Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
De Jong biega w Pressingu :o Pora umierać.
0
@arasz1819 I bardzo dobrze, ale byli w letargu na początku.
0
@mekston Odrabiamy w końcu
0
Szybkie odpowiedzi
0
No i mamy kontaktowego gola.
0
@mekston Ale jak widzę co grają to ciężko wierzyć w odrobienie strat a jeszcze rewanż zostaje u nich.
0
@arasz1819 Jak będziemy wykańczać jak Torres to zobaczymy bramkę kontaktową jak świnia niebo.
0
Jezus jaki ten De Jong pod presją jest mimozowaty.
0
@arasz1819 Puchar króla na 80% z głowy już
0
Oni nie wyszli na ten mecz, grają jak Danny Michan w filmie "Mecz Ostatniej Szansy" kiedy Naczelnik Więzienia kazał mu oddać mecz..
1
Ja piernicze... Co za gówno gramy...
0
@Koni8M Już lepiej samemu coś sobie usmażyć w tym wypadku, nie wrzucasz całej tablicy mendlejeva. Mnie po tym wyrobie zgaga pali jak woda święcona szatana.
1
@D10SLEO Generator Zgagi < 3
3
@Marian_Pazdzioch Zapewne Mocny Full.
1
@Kapitan hawk Szkoda, że mu pałami nie połamali łap takiemu śmieciowi.
2
@Luciano99 I nie rozpiernicza się po pijaku xD
1
@Xaviball Nawet by mnie nie zdziwiło gdyby on był gruby xD
1
Koleś który biega po boisku jak Emeryt i odbił się od każdego klubu.
0
@Xxxbarca4ever I świetnie się sprawdziły, w Lipsku również bywało, że zagrał na F9. Nie muszę wyciągać meczów.
0
@jacobFCB Sam chciał tam gnić.
0
@Xxxbarca4ever Pierwszy mecz gościu...
https://ibb.co/nsdnBQwF
0
@jacobFCB Nico w tym sezonie nie radzi sobie jakoś dobrze, baa wręcz powiedziałbym, że słabo.
0
@kubix05 Goat :>
0
@FCB24 Wystarczy skrzydłowy na jedno skrzydło bo na PS zawsze w odwodzie Raphinha jest a nawet Ferran na PS akurat lepiej sobie radzi. Na LS za to nie ma właściwie nikogo, śmieszne, że Madrycioki mają 3 zawodników za to na tą pozycję.
0
Dzisiaj Boss ma urodziny. Życzę mu jak największej ilości pucharów w jego pierwszym sezonie w Barcy.
1
@FCB24 Dlatego mam nadzieję, że jednak ściągnięcia tutaj Lapcio kogoś na skrzydło, powraca temat Nico niby ale czy przyjdzie zobaczymy..
4
Hmm Eric ma kontrakt do 2026, trzeba też go przedłużyć. Nawet jeżeli nie będzie pierwszym wyborem do ŚO obok Cucu to będzie dobrym uzupełnieniem jak Nacho przez lata w Realu.
1
@blakkudium W tym wypadku nazwisko niezobowiązuje :D
0
@okiemtypera_lucaxx95 A jak coś wygramy ponad Puchar Króla to co wtedy zrobisz? Z wypalenia rzucisz kibicowanie?
2
@blakkudium Isak też pięknie idzie.