0

@tbas Wiemy już kto będzie grał i tak w następnych meczach w ODG..

0

@HypeR I tak byśmy mieli 3pkt bez Olmo bo Ferran dobił gwoździa.

2

@CPuyol Oraz magiczny Olmo

1

A kto strzeli o 1 bramkę więcej, ten wygrywa. My dzisiaj strzeliliśmy aż o 2 więc git.

2

@FCB_dimiC Sentencja niczym Paulo Coelho ^^

3

Dla mnie obecnie Lewy to się nadaje na Larsona Vol.2 a nie na ODG..

0

@Jackazz Nie ma szans..

0

Ciekawe czy tam La Liga z orzeczniem o niepełnosprawności bierze na kandydatów na sędziów...

4

Tam głupich nie biorą do Policji tylko do sędziowania..

0

@SinMistico Na LS u nas by fajnie siadł, na takich autobusiarzy by coś poszarpał i robił im problemy.

0

Czy to nie Las Palmas przypadkiem miało bol dupska o rejestrację Olmo?

0

@Poversky1000 Negreira zatwierdził Olmo w La Liga.

0

Miejmy nadzieję, że jak Olmo dostanie wycisk w Presezonie to będzie wzmocniony jak Pedri..

0

Aj przydał by się nam taki wiatrak jak Doku nawet z ławki żeby wszedł, wtedy Rafałek idzie do środka.

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

To jest jakaś masakra, że w tym sezonie z takimi ogórami mamy problemy.. Kiedyś to takich się rozszarpywało kilkoma golami a teraz Drogą Krzyżowa...

1

@Patrykl145 Zyech, Mazroui, jeszcze Onana w sumie nie zrobili większej kariery po odejściu z Ajaxu.. Aaa no i wiecznie zjarany Neres.

0

@Dieselzor Byle nie na Pizze

5

Ja już po 4 piwku a w odtwarzaczu Kombi "Nowy Rozdział". Świetnie to do piwa wchodzi ale ugółem wybitny album. < 3

5

A kto umarł.. ten nie żyje.

0

@Yoshi94 Akurat Vinicius ma większy potencjał niż Roque, który w Betisie się nie odnalazł i za chwilę wróci do Brazylii a jednak na LS potrzebny nam jest od lat ktoś bo po Neymarze to były tylko epizody różnych nazwisk.

1

@Sulimo Ciężki żywot to mają ludzie, którzy takie durne debilizmy gadają.. Najwięcej bramek strzelonych w historii i 1/4 na ME. Może ten dziad niech zobaczy z jakim Tartakiem Lewy musi grać i jakich zatrudniają patałachów po Nawałnicy na stanowisko selekcjonera... Odejdzie Lewy to wrócimy na 70 miejsce w rankingu, ciekawe co powie wtedy ten dziad..

0

Cóż.. Getafe nie szanuje Piłki Nożnej, Real nie szanuje sędziów.


2

@Kapitan hawk Ale by temu pajacowi zadufanem w sobie Dudusiowi pękło dupsko...

0

@pt9 Nie wyobrażam sobie bo to jest nierealne. Chyba, że zagra Araujo.

1

@barteq Grunt to nie odwalić takich baboli jak ostatnio typu zderzenia z Balde i dziury w obronie jak w uzębieniu Żakuja z filmu Goście Goście. No i raczej chyba nie będzie grał tym razem Mr. Salut Araujo.

1

@Kapitan hawk Lepiej nie mogliście trafić ;)

0

Żeby to Atletico tylko znowu w zbroje nie zrobiło jak to mają w CL z Realem w zwyczaju..

1

@Lionel_Messi10 Jak załaduje Realowi i Inżynierom z 2 nie będę miał nic przeciwko.

1

@F3DO No ja mam nadzieję, że nie będzie aczkolwiek mieliśmy takiego Kumana, który wystawił Roberto swego czasu po ponad pół rocznej kontuzji i kosztowało nas to mistrzostwo bo facet był zupełnie bez formy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?