Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rastafarnianin I lagi na Robercika.
1
A ten sprawdzał w tym notesiku czy zapisał sobie, że musi kupić czosnek?
1
@Nazio_87 Wybory za parę miesięcy. Okazja to będzie za miesiąc żeby się napić.
3
Probierz to jest dzban.... Piątek, który ładuje gole w Turcji na ławie a gra znowu ten przeciętniak Świderski...
1
Znowu nas nabrali..
0
Lamine Shymansky
0
Jaka repka taka 10 z lewą nogą. :')
1
@Lionel_Messi10 Dzięki odbije to sobie chyba haha
0
@Chaoss Jest poziom lepszy od nich.
0
Wgl jak widzę to dublowanie się na boisku, chaos, brak wyjść na pozycję to odnoszę wrażenie, że Probierz im powiedział "Macie Robercika na szpicy idźcie grać"
1
@July_6_BcN Jesteśmy niezbyt dobrzy.
0
Ja piernicze... Przecież Fati na tle tych orłów to by wyglądał jak Neymar w Prime...
1
W sumie to jednak dobrze, że za kilka dni gra Barca..
2
Już widzę jak te drewniaki wychodzą na taką Holandię z De Jongiem i Koopmeinersem w środku czy Hiszpanie z Pedrim i Zubimendim....
2
Pamiętajcie. Nie jesteśmy słabą reprezentacją tylko specyficzną i niezbyt mocną.
1
@cchesterr43 Z wycieczki ^^
1
Czuje się jakbym oglądał Alaves vs Leganes..
11
Czuje się jak w tartaku na stażu, wszędzie czuć drewno.
2
@brd42 Dlaczego nie pogra? Raphinha na LS nawet nie gra, tylko tam jest na papierze a tak siedzi w środku cały mecz i nie ma praktycznie prawej nogi a na Lewej biega sam Balde.. Nico to typowy LS z dryblingiem, dynamiką i do tego prawą nogą.
1
@HypeR Dlaczego niby Nico by miał być zmiennikiem skoro dla niego naturalnym środowiskiem jest skrzydło a Rapha lepiej się w środku czuje? Poza tym Olmo to szklanka i nie zawsze będzie dostępny. Najbardziej to chyba Fermin by tutaj ucierpiał na przyjściu Nico.
3
Jasne, że tak. Nie mamy zawodnika o jego profilu na lewe skrzydło, Raphinha zostawia całą lewą flankę i idzie do środka. Nico w bardziej ofensywnym stylu myślę, że lepiej by sobie poradził, aczkolwiek ja bym wolał chyba Doku.
1
@Luciano99 Dobrze, że nie dodali do tej mieszanki związku X bo wtedy by był czwarty Super Zły Chłopak i kolejne utrudnienie dla Atomówek :D
2
@Lionel_Messi10 A nie miałeś Kurta jak tutaj? :p
1
@adamek20151 Ja się interesuje głównie Barcą bo jestem jej kibicem ale masz problem widzę z tym, że nie znam jakiegoś gościa, który gra w Bournemouth..
1
@adamek20151 A skąd ja miałem go wgl znać? Ja ostatnimi czasy mniej się interesuje piłką niż jeszcze kilka lat temu.
1
@ROBSSSON Mam jeszcze inne rzeczy na głowie.
1
@adamek20151 Głównie w końcu kibicuje Barcy.
1
@Fake69 Nie mam czasu śledzić każdego z osobna jak niektórzy tutaj, jedynie Barca ale wuj. Żyje pod kamieniem bo nie znam typa, który gra w Bournemouth...
1
@adamek20151 Ja kolesia pierwszy raz wgl widzę. Bo ja interesuje się losami jakiegoś średniaka i śledze jak ty każdy mecz Premier League...
2
Ciekawi mnie gdzie ten Asencio, że jakiś No Name Hausen gra w defensywie xD