Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@elrubio To jest Troll, wystarczy zobaczyć jego wpisy.. Wiecznie obraża Lewego i Wojtka..
1
@norbi77 Jest tutaj taki jeden Einstein, który chce jego powrotu za Szczęsnego... Cóż ostatnio kilku takich Gangreniaków się natworzyło wiecznie płaczących o Wojtka, Lewego a nawet Flicka..
0
@FCB_dimiC Oby nie zagrał w tym pół finale.. on Vs Turan i Lautaro auć...
2
@wojopancer Hala Kidy?
19
Błagam niech on nie gra z Interem, Realem i ogólnie z mocniejszym rywalem niż Leganes..
13
Jak się nazywa kibel w Madrycie? Hala Madrid
0
@baster82 My mamy Celte, Mallorce i Madrycioków.
1
@PatrykBarca Ale 15 Lik Miszczuff majo
1
@Lionel_Messi10 Będzie męka z Interem no chyba, że pierwsza Barca im wciśnie gola.
0
Czyli w tym roku na pewno nie wygra Real znowu potrójnej korony ale... ale 15 lik miszczuff majo z czego połowę wygraną jakieś 40-50 lat temu..
1
Pojadę klasykiem. Z jednej strony fajnie, że Real odpadł i jeszcze dostał w łeb u siebie a z drugiej zajebiście.
2
@Torto A później jadą do Giardioli z Ali Express na kadrę i kopią się po czołach biegając jak dzieci we mgle :p
0
To teraz piękny Arsenalu prosimy dojechać Judembe i Szejka.
1
Ancelot przed meczem "Spróbujemy zagrać trochę intensywniej i naciskać trochę bardziej z przodu" No to ponaciskali.
0
Diabeł marnuje i tak mane na daremno
0
Biedny Bubba z 7 na plecach wakacje już w kwietniu może mieć.
0
@Sulimo To drugie atak Szatana. Mam nadzieję, że już ostatni :p
0
Złomuje ich Inter jak prasa hydrauliczna starego Poloneza.
1
No to będą ciężary z Interem. Oby forma wróciła bo w takiej jaką zademonstrowaliśmy wczoraj to będzie masakra.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Marcelinho99 Cała ta magia znika jak przyjeżdża Barca na Vibe Wikingów i robią z Realu tam miazgę.
0
Powinni przerwę zrobić w meczu Inter vs Bayern jak w skokach ze względu na wiatr.
1
Diabeł uderzył w Arsenal po raz pierwszy...
1
@PatrychoO Dziwnie piszesz Nowy Araujo
0
Ten Ormianin to jakiś Mutant. Facet ma 30+ lat a nadal wygląda jak 20 latek.
0
Jak widzę Pressing Bayernu to mam nadzieję, że Araujo z nimi nie zagra..
1
@VamoSBarca88 Bo Real Madryt to szambo.
0
@xavi890 Grają cyniczny i wyrachowany futbol a do tego dużo biegają i polegają na kontrach.
6
Zarówno Inter jak i Bayern to będą ciężary. Inter jest taktycznie wyrachowany i cyniczny do tego dużo biegają i grają na kontry, Bayern to kolos który ciśnie wysokim pressingiem. Oby Inigo i Cucu byli w formie na takiego rywala bo z Araujo to mur beton, że będzie przesrane.
1
@Barca_Big_Moment Ale.. Ale generalnie widać, że typ nie próżnuje i tak i sporo takich wpisów można znaleźć u niego dot Lewego i Flicka.. Żałosne :')
https://www.fcbarca.com/125668-borussia-barcelona-najlepsze-najgorsze-wg-fcbarcacom,dyskusja-15527802.html#comment-15528968