Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Wiemy już kto będzie grał i tak w następnych meczach w ODG..
0
@HypeR I tak byśmy mieli 3pkt bez Olmo bo Ferran dobił gwoździa.
2
@CPuyol Oraz magiczny Olmo
1
A kto strzeli o 1 bramkę więcej, ten wygrywa. My dzisiaj strzeliliśmy aż o 2 więc git.
2
@FCB_dimiC Sentencja niczym Paulo Coelho ^^
3
Dla mnie obecnie Lewy to się nadaje na Larsona Vol.2 a nie na ODG..
0
@Jackazz Nie ma szans..
0
Ciekawe czy tam La Liga z orzeczniem o niepełnosprawności bierze na kandydatów na sędziów...
4
Tam głupich nie biorą do Policji tylko do sędziowania..
0
@SinMistico Na LS u nas by fajnie siadł, na takich autobusiarzy by coś poszarpał i robił im problemy.
0
Czy to nie Las Palmas przypadkiem miało bol dupska o rejestrację Olmo?
0
@Poversky1000 Negreira zatwierdził Olmo w La Liga.
0
Miejmy nadzieję, że jak Olmo dostanie wycisk w Presezonie to będzie wzmocniony jak Pedri..
0
Aj przydał by się nam taki wiatrak jak Doku nawet z ławki żeby wszedł, wtedy Rafałek idzie do środka.
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
To jest jakaś masakra, że w tym sezonie z takimi ogórami mamy problemy.. Kiedyś to takich się rozszarpywało kilkoma golami a teraz Drogą Krzyżowa...
1
@Patrykl145 Zyech, Mazroui, jeszcze Onana w sumie nie zrobili większej kariery po odejściu z Ajaxu.. Aaa no i wiecznie zjarany Neres.
0
@Dieselzor Byle nie na Pizze
5
Ja już po 4 piwku a w odtwarzaczu Kombi "Nowy Rozdział". Świetnie to do piwa wchodzi ale ugółem wybitny album. < 3
5
A kto umarł.. ten nie żyje.
0
@Yoshi94 Akurat Vinicius ma większy potencjał niż Roque, który w Betisie się nie odnalazł i za chwilę wróci do Brazylii a jednak na LS potrzebny nam jest od lat ktoś bo po Neymarze to były tylko epizody różnych nazwisk.
1
@Sulimo Ciężki żywot to mają ludzie, którzy takie durne debilizmy gadają.. Najwięcej bramek strzelonych w historii i 1/4 na ME. Może ten dziad niech zobaczy z jakim Tartakiem Lewy musi grać i jakich zatrudniają patałachów po Nawałnicy na stanowisko selekcjonera... Odejdzie Lewy to wrócimy na 70 miejsce w rankingu, ciekawe co powie wtedy ten dziad..
0
Cóż.. Getafe nie szanuje Piłki Nożnej, Real nie szanuje sędziów.
2
@Kapitan hawk Ale by temu pajacowi zadufanem w sobie Dudusiowi pękło dupsko...
0
@pt9 Nie wyobrażam sobie bo to jest nierealne. Chyba, że zagra Araujo.
1
@barteq Grunt to nie odwalić takich baboli jak ostatnio typu zderzenia z Balde i dziury w obronie jak w uzębieniu Żakuja z filmu Goście Goście. No i raczej chyba nie będzie grał tym razem Mr. Salut Araujo.
1
@Kapitan hawk Lepiej nie mogliście trafić ;)
0
Żeby to Atletico tylko znowu w zbroje nie zrobiło jak to mają w CL z Realem w zwyczaju..
1
@Lionel_Messi10 Jak załaduje Realowi i Inżynierom z 2 nie będę miał nic przeciwko.
1
@F3DO No ja mam nadzieję, że nie będzie aczkolwiek mieliśmy takiego Kumana, który wystawił Roberto swego czasu po ponad pół rocznej kontuzji i kosztowało nas to mistrzostwo bo facet był zupełnie bez formy.