Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 Piękny kiedyś robił podobne
1
@Fantastyczny Chłopiec Wg Sofascore ma 1/1 celne podanie
6
Fajna dyskusja u białych. Że jednak BBC > MSN bo wygrali więcej CL... Oni to żyją tymi CL jak człowiek wodą..
0
Kurde niezły ten Guirasi, trzeba na niego uważać, bo największe zagrożenie póki co to on robi.
0
Tak szczerze to potrzeba nam jednak LS z prawą nogą...
2
Za chwilę biali powiedzą, że Negreira dał zdj z perspektywy Raphinhi, że był na Onside.
5
Jednak Linia pokazuje, że tam nie było offside
3
Raphinha przypomniał sobie jak grał za Danzela. Koleś totalnie bez formy...
0
Puszcza swoje kaprawe oczko w stronę powrotu hehe ;)
2
@Lanosss Jeszcze PSG z Judaszebe i Szejkiem niech przewali.
1
@Lionel_Messi10 Declan zabrał HD całą radość jak Mikołaj dzieciakowi, któremu podarował rózgę.
0
@barcelonaLM Bank dopiero teraz zaksięgował.
0
@Marcelinho99 Oni jeszcze mają problem na PS bo tam też gra koleś z LS a na PO gra kolejny LS/PS albo Środkowy Pomocnik. Jak odejdzie Modrić to będą dopiero jaja.
23
I oni Męczennika porównywali z Neymarem.. Gdzie mu do Neymara i jego techniki, oraz wizji gry, to jezdziec bez głowy polegający głównie na szybkości i dynamice, jeszcze to tłumaczenie "Mbappe go blokuje" w Repce nie ma Mbappe a gra piach jeszcze większy =D
2
Każdy kibic Barcy który zobaczył wynik meczu Arsenal vs Real.
1
Madrytcy Inzyniery jedną nogą za burtą. Niby super a jednak zajebiście.
0
Szatan już zbiera Mane żeby rzucać różne ataki na Arsenal w rewanżu.
0
Jeszcze wpierdziel 2x w klasykach i wakacje
4
Chłopak nie ma wgl zdrowia do futbolu na wysokim poziomie. Talent może i jest ale psychicznie siadł w sumie po tych operacjach fizycznie też.
0
@FcPortoFan1999 Jak się dokona dobrych transferów to może będzie poprawa, aczkolwiek brakuje LM to straty :/
1
@macio_944 I pomyśleć, że rok temu Fachowiec wolał Romeu...
0
@FcPortoFan1999 Możesz zawsze napisać do zarządu Porto o pozyskanie Ansu Fatiego i Pablo Torre :p Swoją drogą żarty, żartami ale Torre w Porto by w środku zrobił różnice. :p
1
@barcelonaLM
Inżynierzy.
0
@korn234 Jeszcze było podobnie z Neymarem.
0
@Who_you_mam Ten jest w sumie na 5 miejscu za Asencio.
1
@FcPortoFan1999 W sumie to nie napisałem nic takiego, aczkolwiek wiadomo jaką z Antypatią jest tutaj postrzegany. Jest to dla mnie Top 3 najbardziej znienawidzonych zawodników RM obok Belinghama i Viniciusa..
1
@FcPortoFan1999 Wkurzył mnie tym, że dobił Sociedad
1
W końcu powrót z wakacji po tym jak to się zbeształo pewnego Niemieckiego stopera, śmieszka od Białych :p
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
3
Nie trzeba było stawiać tarota ani odpalać kryształowej kuli żeby przewidzieć, że będzie gówno granie i gol ze stałego fragmentu albo po Ladze.