1

@Rastafarnianin I lagi na Robercika.

1

A ten sprawdzał w tym notesiku czy zapisał sobie, że musi kupić czosnek?

1

@Nazio_87 Wybory za parę miesięcy. Okazja to będzie za miesiąc żeby się napić.

3

Probierz to jest dzban.... Piątek, który ładuje gole w Turcji na ławie a gra znowu ten przeciętniak Świderski...

1

Znowu nas nabrali..

0

Lamine Shymansky

0

Jaka repka taka 10 z lewą nogą. :')

1

@Lionel_Messi10 Dzięki odbije to sobie chyba haha

0

@Chaoss Jest poziom lepszy od nich.

0

Wgl jak widzę to dublowanie się na boisku, chaos, brak wyjść na pozycję to odnoszę wrażenie, że Probierz im powiedział "Macie Robercika na szpicy idźcie grać"

1

@July_6_BcN Jesteśmy niezbyt dobrzy.

0

Ja piernicze... Przecież Fati na tle tych orłów to by wyglądał jak Neymar w Prime...

1

W sumie to jednak dobrze, że za kilka dni gra Barca..

2

Już widzę jak te drewniaki wychodzą na taką Holandię z De Jongiem i Koopmeinersem w środku czy Hiszpanie z Pedrim i Zubimendim....

2

Pamiętajcie. Nie jesteśmy słabą reprezentacją tylko specyficzną i niezbyt mocną.

1

@cchesterr43 Z wycieczki ^^

1

Czuje się jakbym oglądał Alaves vs Leganes..

11

Czuje się jak w tartaku na stażu, wszędzie czuć drewno.

2

@brd42 Dlaczego nie pogra? Raphinha na LS nawet nie gra, tylko tam jest na papierze a tak siedzi w środku cały mecz i nie ma praktycznie prawej nogi a na Lewej biega sam Balde.. Nico to typowy LS z dryblingiem, dynamiką i do tego prawą nogą.

1

@HypeR Dlaczego niby Nico by miał być zmiennikiem skoro dla niego naturalnym środowiskiem jest skrzydło a Rapha lepiej się w środku czuje? Poza tym Olmo to szklanka i nie zawsze będzie dostępny. Najbardziej to chyba Fermin by tutaj ucierpiał na przyjściu Nico.

3

Jasne, że tak. Nie mamy zawodnika o jego profilu na lewe skrzydło, Raphinha zostawia całą lewą flankę i idzie do środka. Nico w bardziej ofensywnym stylu myślę, że lepiej by sobie poradził, aczkolwiek ja bym wolał chyba Doku.

1

@Luciano99 Dobrze, że nie dodali do tej mieszanki związku X bo wtedy by był czwarty Super Zły Chłopak i kolejne utrudnienie dla Atomówek :D

2

@Lionel_Messi10 A nie miałeś Kurta jak tutaj? :p

1

@adamek20151 Ja się interesuje głównie Barcą bo jestem jej kibicem ale masz problem widzę z tym, że nie znam jakiegoś gościa, który gra w Bournemouth..

1

@adamek20151 A skąd ja miałem go wgl znać? Ja ostatnimi czasy mniej się interesuje piłką niż jeszcze kilka lat temu.

1

@ROBSSSON Mam jeszcze inne rzeczy na głowie.

1

@adamek20151 Głównie w końcu kibicuje Barcy.

1

@Fake69 Nie mam czasu śledzić każdego z osobna jak niektórzy tutaj, jedynie Barca ale wuj. Żyje pod kamieniem bo nie znam typa, który gra w Bournemouth...

1

@adamek20151 Ja kolesia pierwszy raz wgl widzę. Bo ja interesuje się losami jakiegoś średniaka i śledze jak ty każdy mecz Premier League...

2

Ciekawi mnie gdzie ten Asencio, że jakiś No Name Hausen gra w defensywie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?