1

@prokofiew Oficjalnie zwycięzcą debaty wszyscy. Przegrał nikt.

0

@piekielnewrota Chłopak który wygląda na Kompilacjach na YouTube jak nowy Ronaldinho a Yamal, mistrz Europy, epokowy talent na sell a zamiast Raphy Ansu się odbuduje haha..

9

@Srutwa Jak ty uważasz, że powinniśmy ściągnąć łebka z Brazylii, który na YT fajnie wygląda I sprzedać Yamala i Raphe, którzy rozwalają znacznie bardziej wymagającą Ligę to niezła beka..

6

@Srutwa Jak to mawiał klasyk "Dobrze, że nie ty o tym decydujesz"

0

@Eklerek Emeryt biega wiecej niż Zlote Piłki? Nie może być :o

2

Spoczywaj w Pokoju Mister [ * ] :((

0

@ViscaelBarca2007 Emery to max co by tu zrobił to tyle samo co Ernesto. Pep np nie musiał nikogo trenować wcześniej a wszedł z buta, jedni to mają inni nie a Emery to nie jest trener na Wielkie kluby, max Solidne/Średnie.

1

@Nightraider I oby został jeszcze na kolejne sezony. Bramkarze są długowieczni a Wojtek jak na GK wciąż w wieku gdzie jeszcze może z 3 lata pograć spokojnie, patrz Buffon czy Neuer.

2

@Rifek A mecz z Benfica kiedy graliśmy w 10?

1

@ViscaelBarca2007 Emery miał w PSG epizod i coś z nimi osiągnął ponad to co u tak było minimum? Nie, jeszcze stał się częścią pamiętnej remontady na jego niekorzyść. Koleś chciał bronić wyniku i dostał w pałe. Gdzie Valencia, Aston Villa i Sevilla a gdzie Barcelona? Już mieliśmy Valverde czy Setiena gdzie dawali rade w mniejszych klubach a przyszło co do czego i jeden poza wygranymi 2x majstrem i CDR był dissowany za styl, za Betonowość i za CL a drugi przewalił w La Liga zaliczkę, którą pierwszy wypracował i dostał historycznego Kukuszka od Bayernu w dodatku nie miał panowania nad szatnią. Są trenerzy stworzeni do mniejszych klubów jak Emery a są stworzeni do Wielkich jak Flick.

0

@ViscaelBarca2007 Emery? Koleś to jest dobry trener ale na kluby jak Valencia i Sevilla, Areta jest dość pragmatyczny i niekoniecznie takiego czegoś oczekujemy, pamiętamy jak było z Ernim pod względem stylu.

5

@Transu96 Jest jeszcze Eric, który zdaje się lepiej pasować do koncepcji Hansiego niż Araujo.

1

Póki są Cubarsi i Inigo razem to ciężko będzie miał o minuty w ODG. Tamci funkcjonują jak AI a Araujo? Gubi się przy stałych fragmentach, czasami zamuli przy pułapkach Offsidowych, czasami mu odcina prąd jak w meczu z PSG.

0

@Cvzx Tak, że miał swoje momenty, chociaż też miewał tam urazy, ale jak wszedł w pamiętnym meczu to pięknie pogrążył Barce. 2 gole nam władował i chyba jednego wypracował bo tak go Semedo przypilnował..

0

@Gall Antek by u Flicka pewnie by był kozakiem i główną gwiazdą drużyny.

10

@Danny Gaucho A niektórzy i tak powiedzą, że emeryt, kopacz stójka i kłodzian.

0

@MesQueUnClub_87 Problem w tym, że Griezmann czuje się najlepiej tam gdzie Leo się czuł czyli za napastnikiem gdzieś w centralnych strefach, tam pokazywał swój największy potencjał, aczkolwiek Griezmann stylem gry jest podobny do Raphinhi z tym, że ma większy chyba potencjał ale nie jest aż tak waleczny i zawzięty.

0

0

@Faro To swoją drogą + kosili kupę kasy.

0

@Cvzx W Bayernie i spisywał się spoko, ciekawe jak u nas by się spisywał pod jego wodzą.

0

@fejkenq Nie wiem czy im potrzebny skoro mają Bellinghama na tą pozycję. Wirtz to 10/LS/PS bardziej niż 8 tak jak Belli.

0

@Nefir 40? Raczej z 80 by trzeba było za Wirtza dopłacić względem Olmo.

0

Ciekawe czy gdyby Griezmann i Coutinho doczekali się pracy z Hansim to Hansi by sprawił, że jeden by grał jak w LFC a drugi jak w Atletico. Zapewne się tego już nie dowiemy ale patrząc na to co Hansi zrobił z De Jongiem, Ferranem, Raphą, Pedrim i innymi to przy Flicku pewnie by odpalili tak jak powinni, Dembele myślę, że też by się ogarnął ale tamten Fraud wybrał inną drogę..

7

Jaki tu spokoj, jaka cisza. Nareszcie nie ma HD robiących sobie konta tu tylko po to żeby pochwalić się jaki Czukwebukwe to Crack, którego nie mamy i ile to nie mają CL.

0

@DIPENSE Ja wiem, że Inter jest trudny i pewnie postawi autobus ale to nie znaczy, że nie przejdziemy ich.

1

@krzy_mlyn W sumie to dwóch Polaków

0

Finał może być potencjalnie z Arsenalem albo PSG, chyba, że nie wiem.. Szatan żyłę wodną wywali Arsenalowi na Bernabeu taką, że Ci dostaną w miche 4 bramki.

1

@kamiVeB W sumie to wgl dałbym coś pograć połamie się to wuj i tak non stop siedzi i go nie ma hah

2

@Marcelinho99 W której Bellingham wciśnie farfocla w doliczonym czasie gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?