Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore Znowu trafna opinia.
2
Sporo wskazuje na to, że to jednak BvB zagra z nami.
5
@Kessie Kolorowych Jarmarków.
0
Cóż nie tylko Madrycioki mają swój świat ale i pewien Bajerniok..
0
@Midast co 2 mecz ławka za spóźnienie. Dembele w Barcy to był problematyczny i podatny na urazy dzban i jezdziec bez głowy, który czasem trafił tryb Neymar a czasem tryb Adama Traoretti.
1
Przecież jak on wygra ZP to na niebie powstanie wielkie M i Sirius B uderzy w naszą planetę.
0
@kinioo U nas po Koemanie, Setienie i Xavim.
0
Komentarz usunięty
0
@filipo2002 Żeby twoje słowa się w gówno zmieniły :D
1
Niech im Flick powie żeby nie tracili koncentracji..
0
Rapha to jest ich katem.
1
@DonCarletto Przypomniał mi się ten mem z uśmiechniętą maską a pod maską wkurzona i zapłakana mina haha
1
@Kinginiesta Sam widzisz gdzie jego ambicje sięgają. Myślę, że jemu już będzie do końca życia dobrze w tej podrzędnej Lidze..
1
@DonCarletto Jaki to jest głąb... Nie mam pytań...
1
@Lionel_Messi10 Ten Turati to lepszy bramkarz niż Łoniaki haha
0
@kamyk_23 Ja mam nadzieję, że wyeliminuje tak jak to zrobił w barwach Barcy.
0
@Ramon_Villaverde Dlaczego tak agresywnie? Włodek?
14
Smutna wiadomość. Są rzeczy ważne i ważniejsze to, że nie będzie dzisiaj meczu trudno spoczywaj w pokoju Doktorze :( [ * ]
1
@Lionel_Messi10 Ja może jutro lub w Poniedziałek sobie kupię bo z tydzień nie jadłem.
0
Wszystkiego najlepszego dla pań na La Ramblii. Dzisiaj wasze święto ;)
1
@macio_944 Mam i potwierdzam. Natomiast są telefony z jeszcze lepszym zoomem np Vivo X100 Ultra czy Xiaomi 14/15 Ultra.
0
@MesQueUnClub_87 Niektórzy to od x lat tylko rozczarowują a nadal są w Barcy np De Jong, Mats o Fatim nie wspomnę
0
Oby nie na 1 sezon...
1
@blakkudium Ale Roque już siedzi w Brazylii.
2
@KamQiX Hannibal Lecter.
0
@Mitch_Atleta W życiu przy całej sympatii do Lucho to antypatia do tego Katarskiego Buca i Bombla jest jakieś 4x większa niż sympatia do Luisa. YNWA!
1
@SelloutCrowd I na Dembele
1
@Kapitan hawk Raphinha. Facet z przeciętnego skrzydłowego bez dryblingu urósł do miana typa, który jest kluczowym zawodnikiem.
0
A pewnie od sezonu 25/26 wróci Mr. Szpagat..
0
No to Cubarsi. Smaruj do Odido po wagon Davidoffów dla Pana Wojtka za to, że wczoraj wybronił wszystko.