Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Romario87 w CL w sumie może być to co z Bayernem.
3
Ehh tak jeszcze przy dobrych wiatrach 3 klasyki z czego 2 w finale i w każdym z tych 3 po piątce im władować. Marzenie :')
1
Gdyby go pilnowali jak Lewusa silni i wysocy stoperzy po 3 to nie miałby żadnych argumentów Czukwebukwe.
4
Jak ja nie trawie tych Inżynierów Brazylijskich blee..
0
Real w tym roku wygra Tryplet.
0
@catalanian09 Tacy zawodnicy jak Gumiś, Eric, Ferran czy Fermin też są potrzebni. Przez lata podobną funkcję pełnił Roberto, chociaż pod koniec mieli go ludzie dosyć to miał momenty gdzie był solidnym zmiennikiem i zapchajdziurą a nie narzekal nigdy na swoją rolę, dlatego trzeba Erica przedłużyć i Ferrana.
0
@Dari0G Brunes to jest Demo Sorlotha a Sorloth to Demo Haalanda.
2
Real gra prostacki i kwadratowy, z pomocą pajaców z gwizdkiem.
0
@Technik Nawet jak wchodzi ostatnio w podstawie to daje radę. W klubie pokroju Betis był by gwiazdą numer jeden u nas 12 zawodnik.
1
Gumiś z Asystą. Kto by się spodziewał, że Flick nawet z tak surowego średniaka zrobi solidnego zmiennika.
0
De Jong gra dzisiaj to czego oczekiwało się od niego jak przychodził do Barcy.
3
Jedno trzeba przyznać. Lewa strona z samym Gumisiem nie działa. Oby Dr. Stein zrobił zmiany i wprowadził Balde bo z takim Martinem samym na LO nic tam nie działa.
2
@Sulimo Nad tym klubem Szatan czuwa.
4
Zaklęcia Szatana, które musi rzucać kiedy przegrywa z Franco w karty żeby Real wygrał:
Gol z czapy pod koniec meczu.
Wydrukowany karny z czapy.
Wydrukowany wolny z czapy.
Wylew Bramkarza przeciwnika.
Strzał z dupy który wpadnie.
Niewidzialny Offside.
Brak kartki dla Favelarza.
Czerwona z czapy dla rywala.
0
To jest Kontuzja podatna na człowieka a nie człowiek na kontuzje..
1
@Benz Pedriego ogarnęli to i jego ogarną. Olmo nie miał okresu przygotowawczego w Barcy.
1
Olmo serio znowu kontuzja?.. ehh to już normalne u tego zawodnika :S
1
@Popitek12 Bardziej na zawistne komentarze, jak się cieszysz z ludzkiej tragedii to poleci na ciebie, 15cl to tylko dodatek ^^
0
@joloskyy Dziwi mnie, że o Viniciusie cisza a każdy wie jaki to jest pajac.
1
@VinDiesel Koleś z Madrytu to swojemu nie wbije szpileczki, pewnie jeszcze by mu pogratulował a sam pamiętam też jakim był bucem Van Der Vart.
20
Szkoda, że nie powiedział o Viniciusie nigdy nic, który jest obecnie największą toksyną i pajacem w świecie futbolu.. Racja, Lamine nie powinien się przejmować Kariera Lamine w wielkim Klubie mimo, że ma dopiero 17 lat > Kariera Van Der Varta w Wielkim klubie przez całą jego karierę.
3
@Stinger_ Mnie 0,7
0
@Borry W Czwartek będzie okazja.
0
Jeszcze tylko puścić sobie Zenka Martyniuka w tle żeby uszy łączyły się w bólu z oczami...
2
Wykorzystał całą Mane na obronę tego strzału.
0
@Derean No to już po nas.
0
W Malcie gra Pepe więc się nie dziwię, że tak opornie nam idzie.
0
Fajnie jest widzieć rywala na naszym poziomie, gorzej będzie z Holandią.
1
@macio_944 Mamy bo to Probierz Bollar.
0
Widzę nawet na ławce Walduś Kiepski