Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Firestone Szkoda, że tak się nie stanie. Przynajmniej jeszcze nie teraz..
1
Kiedy się im pali dupa w Tabeli to grają a tak zawsze oddają mecz Realowi.
5
@Andi18 Na tym polega odpowiedzialność :D
0
@Faro Niby tak, ale Fatiemu zdrowie nie dopisuje genetycznie chyba i co chwila jakieś problemy ma. Może Flick coś z niego ulepi...
0
@ProMILs No Jasiek Mbappe za darmo np też przyszedł i jasiek Trent pewnie tam pójdzie:p
0
@RoberDzik W sumie to kilka słabych mieli, chcieli dymisji Pereza, Perez i tak zostanie, swoje zrobił a ci zapomnieli o tym. Gdyby dostali taką Karme pod postacią Bartomeu to by dopiero zobaczyli no i co do wydrenowania budżetu na transfery.. Jeszcze takie coś to trzeba z głową zrobić a Bartomeu bezmyślnie rozwalał pieniądze...
2
@Barca_Big_Moment De La Fuente to jest dla mnie głąb... Chłopak na 8 jest magikiem i zjada Ruiza a na 10 gdzie go wystawia traci mnóstwo swoich walorów....
2
@Pedri16Future Bo Flick to jest cudotwórca jeżeli chodzi o robienie z piłkarzy maszyny.
1
Fajnie by było gdyby był zwrot z Ansu taki, że Flick go odbuduje finalnie jak Raphinhe bo umówmy się potrzebny nam taki ktoś jest na LS a przed kontuzjami Fati to był kocur, na Nico nie liczę a na LS potrzebny taki skrzydłowy jest właśnie jak Fati no ale zobaczymy co czas pokaże, może potrzebował te jednostki treningowe tak naprawdę żeby wrócić do formy, może musiał w głowie sobie poukładać pewne sprawy jak De Jong czy Ferran.
8
Już na Florka wjazd robią gruby. Przecież oni jakby dostali Okularnika Bartomeu to by się chyba 80% od nich powiesiła a taki matoł w okularach z usmieszkiem Uposia by im rujnował klub jak nam Bartolomeu...
1
@CLS63AMG Szkoda, że nie idzie to w parze z wynikami zwłaszcza u Diabełków.
1
@mmaciass Zgadza się jeszcze był taki Prawy Obrońcyla kiedyś Salgado czy jakoś tak. Sporo tam można takich Gangreniaków wymieniać
0
Ja to się zastanawiam dlaczego w Realu zawsze musi być mentalność Wsióra, wuja i Buraka.. Tyle ile się tam typów przewinęło przez ten klub o takiej mentalność i aparycji przez lata to jest hit, nie znam drugiej takiej drużyny, jeszcze za trenera mięli największego Buca Murarza..
1
@A4ron Sporo osób nie zdaje przez stres bo koncentrują się nie na tym żeby zdać egzamin tylko, że wykonują egzamin..
0
@Sulimo Może by posadził Busiego na ławie, do Xaviego i Iniesty nadal mu brakuje.
0
@Zoker Kontuzji w sumie to doznawał non stop i się podnosił z nich nie tak jak Fati, który od lat już jest cieniem samego siebie, chociaż z drugiej strony Pedri nie miał takich groźnych jak Ansu tych urazów.
0
@Szymemdymek Pedri na 10 to jest przeciętny pomocnik a na 8 to Pan Maestro. Sporo traci Pedri na tej pozycji on po prostu na nią nie pasuje i lepiej się czuje jak ma więcej piłki przy nodze.
0
@MaziFCB Oni to by dostali pewnie za takie coś Karniaka.
0
@Marcelinho99 Pewnie dlatego już im się w ich pustych baniach wkręca, że takie coś to porzewinienie na rzut karny..
4
@PatrychoO Musi Flick w presezonie spróbować nie wiem wzmocnić jego i Olmo jak Pedriego wzmocnił i ten nie łamie się wgl a nawet pomógł Pedriemu wskoczyć poziom wyżej. Szkoda, że De La Fuente Pedriego ustawia na 10... Tam ma mniej kontaktów z piłką i nie może poczuć się swobodnie.
5
@blakkudium Ciekawe czy wyjdą na Valladolid. W sumie to Rotować trzeba a nie ma jakiegoś pola do popisu.
0
@BlackJack66 W ofensywie spoko gorzej z tyłu.
7
@Vurt Co jest najlepsze nie wyglądali jakoś turbo źle i żeby byli w jakieś ujowej formie.
12
Już dupsko boli bo na 90% po LL i już odpadli z CL. Będą mieli okazję przemówić wkrótce, w finale CDR..
0
@MrPGG Słabo się zestarzało..
0
@Messi1000000 Marnować tyle okazji.
3
Obecnie obsada LO masakra... Fort sporo klopsów wali w obronie a Martin to jest totalne drewno.
49
Erica to powinni przedłużyć bo ciężko o lepszego zmiennika na kilka pozycji, w prawdzie swego czasu był Roberto ale tacy też są potrzebni.
0
@Worny Bajernioki i tak powiedzą, że Kimmich lepszy.
1
@insp1re Pedri jednak jest o klasę lepszym pomocnikiem niż Thiago był.