Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale co na X Fati dalej ma swój odklejony kościół to jego.. Wczoraj jak coś na jego temat było podane to każdy jak prawdę o nim napisał to banda tłumoków z Pączuszkiem w Awatarze odrazu wyzwiska a jeden to nawet napisał, że Pau Victor gra 2x tyle.. No tak 267 to dwa razy tyle co 191 ale nie można wymagać od ludzi, którzy są fanatykami Fatiego myślenia..
0
@Arden Może zagra z Mallorcą za Rastafarianina.
0
@Lewangoooolsky Cały problem polega na tym, że mięśnie Olmo tego nie wytrzymają i tak, oby było inaczej.
3
@Gaucho Oj potrzebne mu to będzie po perypetiach z Argentyńczykami.
0
@BorzyKrzys Fanatycy jego i tak dalej żyją w swoim świecie. Jeden to nawet palnął, że Fati zagrał 2x tyle minut co Pau.. no 267 to faktycznie 2x tyle co 191 ale czego ja wymagam od takich ludzi jak Fanatycy Pączuszka..
13
Mam nadzieję, że Olmo wytrzyma te kilka meczów...
0
@clyde Jak widać nadal są jego Obrońcy ale to są ludzie już skrajnie chorzy, albo Trolle chyba bo nie da się go usprawiedliwiać normalnie..
0
@kiper09 Ja bym wolał Doku np od Nico. Potrzebny jest ktoś bo nie da się z 5,5 zawodnikami z ataku grać cały sezon...
0
Jestem w szoku, że Fati nadal ma swój kościół...
1
@ViscaelBarca2007 W sumie to wytrzymał upadek ten Tablet hehe
1
@HugoZraszacz Jeszcze kilku ananasów by się znalazło.
1
Zapewne nijaki @Rarenzio otwiera szampana..
0
@ricardo0705 Widziałem i w sumie to w ofensywie wnosili więcej niż Martin a i w defensywie też nie dawali mniej.
0
Gdybyśmy tylko mięli na LO takiego Cucurelle obecnie albo nawet Digbe czy Desta. Martin wygląda tak źle, że człowiek nawet tęskni za Firpo...
1
@Lionel_Messi10 Potrzebował tego po perypetiach z Argentyńczykami.
7
Olmo ehh gdyby on miał zdrowie Raphinhi...
1
Negreira nakierował pilotem od telewizora obrońcę Celty w nogi Olmo.
0
@ali3gator Jednak trafił :p
1
Raphinha brawo.
0
Dobrze, że mu nie zapie.. uderzył go ale nawet bym się nie zdziwił Raphinhi.
0
Temu znowu się czajnik zagotował..
0
Rastafarianinowi przydał by się odpoczynek..
4
Patrząc na Martina tęsknię za Firpo...
0
Dopiero kiedy w cymbał dostawali wrzucili wyższy bieg.
3
Kto jak nie Brazylijczyk ma wziąć na siebie grę..
0
Chociaż zremisować..
0
W tej formie Inter już w pierwszym meczu zamknie awans..
1
I dlatego De Jong nigdy nie będzie zawodnikiem na ODG i na wielkie granie. Facet traci koncentrację w okolicach 50-60 minuty..
0
De Jong to powinien mieć na nazwisko Lagger bo ciągle zlagowany jest...
0
Dawać na LO Raphinhe... Gorzej nie będzie.