1

@Seledynowy Mają po 3k minut w nogach a alternatywą jest jedynie dla nich Rekin... Ktoś jakiś czas temu mi pisał, że nie potrzeba nikogo na LS...

1

Na takie coś Casado będzie lepszy od Duka z Holandii...

0

@Gibbon_FCB Miał wtedy lepszą formę teraz jej nie ma.

0

I co ma niby zajechany Lewy w tym meczu zdziałać sam na desancie? On nawet do Pressingu nie biega, po co go zostawił Flick to tylko Flick wie..

2

Dembele w swoim żywiole znowu w Alissona haha

4

Lewy gówno biega, Raphinha bez formy zajechany, Olmo jedynie coś daje i chuj ma Olmo zejść....

0

Jakiego mamy w CL pecha kurwa.... Niech Lapcio jakąś wróżkę wynajmie, Cygankę, Nekromancera albo nie wiem Egzorcystę bo od 8 lat jest to samo gówno...

0

Niech zejdzie Lewus bo i tak prawie wgl nie biega.

0

Jedno trzeba przyznać. Jak TAA jest kozak w ofensywie i kreacji w defensywie jest plackiem.

0

Jednak nie ma uff.

2

1:0 Kvaradonna...

0

Ale to PSG ciśnie Liverpool..

1

A dzbanbele biega niczym Quicksilver

0

Hymn Barcy Flicka


0

@lithotripter Ale grunt że odszedł by Fati :p

0

@D10SLEO Pewnie z dopłatą jakieś 80mln xD

1

@tadzik447 A 0,7 chłodzi się w razie w.

1

@DonCarletto Na szczęście nie brałem tego syfu ;)

1

@Mario96w Bo typ napisał skrót myślowy jakby to chodziło o Fatiego a nie Yamala. Nie sądzę, że ktokolwiek nazwał by Yamala kaleką na tej stronie, chyba, że z przyszłości przybył chłop i wie co będzie z Yamalem za x lat.

1

@DonCarletto Jakieś 2 lata temu robiłem zakupy w Biedrze, był Tłusty Czwartek i te wiralowe pączusie za kilka groszy, ja patrzę a babcia jakaś gołą ręką je wkłada z kartonu do worka..

2

@DonCarletto Już myślałem, że napiszesz, że gołymi łapami pakowała bułki.

2

@MichalZZZ Nie. Wiem, że Laporte grywał np ale Inigo nie przypominam sobie. Wg Transfermarkt miał tam epizod 4 meczów czyli właściwie to nic.

1

Może niech mu Jorge załatwi transfer do Wilków. Tam wciska swoich ludzi.

0

Oby teraz nie było Wojtek "Moja!!" A Balde "Que?!?!?"

1

@escarabajo On się za legendę ma. W sumie to chyba żaden zawodnik w Realu nie spędził 4 lata głównie na ławce grając epizodycznie 12 meczów no to jest legendą.

0

@Zoker I ma mniemanie o sobie jakby był podstawowym bramkarzem i niewiadomo jak bardzo przyczynił się do pucharów Realu. Mówisz, że to nic specjalnego? Akurat gra w Barcelonie przez Polaka jest bardzo specjalnym wydarzeniem bo już nie doczekamy tej chwili a wcześniej nie było dane nam nigdy tam oglądać naszych rodaków.

18

Wojtek ma już o 1 mecz więcej w Barcy(13) niż Duduś ma w Realu (12) Warto również wspomnieć, że Wojtek dokonał tego w kilka miesięcy a Duduś potrzebował na taki wynik 4 sezony.

23

Pewne są 3 rzeczy. Śmierć, Podatki, Danie dupy Atletico Madryt w meczu CL z Realem Madryt...

0

@Filipem W CL nigdy.

0

@Messibestplayerintheworld W Pucharze króla to pójdziemy tym razem mam nadzieje jak po swoje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?