
1
@constantine16 No jak broni Araujo obecnie to te różne wpadają, nie trzeba daleko szukać jak Natan nam wbił gola np i krył go nie kto inny jak Araujo...
0
Niech zobaczą ci eksperci kogo mamy na ławce... Ter Statua bez kolan po kilku miesięcznej przerwie i Peña.. Poza tym Szczena ponosi połowiczną winę za to, gramy przetrzebioną defensywą bez Balde i być moze już bez Julesa do końca sezonu z Drewniakiem Gumisiem na LO albo łatając dziury Inigo na LO czy Fortrm i Ericiem na PO, za to Araujo dalej brak formy. Jak awansujemy tym Ulepem w defensywie do finału to Flick powinien dostać pomnik pod nowym CN.
0
@jacobFCB Nie no z Julesem by nie wygrał rywalizacji raczej. W tyłach Juan był cienki.
0
@FCB24 Nie podobał. Semedo to był jeden z najgorszych PO w 21 wieku w Barcy a Vidal w tyłach to był gorszy od Cancelo.
7
@jacobFCB Patrząc na to kto później przychodził to szkoda, że nie przyszedł xD
0
@FCB_dimiC Taką, że szarpał i wyszarpał w dużej mierze ten remis bo obrona była dziurawa jak Polskie Drogi.
1
W sumie to z remisem też jechaliśmy do Madrytu na rewanż z Atletico. Grunt żeby Lewy wrócił i Balde i żeby znowu nie było dziur w defensywie jak w uzębieniu Żakuja z filmu Goście Goście.
1
@blakkudium Ten Ormianin to jakiś mutant.. Facet ma ponad 35 lat a biega nadal tyle KM.
1
@Sulimo Tylko Czukwe Turan powiedział, że Yamal wcale nie taki najlepszy i lepsi są Mokebe i Mekambe.
0
Cóż mógł innego powiedzieć skoro to rodacy. Poza tym zapomniał o Raphinhi.
0
Przynajmniej nie będzie meczu, że "Pewne 3 bramki strzelone to można się rozluźnić i stracić 4" jak to było wiadomo kiedy....
0
Ta obrona to kryminał ale największy Matrix to jest to, że co walą to wpada..
7
Pamiętajmy, że gramy bez nominalnego PO, bez nominalnego LO, bez nominalnego LS, bez nominalnego ŚPD, bez Nominalnej 9 a i tak wyciągamy póki co max z tego co jest.
3
Im to się musi palić dupa chyba zawsze żeby zaczynali grać...
1
Lewy i Balde wracają na rewanż prawda?
0
@FCB_dimiC Jak widać jednak Yamal ma La Zabawe.
1
Raphinhi to nie ma w tym meczu.... Dla mnie do zmiany jest.
0
@maroon W sumie to teraz jest Yamal dzięki temu wiec żadna strata..
0
Grunt to jak najmniej wdupić a na następny mecz z Lewym i może Balde odrobić..