Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@zodiak_10 5 "We Have 15 Champions League"
1
Tak przebiegała rozmowa między De Burgos Bengoecheą a z salą VOR:
– Proszę cię, Richi, podejdź i zobacz ten rzut karny, który właśnie odgwizdałeś.
– Jestem już przed monitorem, w porządku?
– Dobrze. Puszczę ci nagranie, żebyś zobaczył, że zawodnik już zaczyna ciągnąć nogę, zanim może dojść do kontaktu. Zaraz puszczę ci jeszcze jedno ujęcie. Tutaj widać, że ani lewa, ani prawa noga nie dotykają napastnika.
– W porządku, anuluję rzut karny i dam Raphinhi żółtą kartkę, dobrze?
Oj Raphinha.. Zagrałeś kawał kupy... To trzeba przyznać, natomiast sędzia cóż. Jak tutaj można było nie podyktować 11 tak z Ferranem czy Cubarsim już nalezało sprawdzić tą sytuację ale Richi się bał...
0
@Messi1992 Ważne, że na końcu napisał Hala Madrid.
0
@Beztroskii Mają. Robią z siebie twierdzę oblężoną, grają paskudną dla oka piłkę, w ich drużynie zawsze jakieś gangreniaki muszą być, słoma z butów wystaje, ego mają wystrzelone w kosmos i buractwo na najwyższym poziomie, no ja nie mógł bym takiemu tworowi kibicować..
1
Swoją drogą niech się te gamonie cieszą, że nie było ani 1 karnego przeciwko nim a były ku temu okazję np z Ferranem. Piękna karma dopadła psychopatę Rudigera.
0
@Beztroskii Ja to się dziwię jak można być ich kibicem. To tak jak Czcić Diabła.
4
@Mankind Jeden na zdjęciu jest Łysy, drugi ma włosy.
44
Mogliście sobie być ale finalnie kupa poszła metr przed kiblem.
0
@Kitek1640 Szkoda, że po dwóch poprzednich klasykach nie mieli takiej kreatywnej kalkulacji jak teraz.
3
@Fenelon Największe Pajace w Realu nie dziwi mnie to jakoś..
0
@Aureczek Taki trener powinien do Barcy przyjść a nie Koeman czy Setien..
1
@Cochise Ale majo 15 lik miszczuff
0
@Gaucho Ja nie pamiętam poza 1 podaniem i golem ze spalonego co on na boisku zrobił
3
Najważniejsze jest to, że na kolejny klasyk Lewy i Balde już powinni być.
2
Dudek i Żewłakow w studiu.
https://www.google.pl/search?q=i+mean+what+you+feel+meme&sca_esv=f0f0ff16b17690a5&udm=2&biw=360&bih=649&sxsrf=AHTn8zoGKrOcxilTY6ZGJcACkXy4k3qyGw%3A1745708743430&ei=x2YNaLaOGrK9wPAPsIORmAc&oq=i+mean+what+you+feel+meme&gs_lp=EhJtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1pbWciGWkgbWVhbiB3aGF0IHlvdSBmZWVsIG1lbWUyCBAAGIAEGKIEMggQABiABBiiBEigDlCgBVilDHAAeACQAQCYAUugAaEDqgEBNrgBA8gBAPgBAZgCBqACuwPCAgYQABgIGB7CAggQABiiBBiJBcICBBAhGBWYAwCIBgGSBwE2oAeODrIHATa4B7sD&sclient=mobile-gws-wiz-img#sv=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
4
Jakoś nie słychać w jego głosie radości z sukcesów Wojtka i Roberta.
5
Oo co tam Juruś? :D
6
Najlepsze jest to, że Real poczuł jak to jest dostać bombę z dystansu i zesrać się metr przed kiblem po golu z czapy.
1
@norbi77 Bo tak jest :p
6
Żewłakow od lat komentując gada zawsze przeciwko Barcy i faworyzuje białych, co mecz komentuje to musi albo szpileczki wbić Barcy, albo chwalić i faworyzować Real, albo nagle żałoba jak dzisiaj. No nie da się gościa nie trawić...
1
A już Madrole zaczynali przychodzić tutaj, ale jak szybko przyszli, tak szybko wrócili znowu do jaskini i zasłonili ją głazem.
6
No i super. Brawo dla drużyny i dla Hansiego, że coś ulepił z tego.
5
Żewłak Madrol coś niepocieszony.
2
No i bardzo kurła dobrze. Brawo Flick, wspaniała robota.
1
Ale Choroszcz...
0
Ten Rastafarianin to jakiś Mutant. Biega na pełnym speedzie box to box 120+ minut i jeszcze nagle puszcza takie kamehame...
1
Widzę Raphinhe przy piłce i sobie myśli "I pewnie Spierdoli" nie myliłem się...
11
Krótka ławka... Brak LS, brak 9 na zmianę, brak LO i brak PO na poziomie + kontuzje zwłaszcza Lewego mogą nam sezon popsuć. Brawa i tak dla Flicka za to, że coś tu wyciągnął bo Xavi pewnie w Styczniu by wszystko przewalił już tym co mamy na ławce.
0
@clyde Nie mam do niego pretensji za ten mecz, bardziej do Raphinhi i De Jonga.
5
Oby brak Lewego nie zabił tego sezonu...