1

De Jong biega w Pressingu :o Pora umierać.

0

@arasz1819 I bardzo dobrze, ale byli w letargu na początku.

0

@mekston Odrabiamy w końcu

0

Szybkie odpowiedzi

0

No i mamy kontaktowego gola.

0

@mekston Ale jak widzę co grają to ciężko wierzyć w odrobienie strat a jeszcze rewanż zostaje u nich.

0

@arasz1819 Jak będziemy wykańczać jak Torres to zobaczymy bramkę kontaktową jak świnia niebo.

0

Jezus jaki ten De Jong pod presją jest mimozowaty.

0

@arasz1819 Puchar króla na 80% z głowy już

0

Oni nie wyszli na ten mecz, grają jak Danny Michan w filmie "Mecz Ostatniej Szansy" kiedy Naczelnik Więzienia kazał mu oddać mecz..

1

Ja piernicze... Co za gówno gramy...

0

@Koni8M Już lepiej samemu coś sobie usmażyć w tym wypadku, nie wrzucasz całej tablicy mendlejeva. Mnie po tym wyrobie zgaga pali jak woda święcona szatana.

1

@D10SLEO Generator Zgagi < 3

3

@Marian_Pazdzioch Zapewne Mocny Full.

1

@Kapitan hawk Szkoda, że mu pałami nie połamali łap takiemu śmieciowi.

2

@Luciano99 I nie rozpiernicza się po pijaku xD

1

@Xaviball Nawet by mnie nie zdziwiło gdyby on był gruby xD

1

Koleś który biega po boisku jak Emeryt i odbił się od każdego klubu.


0

@Xxxbarca4ever I świetnie się sprawdziły, w Lipsku również bywało, że zagrał na F9. Nie muszę wyciągać meczów.

0

@jacobFCB Sam chciał tam gnić.

0

@Xxxbarca4ever Pierwszy mecz gościu...
https://ibb.co/nsdnBQwF

0

@jacobFCB Nico w tym sezonie nie radzi sobie jakoś dobrze, baa wręcz powiedziałbym, że słabo.

0

@kubix05 Goat :>

0

@FCB24 Wystarczy skrzydłowy na jedno skrzydło bo na PS zawsze w odwodzie Raphinha jest a nawet Ferran na PS akurat lepiej sobie radzi. Na LS za to nie ma właściwie nikogo, śmieszne, że Madrycioki mają 3 zawodników za to na tą pozycję.

0

Dzisiaj Boss ma urodziny. Życzę mu jak największej ilości pucharów w jego pierwszym sezonie w Barcy.

1

@FCB24 Dlatego mam nadzieję, że jednak ściągnięcia tutaj Lapcio kogoś na skrzydło, powraca temat Nico niby ale czy przyjdzie zobaczymy..

4

Hmm Eric ma kontrakt do 2026, trzeba też go przedłużyć. Nawet jeżeli nie będzie pierwszym wyborem do ŚO obok Cucu to będzie dobrym uzupełnieniem jak Nacho przez lata w Realu.

1

@blakkudium W tym wypadku nazwisko niezobowiązuje :D

0

@okiemtypera_lucaxx95 A jak coś wygramy ponad Puchar Króla to co wtedy zrobisz? Z wypalenia rzucisz kibicowanie?

2

@blakkudium Isak też pięknie idzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?