3

@ElKamil Lapcio wiedział co robi dlatego kupił szklanego Olmo.

1

Nasz przyszły napastnik z golem.

0

@mekston Po tym meczu Kuman gadał, że za 5 lat Pedri będzie lepszym pomocnikiem niż Verratti, czy Paredes.

1

@Derean Możliwe, dla mnie to był zmarnowany czas i kasa z tym człowiekiem przez 5 lat w klubie, chociaż jakiś udział miał w sezonie 18/19 przy wygraniu La Liga.

0

@FCB_dimiC On o dziwo nawet w CL coś tam ciśnie. Wiadomo, ale kiedy miał okazję np z LFC każdy pamiętam jak się to skończyło.

0

Jaki los jest przewrotny. Ten chaotyczny Umli Um u nas przez 5 lat był sprawiającym kłopoty, podatnym na urazy, rozczarowującym i kiewającym się sam ze sobą dzbanem. Aż nagle w takim PSG kiedy czmychnął tylnymi drzwiami odpalił...

1

@mekston I z 3 setki spartolił w rewanżu z PSG kiedy musieliśmy gonić wynik...

6

@BulaKG Szkoda, że w Barcy przez 5 lat był podatnym na kontuzje, kiwającym się sam ze sobą, sprawiającym kłopoty debilem.

1

@blakkudium Już 3. Mokebe podwyższył

0

@TR3YWAY I Cebim który w ich Uniwersum jest tym lepszym od Pedriego.

4

Jeden z komentarzy z Futurystycznego Notatnika. Właściwie to racja poza tym, że Rapha to Brazol z odzysku bo przerastał Leeds.

"Barcelona mająca zbieranine piłkarzy, będąca w kryzysie finansowym potrafiła stworzyć maszynę do wygrywania. W ataku emeryt, dzieciak i odzysk z Brazyli, w obronie też dzieciak, reszta to większość tego co mieli w szkółce i najlepszy to emerytowany palacz na bramce, i z takiego czegoś można było zrobić drożynę, a u nas same gwiazdy, pretendenci do ZP, najdrożsi piłkarze, a drużyny brak"

2

@Encore Ale Dodiego to ty szanuj ^^

2

Real w papę i bardzo kurła dobrze.

0

@Huck Wiedzieli kogo biorą

2

@Bykunn Ja to klasycznie Salami i Oliwki, 4 sery ewentualnie do Salami i Oliwek Pikantna papryczka lub cebulka. Fajna kompozycja ale nie dla kogoś kto ma wrażliwy żołądek, wtedy to w pakiecie z mlekiem lub innym Ranigastem haha.

2

@Lionel_Messi10 Smacznego. Kompozycja nie moja ale jeżeli tobie smakuje to sobie zjedz ze smakiem :p

1

@Bocheno1 Nie. Ich obydwóch kąpał Vermaelen.

17

Może niech poruszą temat obrzydliwych symulantów i nurków..

3

Wspaniały to był tranafer, nie zapomnę go nigdy amen.. Ale.. Ale chociaż kaski coś wpadło...

2

@FCB_dimiC W formie chyba nie będzie, aczkolwiek jeżeli ma jak Vermaelen, że nie potrzebuje minut a i tak będzie w formie to spoko.

6

Christensen alias Duński Vermaelen znowu L4.. xD

4

@Ojciec5tkidzieci Zapomniałeś na końcu dodać "Kiedy ty dłubałeś w nosie gile, ja skakałem po głowach takich jak ty. Jestem skazany na sukces a ty?"

2

@Danny Gaucho Miało wyjść śmiesznie i tak wyszło, dzisiaj ma być poważnie bo normalizują takie coś xD

2

@Katalończyk 99 Czekam na Wielkanoc bo chociaż będzie ciepło, słonecznie zielono a w powietrzu będzie ta wspaniała rześka atmosfera

0

@korn234 32 latek po tylu urazach i oauzach od gry, który prowadzi się jak typowy student z akademika dużo wniesie.. Technikę może mieć i wizję ale w Pressingu nie będzie pracował.

1

@Lionel_Messi10 Klasyk :)

1

@barteq Nawet Sayan ma swoje potrzeby ;>

0

I cyk do płokułatuły. Niech sobie te Gargamelowarte resztki włosów zafarbuje na rudo.

0

@626 Rozłożyć można jego pensje na kilka lat.

0

Ale by se teraz taki Riki Puć na 10 pobiegał ;>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?