2

W finale CL w Monachium podobno ma zagrać Linkin Park no i super < 3

1

@Barca_Big_Moment Już usunęli :p

1

@jeonek Niestety już nie tak szybkim.. Araujo ostatnio gra taką padake, że niektórzy za Lengletem tęsknią..

1

@19Kristobal74 Przykra to jest jego gra w ostatnich meczach, facet jest obecnie zapalnikiem w defensywie, ciężko kontroluje linie spalonego, okropnie wyprowadza piłkę, przegląd pola ma jak Andre Gomes, technicznie też odstaje.. Niestety Araujo zaliczył zjazd a na dokładkę jeszcze te cyrki były z jego odejściami..

4

@Rarenzio I tu ciebie zaskoczę. Otóż NIE..

0

@karci0 No właśnie to trzeba potępić bo respi się tu trochę takich.

0

@daniel32778 To samo jest obecnie z Araujo.

0

@ViscaelBarca2007 Oczywiście a do rotacji jest tylko Ferran i Olmo jak są zdrowi albo Fati z jednym kolanem, który nawet na tle kurierów wygląda jak amator.. Oj taki Nico to by się tutaj przydał...

1

@daniel32778 bardzo możliwe, mam nadzieję, że wkrótce się go wypleni..

0

@Destroyer_of_Worlds Facet ewidentnie to albo troll albo coś nieteges..Nazwanie trenera, który z tego co dostal tyle wyciska to trzeba być odklejonym..

8

@Rarenzio No bardziej od ciebie to się już nie da pieprzyć bez sensu..

1

@adi7adi8 Oj tam, Lenglet np fajnie się sprawdza w Atletico a u nas kaleczył ale nie płacze. Są stoperzy, którzy lepiej do nas pasują a są tacy, którzy lepiej się czują w niskiej obronie takiego Atletico, w Barcy stoper to musi być na ogół drugim DM, który też ma jakieś podanie filtrujące i wyprowadzenie piłki.

0

@Kamiloza91 Po podpisaniu nowej umowy jest inna Klauzula więc może jednak będzie.

24

@Eklerek Dembele oczywiście twarz nieskalana intelektem.

10

@adamos247 Araujo ostatnimi czasy wygląda strasznie i jest obecnie najgorszym ŚO na chwilę obecną w kadrze. Wyprowadzenie kuleje ok tutaj Araujo tak jak technicznie i kreatywnie nie był orłem ale nadrabiał siłą i szybkością. Obecnie nie nadrabia niczym i wygląda jak Lenglet a w meczach w których grał ostatnimi czasy była masakra.

1

Dobrze Hansi ale nie wystawiaj już Araujo w ODG plis..

0

@Pedri16Future Po sezonie jego sprzedaż i przyjście Taha + Nico to będzie świetne dopełnienie kadry.

0

@Hawajczyk I tak obecnie Raphinha to główny kandydat obok Mokebe Zdrajcy. Salah za nisko doszedł w CL chyba, że wezmą pod uwagę Premier League jak LFC wygra majstra. Ciężki temat z tą ZP.

0

@Borneo Araujo to obecnie nawet nie zasługuje żeby zagrać za Forta.

0

@Gomess Nie sądzę, że z Bayernem zagra Araujo, który podłączał do tlenu BvB.

1

@Encore I Daviesa

0

@Encore Paradoksalnie Bayern gra taki futbol, że wygodniej się z nimi gra niż z Interem, Inter gra Cynik, wybieganie i szybkościowo czyli coś czego Barca nie lubi a biegają tam chyba jeszcze więcej. Naprawdę to jest jedyny klub, którego się obawiam obecnie.

0

@Hawajczyk Rodri nie wygrał uszatki ale zdobył balona. Wygranie czegokolwiek powinno mu już dać ZP.

0

@Torras Tylko, że Urus to nie pierwszy raz tak gra, ostatnie mecze wygląda mega pokracznie.

16

@norbi77 Ja wolę Bayern bo grają otwartą piłkę a Inter to jest takie Leganes ale z owiele większą jakością w grze.

6

Tym razem mam nadzieję, że też nie zagrasz...

0

@Torras Ale to Araujo ostatnio wygląda jak drewniany kloc w defensywie, który puchnie pod pressingiem, gdyby Eric zagrał, który o wiele lepiej wyprowadza piłkę, więcej myśli i jest lepszy technicznie od Urugwajczyka nie było by takiej nerwówki i takiego wpierniczu.

0

@Peniu On wgl ostatnio główki przegrywa. Z Betisem z Tankiem przegrał np przez co zamiast na 3pkt odskoczyliśmy na 1pkt Realowi dla mnie facet do zamrożenia jest.. W sumie to można powiedzieć, że całkiem niedawno przegrał taki pojedynek bo Natan ma 188cm a Urugwajczyk 192cm.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?