Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Sprytnie wywiesić chce białą flagę po kryjomu żeby nie zostać zmasakrowanym jak Barca w pamiętnym meczu z Bayernem.
1
Mam nadzieje, że jutro Flick wywiesi na tablicy w szatni zdjęcie Viniciusa z roześmianą mordą i im powie "Widzicie?! Tak się będzie z was śmiał ten wyrzutek jak nic nie wygracie w tym sezonie, macie tam iść i złoić im tyłek dobrze się przy tym bawiąc"
2
Florek taktycznie. Wie, że Real gra Gówno totalne, wszystko jest tam już wypalone, autobusiarze z Getafe mieli w meczu z nimi 20 strzałów a Barca 40 w meczu z Mallorcą drugim garniturem to woli uniknąć dwucyfrowki wywieszając białą flagę.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Nie no Lewy to rozwala tą Ligę :p
9
Jak przeczytałem nagłówek kątem oka "Victor Valdes Wraca.." pomyślałem sobie Ter Stegen będzie trzecim bramkarzem.
1
Nawet jak widać muszą sobie ci mitomani dorabiać genezę powstania przydomka "Rządowi" oczywiście opierając się o nic innego jak Liga Mistrzów.
2
@Bocheno1 Calvini Bongolio
0
@LeoMessiiBarcaPepa Raphinha króla strzelców?
1
@Starrk Mnie raz na chodniku na zakręcie prawie rozjechały dwa dzieciaki na rowerze. Szedłem sobie i był zakręt w lewo, ale budynek tam zasłania ten zakręt bo to jakby on go robi no i idę sobie spokojnie i nagle jak w Matxie miałem bullet time i lewo co odskoczyłem bo by wpadł na mnie łebek na rowerze...
11
Ale by go ludzie wywieźli na taczkach gdyby wymusił grę i ten puchar zawalił jakimś Kariusowym babolem..
0
@LeoMessiiBarcaPepa Za Xaviego wyglądał jak piłkarz na kluby pokroju Sociedad a nie Barcy i dopiero za Hansiego gra to czego się od niego oczekiwało.
1
@szymonekk To jest najważniejsze, że Ci piłkarze w końcu nie wyglądają jakby przebiegli 100 km maraton i grają szybciej i bardziej intensywnie a nie człapią i stojanow. Kiedyś pewien Holender zrewolucjonizował styl gry Barcy, teraz mam nadzieję, że uda się to Niemcowi.
2
Mimo, że Flick jeszcze nie wygrał tak znaczących u nas pucharów już teraz mogę napisać, że to najlepszy trener od czasów Pepa. Hansi walczy o 3 trofea mając 37 latka w składzie, Brazylijczyka bez Dryblingu i 17 latka a walczy o 3 puchary i wyciska maksa z tych piłkarzy, pomoc stosunkowo młoda i też średnio z polem manewru jest w niej obecnie a dziury na bokach obrony czy na skrzydłach musi łatać Fatim, który nie grał 2 lata przez kontuzje i pominięcia w składzie, Ferranem, który zagra 2 mecze spoko w miesiącu w ODG a głównie z ławki wchodzi, Szklanymi Olmo, Fortem bez ogrania, uszatym drewniakiem i 3 pozyche Ericiem, którego Danzel wypychał z klubu. Lucho miał Kosmiczny skład, Erni też miał niezły ale styl pozostawiał wiele do życzenia, Xavi 1 w miarę ok sezon ale też styl kijowy, Koeman cóż.. Końcówka to był dramat, Setiena pominę bo to jeden z najgorszych eksperymentów jakie się przytrafiły w 21 Wieku... Dlatego Vamos Hansi i zapisz się w historii tego klubu..
0
@ali3gator Mimo wszystko najlepszy trenerów od czasów Pepuli..
0
@NeroTFP1 To takie odniesienie do oceny Pedriego tego Madryckiego przygłupa Piotrusia
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15558178#comment-15558178
1
@MesQueUnClub_87 Gdyby się liczyło to drugie to było ukrócenie tak grających drużyn jak Getafe, które jest antyreklamą LL...
1
@Aragorn33 Jaka to jest parówa... Wie dobrze jaki ma Barca terminarz i obecnie reprezentuje jako jedyna La Ligę i robi pkt w CL z czego więcej będzie hajsu, większą reklama itd La Ligi a ten Piłat z Mordą jakby całe życie kirał z wora klej jeszcze robi problemy z jakimś beznadziejnym FFP... Tacy ludzie nie powinni nigdy zasiadać na najwyższych szczeblach bo by doprowadzili do niedoborów piasku na Saharze...
0
@NeroTFP1 Douglas > Messi, Neymar, Suarez, Rakitić, Alba bo tamci nie wygrali już Ligi Mistrzów bez niego.
1
Sergi Roberto > Zinedine Zidane
Sandro Ramirez > Ronaldo Nazario
Munir El Hadadi > Zlatan Ibrahimović
Mariano Diaz > Alan Shearer
Douglas = Trent Alexander Arnold
Tak wygląda Uniwersum ocen Madrycioków umiejetnosci zawodników bo wiadomo Lika Miszczuff...
2
@Kgorecki2500 Pamiętam jak oglądałem adaptacje pod postacią filmu cóż. Wyszedł średnio..
3
Czyli Sandro np to lepszy piłkarz niż Kane, Ronaldo Nazario, Zlatan idąc tropem tych durni z Madrytu dla których wygrana CL to wyznacznik jakości piłkarza...
16
@Consigliere 40 strzałów grając na 3 biegu z Mallorcą. bardzo się męczyli...
0
@Mixtape Już mieliśmy gryźć w drugim meczu z Arsenalem i zrobić remontade. Biali mają dołek formy i też są zajechani co widać.
2
@daniel32778 Pamiętam. Straszny cham jak za Muła grał, pamiętam akcje z Leo...
2
Real to miał w tym meczu typowego farta. Grali takie gówno, że nawet gra Getafe wyglądała ładnie... Piękny Antyfutbol w wykonaniu Madrycioków..
0
@daniel32778 A ja że doczekamy sezonu kiedy te niebieskie paździerze spadną z La Liga..
0
Getafe... Jak ja was nienawidzę...
0
Camavinga to jednak dzban
1
@norbi77 Za mało Laporta smaruje Negreirze.
0
@APTAPT Nie zmienia to faktu, że Getafe gra koszmarny futbol i zawsze z Realem dostaje w Pape.