3

Fajny styl ma to PSV. Trochę przypominają mi Barce Flicka zachowując wszelkie proporcje.

2

I bardzo dobrze, brawo PSV karma dla tych rzeźników..

3

Co za ciul... Czerwona powinna być za to... Biedny Luuk :/

0

W sumie ten Lang też ciekawa opcja na skrzydło.

0

Barca chyba z 3 by temu Juve wklepała.

0

Fajnie to PSV gra, nieco przypomina Barce Flicka stylem gry.

3

@pt9 No i Pan z twojego awatara odwalił robotę.

0

Ale co tutaj zrobił za robotę ten De Jong, który powinien zostać w Baecy to jego.

1

Footroll to powinien wkrótce zakładać błękitny szlafrok patrząc na obecną ruinę jaką jest Man City. To by był fajny kontent..
W sumie w Manchesterze są dwa oddziały, więc i w czerwonym mu będzie do twarzy.

0

@barteq Ponoć jakiś uraz

1

Ale co się Real na tym trupie Angielskim wyżyje to ich..

2

Obecnie nawet gdyby Xavi poszedł do City to by coś więcej wycisnął z tego. Pep to już wypalony i pogubiony człowiek w tym City, którego koniec jest bliżej niż dalej...

0

@Cule2013 Z PSG, pieprzonym szejkiem i tym dzbanem Mokebe rachunki do wyrównania.

0

@Inko Tylko, że obecny Pep to wypalony i pogubiony trener od którego nawet Xavi by był lepszy.

1

@sokot Ważne, że Hajs się zgadzał.. Mógł z twarzą odejść jak z Barcy to chyba jego pomnik niestety będzie miał rysy po tym sezonie a Hejterzy pożywkę.

1

@mate92 Asencio* Asensio obecnie to już sam nie wiem gdzie jest ale nie wygra już na bank ZP.

1

@saviol54 City jest takie słabe.

0

@saviol54 Napisałeś, że bez Messiego zawsze ma problemy no to jak widać nie zawsze.

0

Dziury w obronie jak w uzębieniu Żakuja z filmu "Goście Goście"

0

No i Bye Bye City z Ligii Mistrzów i chyba Pep z Man City..

0

@saviol54 Zwłaszcza, że bez Messiego wklepał im dwa razy w tym razem 4:0

6

City jak Barca za późnego Kumana.

3

@Cvzx Bingo Coco Bobo Roco a na Bramce Binky

0

@AdrianFCB10 A Łydkarz?

0

@Pnog37 Wolałbym jednak De Bruyne niż Gundo. Gundo to już totalny dziad się zrobił, KDB chociaż została jeszcze wizja gry i technika.

0

@Pnog37 Zobacz na ławce ktoś siedzi i wiedząc, że musi gonić wynik posadził Haalanda na ławce z Doku i De Bruyne a gra Savinho, Egipcjanin w ataku a w środku pola dziadek bez formy Gundo.

0

Ktoś napisał pamiętam, że Real by miał większe problemy z Celtikiem i ten ktoś miał rację.

0

No to Pep wywiesił tym składem białą flage... Masakra... On już chyba pogodził się z tym, że już leci z Man City...

1

Przedłużyć umowę z nim i niech gra nawet w ODG. Mats przez tą kontuzje chyba już Out a Peña to Peña i to był maks co widzieliśmy w wykonaniu Inakiego, pewnego poziomu już nie przeskoczy..

1

@Lionel_Messi10 Aż tak topornego w sumie nie ma jak Cholo ale coś w tym jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?