1

@blakkudium W tej dyspozycji Biali lajtowo ich przejdą..

0

@TridenteMSN Dlaczego zabrać ze środka? Masz na środku Raphinhe a na LS taki wiatrak jak np Doku, Balde czasami też gra na jeden schemat i nie ma tą stroną żadnego elementu zaskoczenia a asekuracja również by mu się przydała. Od lat nie mamy LS i jak jeszcze był Alba działało bo Messi maskował ten mankament i miał zgranie z Alba natomiast obecnie bez LS ciężko będzie.

0

Sommer to kocur na bramce.

0

@TridenteMSN Doku np..No bardzo super, że widać, że na LS sam Balde biega sobie bo Raphinha schodzi do środka i brakowało właśnie takiego skrzydłowego, który coś Lewa pokręci. W Realu jest np Vinicius a u nas na skrzydle Turbodziura i jeden Balde..

2

@Lionel_Messi10 Ja jem Spaghetti sobie hah

0

@michal26 Skoki to już i tak coraz mniejszą popularnością się u nas cieszą, więc w sumie niewielka strata.

1

A może w końcu ktoś na LS z dryblingiem, bo kogoś takiego nie ma tam od x lat a jak widzę samego Balde biegającego tam bo Rapha idzie do środka to mnie skręca.. Oczywiście czasami też tam może zagrać Torres natomiast on jest na tyle drewniany, że na LS nic nie potrafi zdziałać...

0

@Maco Znowu chcesz nie mieć nikogo na LS?

0

@jacobFCB Mam ten album w kolekcji ^^ Swoją drogą czy chodzi tutaj hmm.. Jest nieźle ale tutaj jest jeszcze lepiej ;)


0

@szela1899 Dlatego cieszę się, że sprawiedliwości stało się zadość, mam nadzieję, że dostanie kilka meczów zawiasy za to ale nadzieja matką głupich.

1

@szela1899 Ja gdybym był sędzią i usłyszałem bym w moim kierunku takie coś to by mnie musieli trzymać żebym tego dzbana nie kopnął w pusty baniak...

1

@MesQueUnClub_87 Standard u nich, strzelić coś w końcówce po okropnie męczącej oczy grze...

3

Większość Madrycioków to ma naprawdę urojenia.. Wszędzie widzą spisek i Lige Negreiry...

0

@clyde Madrycioki jak swój idol robią z siebie ofiary i płaczą, że Liga Negreiry..

0

@Herato Lionel Messi panie...

1

@ViscaelBarca2007 I historia zatoczy koło jak z Szamanem Umcykiem...

6

@escarabajo Hulk Niszczyć, Hulk Miażdżyć, Hulk Rozbijać.

6

Ale co Real wygrał z rozpadającym się Man City to ich ^^

2

@Kapitan hawk Szybko poszło...

1

Bellingham kiedy chodzi na grzyby to głównie zbiera Papierzaki, bo myśli, że są najwięcej warte.

8

Bellingham podciera się gazetą po dwójce.

1

@Xxxbarca4ever Pepe, Ramos, Casemiro, Carvajal, Rudiger, Guti, Vinicius, Belingham i jeszcze by się znalazło kilku u nich takich o aparycji Buraka...

2

Pamiętam różne Reale ale nie dało się żadnego aż tak niecierpieć jak tego z Galaktycznymi Inżynierami, nawet tego burackiego i wieśniackiego za Murarza..

2

Jakiej piosenki nie znosi Ancelotti? Wind of Change.

1

@OzzyFCB Tam sami chorzy ludzie grają grali. Wampir Energetyczny Vinicius, Bellingham z rozdwojeniem jaźni, zakochany w sobie Grzmot, Jaskiniowiec Pepe.

2

Ja mam inną teorię. Jude tak naprawdę jest związany z Venomem i kiedy Venom się go zapytał czy może zjeść arbitra Jude odpowiedział mu F... Off.

8

Bellingham nie dość, że arogancki cham to jeszcze cierpi na rozdwojenie jaźni skoro już sam do siebie mówi f... Off..

2

@mordini123 To by miało większy sens niż ta licencja.

0

Marmoush się spłaca ;>

0

@goldmetaxa W którym gra największy męczennik w historii tego sportu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?