Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kounde Pau Eric Inigo zestawienie obrony.
1
@AntiVARdridista Jeszcze jak.
0
@Majkel34 Raczej wieśniaków i buraków.
0
@komin32 Jaki Stachurski? XD!
0
@ViscaelBarca2007 No póki co lipa patrząc na to ile za niego zapłacili, ale dla Man City to grosze.
0
Obecnie ten Nico w Man City to jest Andre Gomes Vol.2 widzę. Koleś nie daje temu zespołowi prawie nic a obecnie to nawet na ławie wylądował, ale chociaż coś wpadło % od jego sprzedaży haha
5
@ViscaelBarca2007 Barca za Danzela to był inny zespoł niż za Flicka. Poza tym z tego co pamiętam graliśmy z tyłu Alonso, Roberto, Pique czy Ericiem a z przodu Mokebe Rapha i Lewy z kolei na SPD wypalony Busi, który fizycznie już zaczynała niedojezdzać.
0
@Terapuls Niestety skrzydło mamy tylko jedno
2
@partymaker Byle nie na twardo.
0
@Comentateiro To tylko hipoteza. Oczywiście mogą znaleźć się w finale.
0
@ViscaelBarca2007 Ja czekam na Lewego I Balde to dwa najważniejsze ogniwa, których brakuje i odczuwaliśmy to ostatnio.
0
@Criss18Barca A i tak odpadła.
2
Ja się tylko obawiam, że nawet jak się ogra Inter to trzeba będzie w finale pewnie spotkać się z PSG, chociaż Aston już pokazała, że nie taki Paryż straszny.
1
@ali3gator On co by nie zrobił Lewandowski to dla niego będzie i tak drewniakiem...
0
@Rarenzio Oczywiście. Bo Lewandowski nie robi miejsca kolegom, bo Lewandowski nie gra tyłem do bramki rywala co jest ważne a dobijać też trzeba potrafić..
7
@ali3gator Grunt to nie marnować okazji.
0
@FCB_dimiC Każdy wie jakim piłkarzem jest Yamal i widać jak strona na której gra w Interze funkcjonuje. Chłopak będzie miał swój dzień to zrobi to co do niego należy, poza tym Inter ma dołek u nas jedynie czego się trochę obawiam to skuteczność i lewa strona. Tylko Tyle i aż tyle z reszta nie tylko ja jak widać tak tutaj uważam.
0
@Marcelinho99 Co oni znowu tam zobaczyli? Może niech ktoś od nich idzie na sędziego w La Liga.
0
@FCB_dimiC Mam nie wierzyć, że damy radę z Interem? Ok.
0
@Tigermaus Klasyk to jest coś innego niż LM.
0
@FCB_dimiC Widze w jakiej formie jest Inter obecnie. W sumie to Zrobił 2 asysty z Realem. No i klasyk rządzi się innymi prawami.
0
Wjeżdżają w PK Interu jak dzik w żołędzie.
0
Przecież Yamal to na prawej będzie miał La Zabawę..
0
@mekston Właśnie przegrywa z Romą która widać też najświeższa nie jest.
0
Tak widzę jak ten Inter gra i sądzę, że jak będzie lepsza skuteczność u nas to jesteśmy w stanie z nimi powalczyć, pytanie tylko czy Eric + Cucu na ŚO a Inigo na LO czy może jednak Gumiś na LO i Inigo na ŚO..
0
Jak to było w kultowym 40:1 odnośnie Szczęsnego "Żadnen piłkarz nie wejdzie do bramki chronioną przez polską rękę"
1
@GeneralXavi Tak ale niestety Pedriego już nie było na boisku :/
0
@allien18 Ja się najbardziej o Yamala obawiałem mając flashback z ostatnim wykonywaniem przez niego 11
0
@Rewolucja123 Jednak jest też z niego kawał buca
0
@Kapitan_SW Jeszcze Carvajal a na ławkę Salgado < 3