Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Vinicius jak nie Vinicius. Nawet do widzenia powiedział Gene.
1
@norbi77 W tej kwestii szli by łeb w łeb
0
Co za dziad....
0
@partymaker Nie aż tak. Roque to był mniej hypowamy z tego to robią nową nadzieję Brazylijskiej Piłki.
2
Gdybym poprosił Chat GPT żeby zobrazował brzydotę gry Getafe to by mi wygenerował zdjęcie Freddy Kruegera..
2
@Andi18 Serbski Luis Suarez.
1
Powinna być żółta dla Brahima
0
7/7 podań i zmarnowana okazja Nowego Nazario.. Nie pamiętam tak przereklamowanego placka jak on...
0
Te Niebieskie Fraudy Barcy czy Atletico to się potrafią postawić a grają z Realem i pewniak, że w dupsko.. Ja ich nienawidzę bardziej chyba nawet od Espanyolu i pojadę złożyć modły na Jasną Górę o spadek tych Niebieskich Szmat..
5
@Lordzi W grze Interu też. Obyśmy wygrali te mecze....
2
@FcPortoFan1999 Jeszcze nie zagrali z Barcą więc wszystko się może zdarzyć.
0
W sumie to fajnie, że Getafe nie spadnie bo w kolejnym sezonie może wpaść dzięki nim kilka groszy jak będzie trzeba obstawiać mecz z Realem. Pewniaczek.
2
@misterio Byle Barca nie zapłaciła Rachunku...
0
@APTAPT Co nie zmienia faktu że w meczu wczoraj Bramkarz grał jak Casillas w Prime a Soria dzisiaj odwala.
1
@panczo Najgorsze jest to, że technicznie wielu zawodników Repki Polski zjada te drewna z Getafe a grają podobnie....
0
Wczoraj z Barcą bramkarz jak Casillas... dzisiaj z Realem Bramkarz jak Karius...
3
@L4ngusta Brak lewej obrony i Lagi na szybkich zawodników..
3
@Barca_Big_Moment Jak przewali Real sezon to będą pisać "Ale i tak mamy 15 Lig Mistrzów"
5
@Bernard777 Vinicius i Bellingham. "Potrzymaj nam Oshee"
1
@barcanawieki I nowym Modriciem
0
Getafe gra tak paskudny futbol, że gdyby go puszczali w Horrorach to by przebił wszystkich Vilainów jacy byli w Horrorach.
1
@wojopancer Oby kolejny sezon był ostatnim w La Liga tych niebieskich szonów..
0
Wjechał mu kolanem jak Tony Jaa
0
Getafe gra taki brzydki futbol, że kiedy moje Lustro widzi mecz w ich wykonaniu to samo z siebie pęka.
0
Getafe to standardowo wiedziałem że się zesra
0
@Messi1000000 Teraz tak ale z Interem czy Realem tak nie można będzie już sobie marnować.
1
@michal26 Dziwi mnie fakt, że tyle lat tu spędził... Aparycja Dzieciaka, który żyje światem Disney Chanel, Surowy technicznie, antykreatywny..
1
@regatta52 W E Klapie grają podobny paździerz czy 2 lidze a ludzie na to chodzą.
0
@KamQiX *Bez bez strzelenia bramki
3
Masakrują Czukwebukwe konkretnie.