0

Nie dziwi mnie to. Obecnie bramkarz totalny. Świetny na linii, dobrze grający nogami.

1

@Criss18Barca Pedri Kimmich Wirtz

0

@wielofish I poza Carvajalem nie gra żaden w Hiszpanii... Rodrygo to Brazol, Valverde Urus, Brahim zmienił repkę na Maroko..

0

@ACRAB95 Francusko Brazolski.

15

Trochę się dziwię, że Balde nie ma bo obecnie Balde to kozak większy od Cucurelli aczkolwiek to dobrze bo urazu nie będzie.

9

Ale bym się cieszył gdyby Legia wygrała z tymi przepłaconymi gwiazdkami Czelsiokami.

1

@FcPortoFan1999 Przeciwnicy na poziomie naszych kopaczy tych rozgrywek 3 kategorii.

1

Jędza chyba chciał odpocząć.

6

Ten ryży pajac idealnie by się nadawał do Realu.

4

Kapustka naoglądał się Gaviego.

1

Legia pokazuje Tapicerom jak się powinno w dogrywce grać.

3

No i w końcu gol dla Legii.

0

@Hosh Gdyby ten prawdziwy tak strzelał to by sporo osób przeżyło.

0

Jak Breivik strzela to się trzeba bać.

1

@Kapitan hawk Kogo wolisz? Ja wolę Hiszpanie xD

0

@SelloutCrowd Lionel Messi, Griezmann w ataku czy Dembele. Faktycznie nie miał kim grać.

0

@SelloutCrowd Nie no Koeman i Setien byli jeszcze gorsi, tamtych dwóch to najlepiej zapomnieć, zwłaszcza te nędzne pół roku z Sołtysem..

3

U Danzela ostatni stoper, wiecznie urazy. U Flicka kozak z charakterem, który gra pierwsze skrzypce, Samiec Alfa, który trzyma całą obronę za jaja.

3

Najlepsze jest to, że taka durna sytuacja z Alvarezem mogła się tylko zdarzyć w meczu CL Atletico kiedy grali z Realem. Wtedy to Szamani chyba podpalają materace w kolorach biały, niebieski i czerwony i modły rzucają.

0

@Eklerek Jeżeli ma grać tak jak z Atletico jego abscencja to będzie wzmocnienie białych.

1

@Culer9002 A kto powiedział, że to przypadek?

1

@Mixtape To chyba ten od Yaya Toure.

1

Atletico odpadło przez swoją głupotę przy karnych i bierną postawę, ale to Real Potężny i ma mental i idzie po podwójną Decime do 2030 roku i Vinicius zgarnie 5 Złotych Balonów..

1

@Comfortable_ Ale i tak powiedzą, że Overbo ;')

0

A może kiedyś w dawnych czasach jakieś rytułały Wiedźmy odprawiały w lesie żeby Real miał takiego farta i wrzucały białą szmate do kotła, podkowy, 4 listne koniczynki, naszyjnik Baphometa i jakieś inne Amulety, do tego używali specjalnych run podczas rytułału tańczenia przy tym kotle.

38

Chciałbym żeby moje życie dostawało takie skrypty od Mikrokosmosu co ten żałosny klub, że kiedy idę ulicą i się potykam to mimo, że łamie sobie nogę to widzę na ulicy portfel z milionem dolarów przedemną..

0

@esem91 Ale Majo 15 Lik Miszczóff

2

Atletico Madryt występowało w filmie "Oszukać Przeznaczenie" i zmarło.

2

No to Fap Fap na notatniku bo przeszli po debilnym błędzie Alvareza, który nie miał prawa się wydarzyć (Chyba, że jesteś zawodnikiem Atletico i grasz w CL przeciwko Realowi) i zmarnowanym karnym Madrycioka, wnuka Gento Llorente..

1

@barcanawieki Nie wyszłyśmy pierwsze 10 minut na mecz a końcowka to był chaos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?