2

Kounde Pau Eric Inigo zestawienie obrony.

1

@AntiVARdridista Jeszcze jak.

0

@Majkel34 Raczej wieśniaków i buraków.

0

@komin32 Jaki Stachurski? XD!

0

@ViscaelBarca2007 No póki co lipa patrząc na to ile za niego zapłacili, ale dla Man City to grosze.

0

Obecnie ten Nico w Man City to jest Andre Gomes Vol.2 widzę. Koleś nie daje temu zespołowi prawie nic a obecnie to nawet na ławie wylądował, ale chociaż coś wpadło % od jego sprzedaży haha

5

@ViscaelBarca2007 Barca za Danzela to był inny zespoł niż za Flicka. Poza tym z tego co pamiętam graliśmy z tyłu Alonso, Roberto, Pique czy Ericiem a z przodu Mokebe Rapha i Lewy z kolei na SPD wypalony Busi, który fizycznie już zaczynała niedojezdzać.

0

@Terapuls Niestety skrzydło mamy tylko jedno

2

@partymaker Byle nie na twardo.

0

@Comentateiro To tylko hipoteza. Oczywiście mogą znaleźć się w finale.

0

@ViscaelBarca2007 Ja czekam na Lewego I Balde to dwa najważniejsze ogniwa, których brakuje i odczuwaliśmy to ostatnio.

0

@Criss18Barca A i tak odpadła.

2

Ja się tylko obawiam, że nawet jak się ogra Inter to trzeba będzie w finale pewnie spotkać się z PSG, chociaż Aston już pokazała, że nie taki Paryż straszny.

1

@ali3gator On co by nie zrobił Lewandowski to dla niego będzie i tak drewniakiem...

0

@Rarenzio Oczywiście. Bo Lewandowski nie robi miejsca kolegom, bo Lewandowski nie gra tyłem do bramki rywala co jest ważne a dobijać też trzeba potrafić..

7

@ali3gator Grunt to nie marnować okazji.

0

@FCB_dimiC Każdy wie jakim piłkarzem jest Yamal i widać jak strona na której gra w Interze funkcjonuje. Chłopak będzie miał swój dzień to zrobi to co do niego należy, poza tym Inter ma dołek u nas jedynie czego się trochę obawiam to skuteczność i lewa strona. Tylko Tyle i aż tyle z reszta nie tylko ja jak widać tak tutaj uważam.

0

@Marcelinho99 Co oni znowu tam zobaczyli? Może niech ktoś od nich idzie na sędziego w La Liga.

0

@FCB_dimiC Mam nie wierzyć, że damy radę z Interem? Ok.

0

@Tigermaus Klasyk to jest coś innego niż LM.

0

@FCB_dimiC Widze w jakiej formie jest Inter obecnie. W sumie to Zrobił 2 asysty z Realem. No i klasyk rządzi się innymi prawami.

0

Wjeżdżają w PK Interu jak dzik w żołędzie.

0

Przecież Yamal to na prawej będzie miał La Zabawę..

0

@mekston Właśnie przegrywa z Romą która widać też najświeższa nie jest.

0

Tak widzę jak ten Inter gra i sądzę, że jak będzie lepsza skuteczność u nas to jesteśmy w stanie z nimi powalczyć, pytanie tylko czy Eric + Cucu na ŚO a Inigo na LO czy może jednak Gumiś na LO i Inigo na ŚO..

0

Jak to było w kultowym 40:1 odnośnie Szczęsnego "Żadnen piłkarz nie wejdzie do bramki chronioną przez polską rękę"

1

@GeneralXavi Tak ale niestety Pedriego już nie było na boisku :/

0

@allien18 Ja się najbardziej o Yamala obawiałem mając flashback z ostatnim wykonywaniem przez niego 11

0

@Rewolucja123 Jednak jest też z niego kawał buca

0

@Kapitan_SW Jeszcze Carvajal a na ławkę Salgado < 3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?