Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Fajny styl ma to PSV. Trochę przypominają mi Barce Flicka zachowując wszelkie proporcje.
2
I bardzo dobrze, brawo PSV karma dla tych rzeźników..
3
Co za ciul... Czerwona powinna być za to... Biedny Luuk :/
0
W sumie ten Lang też ciekawa opcja na skrzydło.
0
Barca chyba z 3 by temu Juve wklepała.
0
Fajnie to PSV gra, nieco przypomina Barce Flicka stylem gry.
3
@pt9 No i Pan z twojego awatara odwalił robotę.
0
Ale co tutaj zrobił za robotę ten De Jong, który powinien zostać w Baecy to jego.
1
Footroll to powinien wkrótce zakładać błękitny szlafrok patrząc na obecną ruinę jaką jest Man City. To by był fajny kontent..
W sumie w Manchesterze są dwa oddziały, więc i w czerwonym mu będzie do twarzy.
0
@barteq Ponoć jakiś uraz
1
Ale co się Real na tym trupie Angielskim wyżyje to ich..
2
Obecnie nawet gdyby Xavi poszedł do City to by coś więcej wycisnął z tego. Pep to już wypalony i pogubiony człowiek w tym City, którego koniec jest bliżej niż dalej...
0
@Cule2013 Z PSG, pieprzonym szejkiem i tym dzbanem Mokebe rachunki do wyrównania.
0
@Inko Tylko, że obecny Pep to wypalony i pogubiony trener od którego nawet Xavi by był lepszy.
1
@sokot Ważne, że Hajs się zgadzał.. Mógł z twarzą odejść jak z Barcy to chyba jego pomnik niestety będzie miał rysy po tym sezonie a Hejterzy pożywkę.
1
@mate92 Asencio* Asensio obecnie to już sam nie wiem gdzie jest ale nie wygra już na bank ZP.
1
@saviol54 City jest takie słabe.
0
@saviol54 Napisałeś, że bez Messiego zawsze ma problemy no to jak widać nie zawsze.
0
Dziury w obronie jak w uzębieniu Żakuja z filmu "Goście Goście"
0
No i Bye Bye City z Ligii Mistrzów i chyba Pep z Man City..
0
@saviol54 Zwłaszcza, że bez Messiego wklepał im dwa razy w tym razem 4:0
6
City jak Barca za późnego Kumana.
3
@Cvzx Bingo Coco Bobo Roco a na Bramce Binky
0
@AdrianFCB10 A Łydkarz?
0
@Pnog37 Wolałbym jednak De Bruyne niż Gundo. Gundo to już totalny dziad się zrobił, KDB chociaż została jeszcze wizja gry i technika.
0
@Pnog37 Zobacz na ławce ktoś siedzi i wiedząc, że musi gonić wynik posadził Haalanda na ławce z Doku i De Bruyne a gra Savinho, Egipcjanin w ataku a w środku pola dziadek bez formy Gundo.
0
Ktoś napisał pamiętam, że Real by miał większe problemy z Celtikiem i ten ktoś miał rację.
0
No to Pep wywiesił tym składem białą flage... Masakra... On już chyba pogodził się z tym, że już leci z Man City...
1
Przedłużyć umowę z nim i niech gra nawet w ODG. Mats przez tą kontuzje chyba już Out a Peña to Peña i to był maks co widzieliśmy w wykonaniu Inakiego, pewnego poziomu już nie przeskoczy..
1
@Lionel_Messi10 Aż tak topornego w sumie nie ma jak Cholo ale coś w tym jest.