1

Vinicius jak nie Vinicius. Nawet do widzenia powiedział Gene.

1

@norbi77 W tej kwestii szli by łeb w łeb

0

Co za dziad....

0

@partymaker Nie aż tak. Roque to był mniej hypowamy z tego to robią nową nadzieję Brazylijskiej Piłki.

2

Gdybym poprosił Chat GPT żeby zobrazował brzydotę gry Getafe to by mi wygenerował zdjęcie Freddy Kruegera..

2

@Andi18 Serbski Luis Suarez.

1

Powinna być żółta dla Brahima

0

7/7 podań i zmarnowana okazja Nowego Nazario.. Nie pamiętam tak przereklamowanego placka jak on...

0

Te Niebieskie Fraudy Barcy czy Atletico to się potrafią postawić a grają z Realem i pewniak, że w dupsko.. Ja ich nienawidzę bardziej chyba nawet od Espanyolu i pojadę złożyć modły na Jasną Górę o spadek tych Niebieskich Szmat..

5

@Lordzi W grze Interu też. Obyśmy wygrali te mecze....

2

@FcPortoFan1999 Jeszcze nie zagrali z Barcą więc wszystko się może zdarzyć.

0

W sumie to fajnie, że Getafe nie spadnie bo w kolejnym sezonie może wpaść dzięki nim kilka groszy jak będzie trzeba obstawiać mecz z Realem. Pewniaczek.

2

@misterio Byle Barca nie zapłaciła Rachunku...

0

@APTAPT Co nie zmienia faktu że w meczu wczoraj Bramkarz grał jak Casillas w Prime a Soria dzisiaj odwala.

1

@panczo Najgorsze jest to, że technicznie wielu zawodników Repki Polski zjada te drewna z Getafe a grają podobnie....

0

Wczoraj z Barcą bramkarz jak Casillas... dzisiaj z Realem Bramkarz jak Karius...

3

@L4ngusta Brak lewej obrony i Lagi na szybkich zawodników..

3

@Barca_Big_Moment Jak przewali Real sezon to będą pisać "Ale i tak mamy 15 Lig Mistrzów"

5

@Bernard777 Vinicius i Bellingham. "Potrzymaj nam Oshee"

1

@barcanawieki I nowym Modriciem

0

Getafe gra tak paskudny futbol, że gdyby go puszczali w Horrorach to by przebił wszystkich Vilainów jacy byli w Horrorach.

1

@wojopancer Oby kolejny sezon był ostatnim w La Liga tych niebieskich szonów..

0

Wjechał mu kolanem jak Tony Jaa

0

Getafe gra taki brzydki futbol, że kiedy moje Lustro widzi mecz w ich wykonaniu to samo z siebie pęka.

0

Getafe to standardowo wiedziałem że się zesra

0

@Messi1000000 Teraz tak ale z Interem czy Realem tak nie można będzie już sobie marnować.

1

@michal26 Dziwi mnie fakt, że tyle lat tu spędził... Aparycja Dzieciaka, który żyje światem Disney Chanel, Surowy technicznie, antykreatywny..

1

@regatta52 W E Klapie grają podobny paździerz czy 2 lidze a ludzie na to chodzą.

0

@KamQiX *Bez bez strzelenia bramki

3

Masakrują Czukwebukwe konkretnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?