3

@Faro Z Milanem czy LFC nie odpalili.

0

Oczywiście całe Kotletico.. Z nami cisną jak spartanie a z Realem w CL muszą dać dupska :')

0

@Macior79 De Jong jest dobry ale nie na takiego przeciwnika jak Benfica tylko na murarzy.

0

@Matt_i1992 Nie odbuduje.

1

@mekston O facecie w łódce.

0

@clyde Ja podziwiam ludzi, którzy chcą tutaj ten Dps znowu zobaczyć. Facet stracił cała dynamikę i szybkość, fizycznie jest dziadem.

0

Może na Kelnerów z Brazylii gdzie liga jest 3 razy wolniejsza i jest 2 razy tyle miejsca takie coś przejdzie ale nie tutaj. Zobaczcie jak on na dynamice stracił..


4

@Krzty W końcu chce się te mecze oglądać z wypiekami na twarzy a nie z miną jakbyśmy oglądali film "Śmierć w Wenecji".

1

@Kapitan hawk Jedyny słuszny VIP to był ten, który co Piątek kupowałem w Stonce i lądowałem z nim nad stawem ;)

0

@FcPortoFan1999 Skoro Trincao odpalił Liga Nos to Ferran tam by pewnie rozwalił tą ligę.

7

I Douglas jako druga połówka do Talizmanu bo pierwszą jest Wojtek. Wtedy 3x z rzędu Tryplecik.

1

@mekston Ja bym Douglasa jeszcze sprowadził jako drugi talizman. Z Wojtkiem i Douglasem wygramy 3x z rzędu Tryplet.

0

@Hadim Tylko, że Lewy to jest napastnik i on aż tak nie musi w defensywie pracować co skrzydłowy czy pomocnik no i broni się liczbami mimo wszystko a Neymar rok nie grał w gałe i jak widziałem w jakiej jest formie to masakra.

0

@Mitch_Atleta W LFC chyba są Amerykanie w Arsenalu też.

3

@Kapitan hawk Współczuję kibicom Valencii takiego dziada... My pogoniliśmy Bartolo a oni nic nie mogą zrobić...

0

@Matt_i1992 Nie ma kogo żałować. Dzbanem był i taka decyzję sam podjął. Takie papiery, że odbija się od każdego klubu gdzie nie pójdzie.

1

@Luciano99 Wystarczyły kontuzje Fatiego żeby stał się wrakiem to samo tyczy się Umtitiego, De Jong przez lenistwo poleciał, Moriboom to był dzban, Todibo wydawało się, że jest za słaby, Emerson nie pasował tak jak Firpo, oboje byli zbyt słabi, Puig to jezdziec bez głowy gdzie takie cracki jak Villar, Pol Lozano czy Moncayola go z kadry U21 wygryźli, Trincao nie wytrzymał psychicznie w Barcy, Lautaro plotka. W sumie dobrze się stało, że jest jak jest.

1

@D10SLEO Tylko Fati, De Jong, Mats, Umtiti i Lautaro gdyby trafił to by było realnymi wzmocnieniami gdyby nie kontuzje Umtitiego i Fatiego, oraz gdyby niektórzy mięli większe chęci patrz De Jong a Lautaro to tylko plotka.

4

@Kapitan hawk Wina Negreiry.

0

@Hadim Lewy nadal fizycznie jest lepszy od niego.

11

Nie czując dni, godzin i lat
Nie licząc zysków, ani strat
Okrążamy, opływamy wokół świat
A jeśli drugi widać brzeg
Muzyka to najlepszy lek
Ona jest jak w długiej trasie piąty bieg.

1

Już to widzę jak on biega u Flicka w Pressingu... Koleś ma 33 lata, nie grał rok, piłkarsko jest wrakiem i jedynie co mu pozostało to technika i wizja gry. Może by był lepszy niż Fato ale to żaden wyczyn, od Fatiego nawet ja bym był obecnie lepszy.

3

@Lionel_Messi10 Nie tak źle, powiem więcej. Jest zajebiscie.

1

@maroon Tak dla groszy nie dla Neymara.

2

@dejwidn Do tego pełno zawodników ze szkółki i Brazol w składzie a na 9 prawdziwy Killer. To się musi udać.

1

@M_Kos Całe szczęście nie tylko o tym decydujesz.

0

@MOLESTA Mniejsze kluby miałem na myśli, które mają ograniczony budżet w Hiszpanii. W Anglii każdy ma kasy jak lodu i nawet jak mają straty szybko wyrównują. Tam kluby z połowy tabeli mają więcej niż np Atletico.

2

@MOLESTA Że nie splajtują.

2

@Comentateiro A ty wiesz ile oboje mieli kluczowych zagrań? Bo z tego co widziałem Leo miał ponad 50 goli i 27 asyst i każdy wie jaki miał Leo wpływ przez lata na grę Barcy.

4

@MOLESTA Maja jeszcze właścicieli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?