1

@Firestone Szkoda, że tak się nie stanie. Przynajmniej jeszcze nie teraz..

1

Kiedy się im pali dupa w Tabeli to grają a tak zawsze oddają mecz Realowi.

5

@Andi18 Na tym polega odpowiedzialność :D

0

@Faro Niby tak, ale Fatiemu zdrowie nie dopisuje genetycznie chyba i co chwila jakieś problemy ma. Może Flick coś z niego ulepi...

0

@ProMILs No Jasiek Mbappe za darmo np też przyszedł i jasiek Trent pewnie tam pójdzie:p

0

@RoberDzik W sumie to kilka słabych mieli, chcieli dymisji Pereza, Perez i tak zostanie, swoje zrobił a ci zapomnieli o tym. Gdyby dostali taką Karme pod postacią Bartomeu to by dopiero zobaczyli no i co do wydrenowania budżetu na transfery.. Jeszcze takie coś to trzeba z głową zrobić a Bartomeu bezmyślnie rozwalał pieniądze...

2

@Barca_Big_Moment De La Fuente to jest dla mnie głąb... Chłopak na 8 jest magikiem i zjada Ruiza a na 10 gdzie go wystawia traci mnóstwo swoich walorów....

2

@Pedri16Future Bo Flick to jest cudotwórca jeżeli chodzi o robienie z piłkarzy maszyny.

1

Fajnie by było gdyby był zwrot z Ansu taki, że Flick go odbuduje finalnie jak Raphinhe bo umówmy się potrzebny nam taki ktoś jest na LS a przed kontuzjami Fati to był kocur, na Nico nie liczę a na LS potrzebny taki skrzydłowy jest właśnie jak Fati no ale zobaczymy co czas pokaże, może potrzebował te jednostki treningowe tak naprawdę żeby wrócić do formy, może musiał w głowie sobie poukładać pewne sprawy jak De Jong czy Ferran.

8

Już na Florka wjazd robią gruby. Przecież oni jakby dostali Okularnika Bartomeu to by się chyba 80% od nich powiesiła a taki matoł w okularach z usmieszkiem Uposia by im rujnował klub jak nam Bartolomeu...


1

@CLS63AMG Szkoda, że nie idzie to w parze z wynikami zwłaszcza u Diabełków.

1

@mmaciass Zgadza się jeszcze był taki Prawy Obrońcyla kiedyś Salgado czy jakoś tak. Sporo tam można takich Gangreniaków wymieniać

0

Ja to się zastanawiam dlaczego w Realu zawsze musi być mentalność Wsióra, wuja i Buraka.. Tyle ile się tam typów przewinęło przez ten klub o takiej mentalność i aparycji przez lata to jest hit, nie znam drugiej takiej drużyny, jeszcze za trenera mięli największego Buca Murarza..

1

@A4ron Sporo osób nie zdaje przez stres bo koncentrują się nie na tym żeby zdać egzamin tylko, że wykonują egzamin..

0

@Sulimo Może by posadził Busiego na ławie, do Xaviego i Iniesty nadal mu brakuje.

0

@Zoker Kontuzji w sumie to doznawał non stop i się podnosił z nich nie tak jak Fati, który od lat już jest cieniem samego siebie, chociaż z drugiej strony Pedri nie miał takich groźnych jak Ansu tych urazów.

0

@Szymemdymek Pedri na 10 to jest przeciętny pomocnik a na 8 to Pan Maestro. Sporo traci Pedri na tej pozycji on po prostu na nią nie pasuje i lepiej się czuje jak ma więcej piłki przy nodze.

0

@MaziFCB Oni to by dostali pewnie za takie coś Karniaka.

0

@Marcelinho99 Pewnie dlatego już im się w ich pustych baniach wkręca, że takie coś to porzewinienie na rzut karny..

4

@PatrychoO Musi Flick w presezonie spróbować nie wiem wzmocnić jego i Olmo jak Pedriego wzmocnił i ten nie łamie się wgl a nawet pomógł Pedriemu wskoczyć poziom wyżej. Szkoda, że De La Fuente Pedriego ustawia na 10... Tam ma mniej kontaktów z piłką i nie może poczuć się swobodnie.

5

@blakkudium Ciekawe czy wyjdą na Valladolid. W sumie to Rotować trzeba a nie ma jakiegoś pola do popisu.

0

@BlackJack66 W ofensywie spoko gorzej z tyłu.

7

@Vurt Co jest najlepsze nie wyglądali jakoś turbo źle i żeby byli w jakieś ujowej formie.

12

Już dupsko boli bo na 90% po LL i już odpadli z CL. Będą mieli okazję przemówić wkrótce, w finale CDR..


0

@MrPGG Słabo się zestarzało..

0

@Messi1000000 Marnować tyle okazji.

3

Obecnie obsada LO masakra... Fort sporo klopsów wali w obronie a Martin to jest totalne drewno.

49

Erica to powinni przedłużyć bo ciężko o lepszego zmiennika na kilka pozycji, w prawdzie swego czasu był Roberto ale tacy też są potrzebni.

0

@Worny Bajernioki i tak powiedzą, że Kimmich lepszy.

1

@insp1re Pedri jednak jest o klasę lepszym pomocnikiem niż Thiago był.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?