Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No i super wiadomość a zakompleksionych Cebulaków niech boli, bo ma boleć.
1
@NerwowyFistaszek Jeszcze Siara10 I Lucas75 ^^
0
@Konus69 I tak przegrali.
4
Koeman to standardowo, mecz z mocnym rywalem i w łeb.
0
No to pojedynek będzie dwóch łysych. Jeden jest autentycznie selekcjonerem, drugi tylko udaje, że wie co robi.
0
W starciu Simon vs Simons okazał się lepszy Simons.
0
@Jonyx Olmo ściągnął.
0
Bez Inigo, bez Cubarsiego i bez Balde ta linia defensywna Hiszpanii to jest masakra...
1
@escarabajo Hafelaj też był pamiętam...
0
Sharkinator wchodzi.
4
Nico to kozak. Pobyt w tym Bilbao tylko marnuje jego potencjał...
0
A czy Klajwert i Klaufert to to samo nazwisko? :S
2
@FcPortoFan1999 Muszą wypić kilka Vipów z Biedronki i się wyluzują hehe
3
@FcPortoFan1999 Im brakuje luzu.
5
Trochę smutno, że repka Kazachstanu gra ciekawiej i bardziej składnie niż repka Polski za Prodiża.
1
@pax Latami łataliśmy PO Sergim Roberto, który nominalnie był pomocnikiem a nie Prawym Obrońcą a jak go przestawili na PO też już miał z 23 lata a głównie grywał na ŚP jako 6/8. Czasem nawet wystawiali go na LO i na skrzydle, trochę podobnie jest z Ericiem, którego wystawiają na ŚO, na 6 lub jako Drugiego Pivota.
2
@Lionel_Messi10 Dibu talizman
0
@dzefrej234 Teraz tak będzie z Nico :p
0
@Destroyer_of_Worlds Chyba tylko kibic Getafe by nie narzekał na taką grę.
1
@Lionel_Messi10 Jednak nie.
0
@TR3YWAY Kilka niedociągnięć? A gdzie tu są dociągnięcia?
0
@AduŚ07 nim będzie zapóźno Probierza weybać.
25
Probierz mistrz. Wstrzymał rozwój, ruszył zastój.
6
Tej siły już nikt nie powstrzyma.
0
No nareszcie wpadło xD
0
Idealny Soundtrack do gry tej Reprezentacji...
0
Krzychu już więcej zrobił niż Świderski przez cały mecz.
1
Kibicom to jeszcze powinno się dopłacać za oglądanie tego prostackiego Probierz Bollar.
3
Człowiek po 45 minutach tego shitu czuje się jak po 8h w robocie...
1
@Kapitan hawk Cała ta taktyka jest kwadratowa, jakby ciosana siekierą..