Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hansi powinien ich zabrać na strzelnicę i nawijać Niemieckim
4
Tak nie można z Madryciokami i z Interem zagrać.
0
@Filipem Bo nie robi liczb ci powiedzą. Modrić też nie robił jakiś wielkich liczb a robią z niego najlepszego pomocnika w hitorii
0
@wyrek Grunt, że próbują.
4
Co nam daje Drewniak z Polski? A no właśnie.. Z nim pewnie już by było 1:0
0
@krol211 Raczej Hector na PO
2
Ansu w ODG? Piekło zamrzło? :o
0
@jacobFCB Raz jak nie mogłem spać w nocy akurat sobie go oglądałem hahaha
2
@jacobFCB Ennio Moricone za świetne ścieżki dźwiękowe do Spaghetti Westernów z Clintem. No i Enya za wspaniały głos i piękne utwory jak The Celts, Orinoco Flow, Carribbean of Blue, Wild Child, Storm of Africa, Cursum Perficio, Train And Winter Rain, Boadicea, Airon, River, May It Be, Only If, Anywhere Is i wiele innych :)
0
@Starrk Za Valverde boleśnie to się rozegrało bo przegraliśmy wygrany finał w CL, przez co na Valencie wyszli rozwaleni mentalnie.
2
Jeszcze tylko 7 zwyciestw i mamy prawdopodobnie Tryplet. Oby się to dowiozło..
2
@mekston I wczoraj z Bilbao gdzie przepchnęli kolanem wygraną 1:0 ale Bilbao nic nie grało.
1
@Pedri16Future Uszatego na LO się boję jak będzie go musiał pilnować a Hindus nie należy do najwolniejszych..
2
@Consigliere Najgorzej, że bez Lewego i z Martinem na LO... Masakra Matrin vs Rodrygo...
2
@APTAPT Przecież oni rozkładają nogi dla swojego klubu Matki, Getafe to jest ich dostarczyciel pkt, oni tylko z Barcą stawiają autobus, koszą zawodników, agresywnie atakują i walą symulki cwaniackie jakby przed sekundą dostali od Tysona..
0
@Pedri16Future Przecież Getafe to darmowy dostawca pkt dla nich.
0
@takisobiektos Ale od Chucka to nie ma lepszego.
0
@Gaucho Swoją drogą nawet za Alfonsem tęsknię jak widzę co odwalał wczoraj Gerrard Martin.
0
@Encore Złośliwi powiedzą, że nie pressował.
0
@Rarenzio Raczej niczym nie poparte hejty napastnika, który obecnie prowadzi w klasyfikacji Pichichi.
0
@Rarenzio Zapewne ty, człowiek, który hejtujesz Lewego jesteś zadowolony. Już widzę jak Ferran czy Olmo walczą z silnymi obrońcami Interu żeby np inni mięli miejsce..
4
Ferran nasz rekinie, Olmo nasz kryształowy chłopaku prowadźcie nas przez ten czas.
0
@greedo Flick chyba nie zrobi takiego eksperymentu za to może Forta tam wciśnie. Po ostatnim meczu Martina cóż.. Nie zdziwiłbym się nawet takim obrotem spraw.. Po sezonie trzeba szukać LO na zmianę dla Balde..
1
@tristan87 Jakoś z tym żyć trzeba i się nie przejmować :p
1
@Safrani Rafa na wahadle > Gerrard na LO.
0
@greedo Na swojej stronie będzie miał Darmiana ale po tym co pokazał wczoraj Martin Darmian będzie miał tam autostradę..
0
@MesQueUnClub96 Araujo na LO? Ciekawe ;>
0
@tristan87 True ale za to nie szukające na siłę dostania się do gorących dyskusji i bardziej na temat ^^
5
@MesQueUnClub96 A może lepiej poruszyć jakieś normalne tematy związane z klubem jak np kto za Martina na LO, który zagrał tak, że strach z nim wyjść na Inter?
1
A może by tak na LP Raphinhe przesunąć a na PP Ferran by był i wtedy Jules np do trójki stoperów a w ataku Olmo + Yamal. Wszystko będzie lepsze od Gumisia na LO...