Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@natanvip Zajebisty mieli Mental w dwóch ostatnich klasykach z Barcą =)
0
@GeneralXavi I tym razem nie chodzi o kobietę.
1
@Andi18 Szkoda, że na 9 czy na LS od lat nie wprowadzili nikogo na dłuższą metę.
1
Kurła za chwile to na Nico się uzbiera jak tak dalej pójdzie hehehehehe
0
@mekston I póki co prowadzą a Sociedad jest potencjalnie gorszy o gra raczej piłkę, która białym leży
0
@FCB24 Kółeczko i wycofanie albo do boku podał.
0
@MysticCat Wczoraj w meczu z nami wpadało prawie wszystko...
1
W meczu z nami by to pewnie wpadło
1
@barcelonaLM Niestety na 80%
1
A wystarczyło stanąć w chwili podania do Endricka no ale nie każdy jest Cubarsim czy innym Inigo.
0
@Filipem Za podobną kasę kupiliśmy Ding Dinga.
0
@kubix05 Sto lat dla uszatego.
0
@Janas11224 Zdrowie swoją drogą, tylko, że te pączki to dla mnie Generator Zgagi. Ostatnio kupiłem sobie w Auchanie takie wyroby i.. Na 1 pączka 1 szklanka mleka wjeżdżała bo Zgagulec mnie dopadł. Wolę sam zrobić np Oponki, Pączki lub Faworki niż kupić takie coś.
0
@Faro Moja reakcja była podobna xD
1
@Kapitan hawk Nie wiem dlaczego ale Carlos Vela zawsze mi z wyglądu przypominał Gomesa Addamsa :'D
0
@konrad1661 Przy czym Olmo i De Jong pokazali taką samą niestety mierność a o Ferranie, który znowu zmienił się w zawodnika B klasy i zmarnował 2 setki nie wspomnę. Zmiany to już wgl abstrakcja bo nie mają prawa grać razem dwa walczące Chaosy Gavi + Fermin. Za Pedriego mógł Casado wejsc, który jest bardziej do uspokajania drugiej linii niż ta dwójka która zrobiła mega chaos.
0
@tbas Te zmiany to były przestrzelone.
0
Wczoraj Mister przestrzelił dosłownie ze wszystkim. Rotację z takim kolosem, oraz zmiany wprowadzające chaos. Nie może być w jednym składzie Gavi i Fermin bo oboje są zbyt chaotyczni przez co w środku pola jest krater jaki był pod koniec meczu.
0
@Domin7777 Przygotowanie fizyczne, które w Barcy leżało i kwiczały od wielu lat..
1
@M_Kos Oby po kogoś poszli w Lato na to LS Nico/Doku..
0
@Encore Drugim Wirtzem niestety nie będzie..
0
@Sirkamillo99 Tak wspaniale to wyglądało, że cały atak był wyłączony a gole strzelali Pomocnicy i obrońcy.
0
@karci0 Czasami nawet w minute może być sytuacja, której nie przewidzisz tak jak z Carvą w meczu gdzie poszły więzadła po 90 minucie.
0
@Sulimo Benfica pokazała, że umie grać.
0
@kamiVeB On nawet jak wrocił to się prezentował lepiej niż obecnie. Teraz to już wgl poza walką nic nie daje oj niestety ale do Wirtza to mu sporo brakuje, no i tamten jak wrocił po kontuzji to i tak był czarodziejem..
0
@Azrik Arturo to był Walczak ale potrafił też dać fajne długie podanie czy prostopadłą jednocześnie walcząc jak pitbull. Gavi obenie tylko walczy.
0
@Domin7777 Chyba praca Flicka daje o sobie znać.
0
@barcelonaLM Dobrze, że Pedri zszedł bo on też musi trochę odpocząć.
1
Gavi totalnie bez formy. Jego piłkarski rozwój poszedł w złą stronę, chłopak kilka lat temu profilem mówiło się, że to Thiago Vol.2 a to jest póki co Arturo Vidal Vol.2 w dodatku z gorszym przeglądem pola... Obawiam się, że jedynie pozostanie z niego zmiennik a nie zawodnik na którym będziemy budować drugą linie.
1
@jacobFCB I kretyńskie ODG. De Jongi, Ferrany to na takie Alaves sobie mogą grać ale ogólnie to dno.