2

@Encore Znowu trafna opinia.

2

Sporo wskazuje na to, że to jednak BvB zagra z nami.

5

@Kessie Kolorowych Jarmarków.

0

Cóż nie tylko Madrycioki mają swój świat ale i pewien Bajerniok..


0

@Midast co 2 mecz ławka za spóźnienie. Dembele w Barcy to był problematyczny i podatny na urazy dzban i jezdziec bez głowy, który czasem trafił tryb Neymar a czasem tryb Adama Traoretti.

1

Przecież jak on wygra ZP to na niebie powstanie wielkie M i Sirius B uderzy w naszą planetę.

0

@kinioo U nas po Koemanie, Setienie i Xavim.

0

Komentarz usunięty

0

@filipo2002 Żeby twoje słowa się w gówno zmieniły :D

1

Niech im Flick powie żeby nie tracili koncentracji..

0

Rapha to jest ich katem.

1

@DonCarletto Przypomniał mi się ten mem z uśmiechniętą maską a pod maską wkurzona i zapłakana mina haha

1

@Kinginiesta Sam widzisz gdzie jego ambicje sięgają. Myślę, że jemu już będzie do końca życia dobrze w tej podrzędnej Lidze..

1

@DonCarletto Jaki to jest głąb... Nie mam pytań...

1

@Lionel_Messi10 Ten Turati to lepszy bramkarz niż Łoniaki haha

0

@kamyk_23 Ja mam nadzieję, że wyeliminuje tak jak to zrobił w barwach Barcy.

0

@Ramon_Villaverde Dlaczego tak agresywnie? Włodek?

14

Smutna wiadomość. Są rzeczy ważne i ważniejsze to, że nie będzie dzisiaj meczu trudno spoczywaj w pokoju Doktorze :( [ * ]

1

@Lionel_Messi10 Ja może jutro lub w Poniedziałek sobie kupię bo z tydzień nie jadłem.

0

Wszystkiego najlepszego dla pań na La Ramblii. Dzisiaj wasze święto ;)


1

@macio_944 Mam i potwierdzam. Natomiast są telefony z jeszcze lepszym zoomem np Vivo X100 Ultra czy Xiaomi 14/15 Ultra.

0

@MesQueUnClub_87 Niektórzy to od x lat tylko rozczarowują a nadal są w Barcy np De Jong, Mats o Fatim nie wspomnę

0

Oby nie na 1 sezon...

1

@blakkudium Ale Roque już siedzi w Brazylii.

2

@KamQiX Hannibal Lecter.

0

@Mitch_Atleta W życiu przy całej sympatii do Lucho to antypatia do tego Katarskiego Buca i Bombla jest jakieś 4x większa niż sympatia do Luisa. YNWA!

1

@SelloutCrowd I na Dembele

1

@Kapitan hawk Raphinha. Facet z przeciętnego skrzydłowego bez dryblingu urósł do miana typa, który jest kluczowym zawodnikiem.

0

A pewnie od sezonu 25/26 wróci Mr. Szpagat..

0

No to Cubarsi. Smaruj do Odido po wagon Davidoffów dla Pana Wojtka za to, że wczoraj wybronił wszystko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?