0

@elrubio To jest Troll, wystarczy zobaczyć jego wpisy.. Wiecznie obraża Lewego i Wojtka..

1

@norbi77 Jest tutaj taki jeden Einstein, który chce jego powrotu za Szczęsnego... Cóż ostatnio kilku takich Gangreniaków się natworzyło wiecznie płaczących o Wojtka, Lewego a nawet Flicka..

0

@FCB_dimiC Oby nie zagrał w tym pół finale.. on Vs Turan i Lautaro auć...

2

@wojopancer Hala Kidy?

19

Błagam niech on nie gra z Interem, Realem i ogólnie z mocniejszym rywalem niż Leganes..


13

Jak się nazywa kibel w Madrycie? Hala Madrid

0

@baster82 My mamy Celte, Mallorce i Madrycioków.

1

@PatrykBarca Ale 15 Lik Miszczuff majo

1

@Lionel_Messi10 Będzie męka z Interem no chyba, że pierwsza Barca im wciśnie gola.

0

Czyli w tym roku na pewno nie wygra Real znowu potrójnej korony ale... ale 15 lik miszczuff majo z czego połowę wygraną jakieś 40-50 lat temu..

1

Pojadę klasykiem. Z jednej strony fajnie, że Real odpadł i jeszcze dostał w łeb u siebie a z drugiej zajebiście.

2

@Torto A później jadą do Giardioli z Ali Express na kadrę i kopią się po czołach biegając jak dzieci we mgle :p

0

To teraz piękny Arsenalu prosimy dojechać Judembe i Szejka.

1

Ancelot przed meczem "Spróbujemy zagrać trochę intensywniej i naciskać trochę bardziej z przodu" No to ponaciskali.

0

Diabeł marnuje i tak mane na daremno

0

Biedny Bubba z 7 na plecach wakacje już w kwietniu może mieć.

0

@Sulimo To drugie atak Szatana. Mam nadzieję, że już ostatni :p

0

Złomuje ich Inter jak prasa hydrauliczna starego Poloneza.

1

No to będą ciężary z Interem. Oby forma wróciła bo w takiej jaką zademonstrowaliśmy wczoraj to będzie masakra.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Marcelinho99 Cała ta magia znika jak przyjeżdża Barca na Vibe Wikingów i robią z Realu tam miazgę.

0

Powinni przerwę zrobić w meczu Inter vs Bayern jak w skokach ze względu na wiatr.

1

Diabeł uderzył w Arsenal po raz pierwszy...

1

@PatrychoO Dziwnie piszesz Nowy Araujo

0

Ten Ormianin to jakiś Mutant. Facet ma 30+ lat a nadal wygląda jak 20 latek.

0

Jak widzę Pressing Bayernu to mam nadzieję, że Araujo z nimi nie zagra..

1

@VamoSBarca88 Bo Real Madryt to szambo.

0

@xavi890 Grają cyniczny i wyrachowany futbol a do tego dużo biegają i polegają na kontrach.

6

Zarówno Inter jak i Bayern to będą ciężary. Inter jest taktycznie wyrachowany i cyniczny do tego dużo biegają i grają na kontry, Bayern to kolos który ciśnie wysokim pressingiem. Oby Inigo i Cucu byli w formie na takiego rywala bo z Araujo to mur beton, że będzie przesrane.

1

@Barca_Big_Moment Ale.. Ale generalnie widać, że typ nie próżnuje i tak i sporo takich wpisów można znaleźć u niego dot Lewego i Flicka.. Żałosne :')
https://www.fcbarca.com/125668-borussia-barcelona-najlepsze-najgorsze-wg-fcbarcacom,dyskusja-15527802.html#comment-15528968

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?