Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MichalZZZ Jak zmieni bramkarza to zobaczymy ;)
0
@Bilon87 Mówi o sobie jakby conajmniej wygrał rywalizację z Ikerem i jakby był niewiadomo jak ważny w tym Realu a pewnie kibice Realu nie pamiętają już wgl kto to był.
13
Ale Duduś musi mieć gula na noc po tym meczu i dobrze. Każdy dobry występ Wojtka zapewne podnosi temu bucowi ciśnienie
1
@Kapitan hawk Ale gdyby stanął Juruś Ławkowicz to by wybronił wszystko oh wait..
0
@Kaamilos87 Miałeś okazję zobaczyć z Barbastro.
0
@mekston Cóż. Życie :p
0
@MesQueUnClub96 Masz rację =)
4
Słabo się zestarzało.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15386306#comment-15386306
2
O kurde LFC strzeliło. PSG cały mecz cisnęło a tu pyk.
0
@Kaamilos87 Gorzej że ten świniok nie pozwoli nam się wzmocnić konkretnie...
0
Wojtka przedłużyć na kolejne 3 lata a Mats na ławkę jako dwójka..
0
@daniel32778 W tym sezonie pewnie nie ale następny wróci Mats zapewne.
0
@Sulimo Tak bo jako 1 będzie pewnie w kolejnym sezonie Mats.
0
@kiper09 Wojtek jest pewnie na rok a później wraca Mr Szpagat..
0
Co Allisson dzisiaj parady wali.. Kurde mieć takiego bramkarza ehh.
2
Allisson to jest prze kozak w bramce.
0
@AmigoBlancos Aż jestem w szoku, że piszę to kibic Realu :o
0
De Jong to góra 60 minutowiec później już mu się nie chce nic..
0
@Kaamilos87 Trochę jak Luisito Suarez.
0
@ViscaelBarca2007 Przydał by się jeszcze jeden zawodnik do rotacji taki właśnie Doku/Nico np
0
Niech ten Deco i Śwagry idą po jakąś 9 i Doku w Lato... żeby mieć 1 zawodnika do rotacji w ataku w dodatku tak przeciętnego to jest XD...
0
@ViscaelBarca2007 Jak się ma do rotacji 1 zawodnika i to takiego średniego to nie ma się co dziwić, że tyle grają.
0
@Rewolucja123 Podobnie mieliśmy z Leganes jak PSG z Liverpoolem.
2
Najlepsze jest to, że do ataku jest tylko Ferran... nie liczę Fatiego żeby nie było...
1
LFC wgl na ten mecz nie wyszło masakra..
2
@Pawel13sz Złego Tarota ustawił :p
0
Ważne, że Brainlety i pajace wypominają jakiegoś Łysego Norwega przez lata ale co nas przewozili nie raz to cisza...
0
@aspr1me Pupularnych czy Radomskich?
1
@Seledynowy Mają po 3k minut w nogach a alternatywą jest jedynie dla nich Rekin... Ktoś jakiś czas temu mi pisał, że nie potrzeba nikogo na LS...
1
Na takie coś Casado będzie lepszy od Duka z Holandii...