Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@prokofiew Oficjalnie zwycięzcą debaty wszyscy. Przegrał nikt.
0
@piekielnewrota Chłopak który wygląda na Kompilacjach na YouTube jak nowy Ronaldinho a Yamal, mistrz Europy, epokowy talent na sell a zamiast Raphy Ansu się odbuduje haha..
2
Ręce opadają jak się takie komentarze widzi..
https://www.fcbarca.com/125561-catalunya-radio-raphinha-nie-jest-nie-na-sprzedaz-przyszlosc-brazylijczyka-po-mundialu-w-2026-roku-niepewna,dyskusja-15506334.html#comment-15506334
9
@Srutwa Jak ty uważasz, że powinniśmy ściągnąć łebka z Brazylii, który na YT fajnie wygląda I sprzedać Yamala i Raphe, którzy rozwalają znacznie bardziej wymagającą Ligę to niezła beka..
6
@Srutwa Jak to mawiał klasyk "Dobrze, że nie ty o tym decydujesz"
0
@Eklerek Emeryt biega wiecej niż Zlote Piłki? Nie może być :o
2
Spoczywaj w Pokoju Mister [ * ] :((
0
@ViscaelBarca2007 Emery to max co by tu zrobił to tyle samo co Ernesto. Pep np nie musiał nikogo trenować wcześniej a wszedł z buta, jedni to mają inni nie a Emery to nie jest trener na Wielkie kluby, max Solidne/Średnie.
1
@Nightraider I oby został jeszcze na kolejne sezony. Bramkarze są długowieczni a Wojtek jak na GK wciąż w wieku gdzie jeszcze może z 3 lata pograć spokojnie, patrz Buffon czy Neuer.
2
@Rifek A mecz z Benfica kiedy graliśmy w 10?
1
@ViscaelBarca2007 Emery miał w PSG epizod i coś z nimi osiągnął ponad to co u tak było minimum? Nie, jeszcze stał się częścią pamiętnej remontady na jego niekorzyść. Koleś chciał bronić wyniku i dostał w pałe. Gdzie Valencia, Aston Villa i Sevilla a gdzie Barcelona? Już mieliśmy Valverde czy Setiena gdzie dawali rade w mniejszych klubach a przyszło co do czego i jeden poza wygranymi 2x majstrem i CDR był dissowany za styl, za Betonowość i za CL a drugi przewalił w La Liga zaliczkę, którą pierwszy wypracował i dostał historycznego Kukuszka od Bayernu w dodatku nie miał panowania nad szatnią. Są trenerzy stworzeni do mniejszych klubów jak Emery a są stworzeni do Wielkich jak Flick.
0
@ViscaelBarca2007 Emery? Koleś to jest dobry trener ale na kluby jak Valencia i Sevilla, Areta jest dość pragmatyczny i niekoniecznie takiego czegoś oczekujemy, pamiętamy jak było z Ernim pod względem stylu.
5
@Transu96 Jest jeszcze Eric, który zdaje się lepiej pasować do koncepcji Hansiego niż Araujo.
1
Póki są Cubarsi i Inigo razem to ciężko będzie miał o minuty w ODG. Tamci funkcjonują jak AI a Araujo? Gubi się przy stałych fragmentach, czasami zamuli przy pułapkach Offsidowych, czasami mu odcina prąd jak w meczu z PSG.
0
@Cvzx Tak, że miał swoje momenty, chociaż też miewał tam urazy, ale jak wszedł w pamiętnym meczu to pięknie pogrążył Barce. 2 gole nam władował i chyba jednego wypracował bo tak go Semedo przypilnował..
0
@Gall Antek by u Flicka pewnie by był kozakiem i główną gwiazdą drużyny.
10
@Danny Gaucho A niektórzy i tak powiedzą, że emeryt, kopacz stójka i kłodzian.
0
@MesQueUnClub_87 Problem w tym, że Griezmann czuje się najlepiej tam gdzie Leo się czuł czyli za napastnikiem gdzieś w centralnych strefach, tam pokazywał swój największy potencjał, aczkolwiek Griezmann stylem gry jest podobny do Raphinhi z tym, że ma większy chyba potencjał ale nie jest aż tak waleczny i zawzięty.
0
Haha dobre
https://www.facebook.com/share/p/1ED188D3xe/
0
@Faro To swoją drogą + kosili kupę kasy.
0
@Cvzx W Bayernie i spisywał się spoko, ciekawe jak u nas by się spisywał pod jego wodzą.
0
@fejkenq Nie wiem czy im potrzebny skoro mają Bellinghama na tą pozycję. Wirtz to 10/LS/PS bardziej niż 8 tak jak Belli.
0
@Nefir 40? Raczej z 80 by trzeba było za Wirtza dopłacić względem Olmo.
0
Ciekawe czy gdyby Griezmann i Coutinho doczekali się pracy z Hansim to Hansi by sprawił, że jeden by grał jak w LFC a drugi jak w Atletico. Zapewne się tego już nie dowiemy ale patrząc na to co Hansi zrobił z De Jongiem, Ferranem, Raphą, Pedrim i innymi to przy Flicku pewnie by odpalili tak jak powinni, Dembele myślę, że też by się ogarnął ale tamten Fraud wybrał inną drogę..
7
Jaki tu spokoj, jaka cisza. Nareszcie nie ma HD robiących sobie konta tu tylko po to żeby pochwalić się jaki Czukwebukwe to Crack, którego nie mamy i ile to nie mają CL.
0
@DIPENSE Ja wiem, że Inter jest trudny i pewnie postawi autobus ale to nie znaczy, że nie przejdziemy ich.
1
@krzy_mlyn W sumie to dwóch Polaków
0
Finał może być potencjalnie z Arsenalem albo PSG, chyba, że nie wiem.. Szatan żyłę wodną wywali Arsenalowi na Bernabeu taką, że Ci dostaną w miche 4 bramki.
1
@kamiVeB W sumie to wgl dałbym coś pograć połamie się to wuj i tak non stop siedzi i go nie ma hah
2
@Marcelinho99 W której Bellingham wciśnie farfocla w doliczonym czasie gry.