Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Seledynowy Mają po 3k minut w nogach a alternatywą jest jedynie dla nich Rekin... Ktoś jakiś czas temu mi pisał, że nie potrzeba nikogo na LS...
1
Na takie coś Casado będzie lepszy od Duka z Holandii...
0
@Gibbon_FCB Miał wtedy lepszą formę teraz jej nie ma.
0
I co ma niby zajechany Lewy w tym meczu zdziałać sam na desancie? On nawet do Pressingu nie biega, po co go zostawił Flick to tylko Flick wie..
2
Dembele w swoim żywiole znowu w Alissona haha
4
Lewy gówno biega, Raphinha bez formy zajechany, Olmo jedynie coś daje i chuj ma Olmo zejść....
0
Jakiego mamy w CL pecha kurwa.... Niech Lapcio jakąś wróżkę wynajmie, Cygankę, Nekromancera albo nie wiem Egzorcystę bo od 8 lat jest to samo gówno...
0
Niech zejdzie Lewus bo i tak prawie wgl nie biega.
0
Jedno trzeba przyznać. Jak TAA jest kozak w ofensywie i kreacji w defensywie jest plackiem.
0
Jednak nie ma uff.
2
1:0 Kvaradonna...
0
Ale to PSG ciśnie Liverpool..
1
A dzbanbele biega niczym Quicksilver
0
Hymn Barcy Flicka
0
@lithotripter Ale grunt że odszedł by Fati :p
0
@D10SLEO Pewnie z dopłatą jakieś 80mln xD
1
@tadzik447 A 0,7 chłodzi się w razie w.
1
@DonCarletto Na szczęście nie brałem tego syfu ;)
1
@Mario96w Bo typ napisał skrót myślowy jakby to chodziło o Fatiego a nie Yamala. Nie sądzę, że ktokolwiek nazwał by Yamala kaleką na tej stronie, chyba, że z przyszłości przybył chłop i wie co będzie z Yamalem za x lat.
1
@DonCarletto Jakieś 2 lata temu robiłem zakupy w Biedrze, był Tłusty Czwartek i te wiralowe pączusie za kilka groszy, ja patrzę a babcia jakaś gołą ręką je wkłada z kartonu do worka..
2
@DonCarletto Już myślałem, że napiszesz, że gołymi łapami pakowała bułki.
2
@MichalZZZ Nie. Wiem, że Laporte grywał np ale Inigo nie przypominam sobie. Wg Transfermarkt miał tam epizod 4 meczów czyli właściwie to nic.
1
Może niech mu Jorge załatwi transfer do Wilków. Tam wciska swoich ludzi.
0
Oby teraz nie było Wojtek "Moja!!" A Balde "Que?!?!?"
1
@escarabajo On się za legendę ma. W sumie to chyba żaden zawodnik w Realu nie spędził 4 lata głównie na ławce grając epizodycznie 12 meczów no to jest legendą.
0
@Zoker I ma mniemanie o sobie jakby był podstawowym bramkarzem i niewiadomo jak bardzo przyczynił się do pucharów Realu. Mówisz, że to nic specjalnego? Akurat gra w Barcelonie przez Polaka jest bardzo specjalnym wydarzeniem bo już nie doczekamy tej chwili a wcześniej nie było dane nam nigdy tam oglądać naszych rodaków.
18
Wojtek ma już o 1 mecz więcej w Barcy(13) niż Duduś ma w Realu (12) Warto również wspomnieć, że Wojtek dokonał tego w kilka miesięcy a Duduś potrzebował na taki wynik 4 sezony.
23
Pewne są 3 rzeczy. Śmierć, Podatki, Danie dupy Atletico Madryt w meczu CL z Realem Madryt...
0
@Filipem W CL nigdy.
0
@Messibestplayerintheworld W Pucharze króla to pójdziemy tym razem mam nadzieje jak po swoje.