0

@NeroTFP1 Piękny kiedyś robił podobne

1

@Fantastyczny Chłopiec Wg Sofascore ma 1/1 celne podanie

6

Fajna dyskusja u białych. Że jednak BBC > MSN bo wygrali więcej CL... Oni to żyją tymi CL jak człowiek wodą..

0

Kurde niezły ten Guirasi, trzeba na niego uważać, bo największe zagrożenie póki co to on robi.

0

Tak szczerze to potrzeba nam jednak LS z prawą nogą...

2

Za chwilę biali powiedzą, że Negreira dał zdj z perspektywy Raphinhi, że był na Onside.

5

Jednak Linia pokazuje, że tam nie było offside

3

Raphinha przypomniał sobie jak grał za Danzela. Koleś totalnie bez formy...

0

Puszcza swoje kaprawe oczko w stronę powrotu hehe ;)

2

@Lanosss Jeszcze PSG z Judaszebe i Szejkiem niech przewali.

1

@Lionel_Messi10 Declan zabrał HD całą radość jak Mikołaj dzieciakowi, któremu podarował rózgę.

0

@barcelonaLM Bank dopiero teraz zaksięgował.

0

@Marcelinho99 Oni jeszcze mają problem na PS bo tam też gra koleś z LS a na PO gra kolejny LS/PS albo Środkowy Pomocnik. Jak odejdzie Modrić to będą dopiero jaja.

23

I oni Męczennika porównywali z Neymarem.. Gdzie mu do Neymara i jego techniki, oraz wizji gry, to jezdziec bez głowy polegający głównie na szybkości i dynamice, jeszcze to tłumaczenie "Mbappe go blokuje" w Repce nie ma Mbappe a gra piach jeszcze większy =D

2

Każdy kibic Barcy który zobaczył wynik meczu Arsenal vs Real.


1

Madrytcy Inzyniery jedną nogą za burtą. Niby super a jednak zajebiście.

0

Szatan już zbiera Mane żeby rzucać różne ataki na Arsenal w rewanżu.

0

Jeszcze wpierdziel 2x w klasykach i wakacje

4

Chłopak nie ma wgl zdrowia do futbolu na wysokim poziomie. Talent może i jest ale psychicznie siadł w sumie po tych operacjach fizycznie też.

0

@FcPortoFan1999 Jak się dokona dobrych transferów to może będzie poprawa, aczkolwiek brakuje LM to straty :/

1

@macio_944 I pomyśleć, że rok temu Fachowiec wolał Romeu...

0

@FcPortoFan1999 Możesz zawsze napisać do zarządu Porto o pozyskanie Ansu Fatiego i Pablo Torre :p Swoją drogą żarty, żartami ale Torre w Porto by w środku zrobił różnice. :p

1

@barcelonaLM
Inżynierzy.

0

@korn234 Jeszcze było podobnie z Neymarem.

0

@Who_you_mam Ten jest w sumie na 5 miejscu za Asencio.

1

@FcPortoFan1999 W sumie to nie napisałem nic takiego, aczkolwiek wiadomo jaką z Antypatią jest tutaj postrzegany. Jest to dla mnie Top 3 najbardziej znienawidzonych zawodników RM obok Belinghama i Viniciusa..

1

@FcPortoFan1999 Wkurzył mnie tym, że dobił Sociedad

1

W końcu powrót z wakacji po tym jak to się zbeształo pewnego Niemieckiego stopera, śmieszka od Białych :p

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

3

Nie trzeba było stawiać tarota ani odpalać kryształowej kuli żeby przewidzieć, że będzie gówno granie i gol ze stałego fragmentu albo po Ladze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?