Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Hato prawie jak Hajto.
0
@michal26 Nawet bez kontuzji Casado na wagę złota.
5
@Derean Jeszcze tylko Frenkie do bazy
0
@Bogan Nie sądzę, że by postawił na Pedriego. Długo wgl nie stawiał na młodych zawodników Erni, dopiero w 3 sezonie dawał szanse Fatiemu czy Perezowi o Setienie nie wspomnę bo to najgorszy trener jakiego chyba pamiętam.
0
Ale ten frimpong brutalnie niszczy tego Cucurelle... Ja się cieszę, że Balde nie pojechał ale Cucurella w defensywie to jest masakra... Ciekawe dlaczego nie wziął Balde w formie De La Fuente...
1
@Lionel_Messi10 To była asysta 2 stopnia do Alby, który posłał piłkę do Leo ale i tak LL przegrana wtedy niestety.
2
To trzeba jednak Koemanowi oddać, że był jakiś był ale na Pedriego postawił. Pewnie gdyby został Sołtys albo Valverdiusz to by postawili na Pjanicia wypalonego a Pedri by wgl nie pograł albo by na jakieś wypożyczenia poszedł do jakiegoś drewnianego Alaves czy innego Leganes..
1
Ten Fabian to jest tak drewniany, że jego Fizjoterapeutą to chyba jest Gepetto..
0
@Kondziubarca Piszesz o nich jak o 35 letnich piłkarzach xD
0
@zgutek https://www.transfermarkt.pl/raul-asencio/profil/spieler/935245
2
Nie wiedziałem, że Andre Gomes gra z 8 w ręce Hiszpanii.
1
Te spodenki repki Hiszpanii to masakra. Wyglądają z tyłu jakby mieli białe gacie na spodenki założone.
3
Stało się tak bo nie było najlepszego stopera na świecie Asencio.
1
Kurde niezły ten Frimpong. Na PO siadłby w Barcy z Laminem by robili konkret wiatrak na prawej.
9
A gdzie wspaniały wychowanek, pedofil z Realu, który jest lepszy od Cucu?
4
No uj.... Cubarsi L4..
0
De Jong w repce a De Jong w Barcy to dwaj zupełnie inni zawodnicy.
0
@SelloutCrowd De Jong którego u nas się krytykuje i wypycha zjada Ruiza i Zubiego w tym meczu...
2
@Ricardinio14 Kuzyn Hafelaja
0
@Hosh Kim? Zawodnikami z Barcy B? Czarno to widzę, ale może jakiś diamencik się wśród nich wyłoni, akurat potrzebny nam będzie pomocnik defensywny.
10
On ma mordę jakby z wora przez 20 lat klej kirał.
0
@FLYP Tam to same takie Gangreniaki i typki spod ciemnej gwiazdy grają/grali. Guti, Vinicius, Casemiro, Rudiger, Bellingham, Asencio, Pepe, Ramos, zdrajca figo, Salgado, Carvajal, Nacho, Vazquez..
3
@NeyJr11 Problemem są zmienne za Torre, ale taktycznje Pablo też jest bardzo "Puigowaty"
5
Duet Pepe & Ramos vs Duet Rudiger & Asencio. Cała Czwórka Mordy zakazane, typowa aparycja Buca, Wieśniaka, Troglodyty i Buraka, zachowanie na boisku typowego chama i cwaniaczka no ja nie wiem który Duet bardziej do hejtowania ale Madryt to jest jakieś magiczne miejsce, że takich Gangreniaków przyciąga...
0
@mientusek1407 Ten Asencio to taki żałosny typ... Typowa Madrycka nie skalana Elokwencją i kulturą zakazana morda :S
0
@Sulimo Miałem Roborovskyego kiedyś jak miałem może 10 lat, parkę i one się rozmnożyły. Fajne ale miały ADHD i ciężko było oswoić ten gatunek.
0
@Katalończyk 99 Oczywiście, że drugiej strony mając takiego Arde czy Braitha Ferran jednak jest wyżej ceniony. Ogólnie też był rotacyjnym zawodnikiem Pedro i dzielił minuty czasami z Alexisem a np na 9 szedł Fabs, również od kiedy przyszedł Neymar to dzielił z nim minuty.
0
@GeneralXavi Ale też bywał zawodnikiem rotacyjnym i Jokerem. Różne były konfigurację swego czasu i Pedro też dzielił minuty np z Alexisem.
0
@Katalończyk 99 W czasach MSN był już Jokerem
2
Dla mnie Ferran to najlepszy Joker od czasów Wąsatego Pedrito.