Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@ElKamil Lapcio wiedział co robi dlatego kupił szklanego Olmo.
1
Nasz przyszły napastnik z golem.
0
@mekston Po tym meczu Kuman gadał, że za 5 lat Pedri będzie lepszym pomocnikiem niż Verratti, czy Paredes.
1
@Derean Możliwe, dla mnie to był zmarnowany czas i kasa z tym człowiekiem przez 5 lat w klubie, chociaż jakiś udział miał w sezonie 18/19 przy wygraniu La Liga.
0
@FCB_dimiC On o dziwo nawet w CL coś tam ciśnie. Wiadomo, ale kiedy miał okazję np z LFC każdy pamiętam jak się to skończyło.
0
Jaki los jest przewrotny. Ten chaotyczny Umli Um u nas przez 5 lat był sprawiającym kłopoty, podatnym na urazy, rozczarowującym i kiewającym się sam ze sobą dzbanem. Aż nagle w takim PSG kiedy czmychnął tylnymi drzwiami odpalił...
1
@mekston I z 3 setki spartolił w rewanżu z PSG kiedy musieliśmy gonić wynik...
6
@BulaKG Szkoda, że w Barcy przez 5 lat był podatnym na kontuzje, kiwającym się sam ze sobą, sprawiającym kłopoty debilem.
1
@blakkudium Już 3. Mokebe podwyższył
0
@TR3YWAY I Cebim który w ich Uniwersum jest tym lepszym od Pedriego.
4
Jeden z komentarzy z Futurystycznego Notatnika. Właściwie to racja poza tym, że Rapha to Brazol z odzysku bo przerastał Leeds.
"Barcelona mająca zbieranine piłkarzy, będąca w kryzysie finansowym potrafiła stworzyć maszynę do wygrywania. W ataku emeryt, dzieciak i odzysk z Brazyli, w obronie też dzieciak, reszta to większość tego co mieli w szkółce i najlepszy to emerytowany palacz na bramce, i z takiego czegoś można było zrobić drożynę, a u nas same gwiazdy, pretendenci do ZP, najdrożsi piłkarze, a drużyny brak"
2
@Encore Ale Dodiego to ty szanuj ^^
2
Real w papę i bardzo kurła dobrze.
0
@Huck Wiedzieli kogo biorą
2
@Bykunn Ja to klasycznie Salami i Oliwki, 4 sery ewentualnie do Salami i Oliwek Pikantna papryczka lub cebulka. Fajna kompozycja ale nie dla kogoś kto ma wrażliwy żołądek, wtedy to w pakiecie z mlekiem lub innym Ranigastem haha.
2
@Lionel_Messi10 Smacznego. Kompozycja nie moja ale jeżeli tobie smakuje to sobie zjedz ze smakiem :p
1
@Bocheno1 Nie. Ich obydwóch kąpał Vermaelen.
17
Może niech poruszą temat obrzydliwych symulantów i nurków..
3
Wspaniały to był tranafer, nie zapomnę go nigdy amen.. Ale.. Ale chociaż kaski coś wpadło...
2
@FCB_dimiC W formie chyba nie będzie, aczkolwiek jeżeli ma jak Vermaelen, że nie potrzebuje minut a i tak będzie w formie to spoko.
6
Christensen alias Duński Vermaelen znowu L4.. xD
4
@Ojciec5tkidzieci Zapomniałeś na końcu dodać "Kiedy ty dłubałeś w nosie gile, ja skakałem po głowach takich jak ty. Jestem skazany na sukces a ty?"
2
@Danny Gaucho Miało wyjść śmiesznie i tak wyszło, dzisiaj ma być poważnie bo normalizują takie coś xD
2
@Katalończyk 99 Czekam na Wielkanoc bo chociaż będzie ciepło, słonecznie zielono a w powietrzu będzie ta wspaniała rześka atmosfera
0
@korn234 32 latek po tylu urazach i oauzach od gry, który prowadzi się jak typowy student z akademika dużo wniesie.. Technikę może mieć i wizję ale w Pressingu nie będzie pracował.
1
@Lionel_Messi10 Klasyk :)
1
@barteq Nawet Sayan ma swoje potrzeby ;>
0
I cyk do płokułatuły. Niech sobie te Gargamelowarte resztki włosów zafarbuje na rudo.
0
@626 Rozłożyć można jego pensje na kilka lat.
0
Ale by se teraz taki Riki Puć na 10 pobiegał ;>