Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z Barcą takie strzały muszą wpadać nie.. jprdl...
0
Ferran nie w takim meczu...
0
@maroon To tylko jeszcze gorzej. Paskudny typ... Dla mnie to tylko między nimi a figo jest taka granicą, ze Dembele był nic nie znaczącym balastem przez pół dekady, który odszedł mimo, że dostał w opór szans do najbardziej znienawidzonego klubu przezemnie a figo był liderem projektu, który się zesrał konsekwencji jak się wycofa z transferu i zdradził klub dla białych, uciekając tylnymi drzwiami.
1
I chciało by się rzec "Kurła już było dobrze, kuła już było dobrze!!!"
0
@maroon Rację? Każdy klub po 2-3 sezonach starał się usunąć takiego gagatka a oni przez 5 sezonów mieli do niego cierpliwość.. Do Coutinho i Griwzmanna mięli 2, do Malcoma mięli 1 tak jak do Trincao, Raphe chcieli w tym pogonić już a tematu odejścia tego boroka nie było nigdy, jeszcze przedłużył umowę i zwiał i tak.. Jedynie jaki + można mu zapisać za te 5 lat to jest to, ze nie zwiał za free.
0
@maroon No mnie swoją drogą też, aczkolwiek zachował się w stosunku do Barcy jak ostatnia świnia.. Taki Kredyt zaufania a ten pokazał gest kozakiewicza i jeszcze celebrował bramki przeciwko nam gardze nim...
1
@Elvisek No ja mam nadzieję, że nie wygrają bez względu na to kto będzie ich rywalem.
1
Gogogo Arsenal..
0
@Encore Mieli przed chwilą groźną sytuację no ale Merino to nie Lewandowski..
0
@Barcaa12 U Flicka to by był pewnie Mutant bo Flick wykrzesać potrafi z piłkarza max.
1
@maroon Czmychnął tylnymi drzwiami do naszego drugiego obok Realu rywala i wroga.. Dostał kredyt zaufania tutaj taki, że na taki nie mogli np Malcom czy Trincao liczyć, którzy zawiedli po 1 sezonie i pożegnali ich a ten ubilep 5 lat tu siedział i no stop problemy z nim były a jeszcze swego czasu sobie bimbał i zasypiał na treningi + poszedł za kasą tylnymi drzwiami a bramki z nami celebrował jak Janusz, który wygrał w totka. Dla mnie to zdradził pod względem tego, że nam się tak na koniec odpłacił.
1
@tomek8756 Nie miałbym nic przeciwko takiemu czemuś haha
0
@maroon Do pełni szczęścia w tym Combo nienawiści do PSG jest osoba Zdrajcy Mokebe, który dostał taki kredyt zaufania od klubu a poszedł do Paryża i nagle z czapy sobie tam odpalił przy czym tutaj same z nim problemy były bleh.
1
@tomek8756 I Barcenal.
16
Mam nadzieję, że dzisiaj Arsenal z PSG zrobi to samo co z białymi.. Moja antypatia i nienawiść do tego tworu z tym wujem Nasserem jest nawet wieksza niż do Białych...
0
@PIWOSZ89 Arsenalowi bo PSG to, Arabusy, Petro kasa, paskudny Szejk niszczyciel i zdrajca Dzbanbele.
1
@July_6_BcN Znowu na Bernabeu kible wybuchły.
0
@Lanosss Ale np ja do takiego Reusa mam szacun bo mimo wszystko został do końca w BvB a nie odszedł jak ten pyrtek przereklamowany Gotze i odbił się od Bayernu.
0
@partymaker Ale był to typowy Walczak, natomiast w rozegraniu i kreacji już tak średnio bym powiedział.
3
@Astad Dokładnie, niech mają lata posuchy jak Barca po odejściu Xaviego i Iniesty gdzie dziury musiała łatać antykreatywnym Rakiticiem kilka lat z Vidalem na czele czy Roberto albo Arthurem Kółeczkinho Melinho...
0
@ShawnC Jeszcze jakiś kreatywnym pomocnik bo jak Modrić odejdzie to będzie tam straszny beton haha. W sumie to co do Pas to Antony może haha.
0
@ShawnC Tam jest potrzebny bardziej chyba ŚO jakiś niż PO, bo na PO biegacz Valverde nawet daje radę i chyba lepiej w defensywie niż TAA gra xD
0
Oo jednak są tam ludzie obiektywnie patrzący na to kto lepszy a nie pierdzielący, że Belliś wygrał LM i robi liczby jako jedyny argument odnośnie jego wyższości nad Pedrim godny 15 letniego Kacperka czy innego 12 letniego Piotrusia.
https://www.instagram.com/reel/DI6lSJcoiw7/?igsh=bDQ4dGE2dWVja2Fp
0
@michal26 Oni potrafią przepychać kolanem mecze.
0
@Faro Cubarsi na LO? Bez sensu, Poza tym Inigo pokazał, że inteligencją i przewidywaniem nie potrzeba szybkości a gość jest jak Nostradamus.
0
@ShawnC Za to w Ofensywie to Alves vol.2
0
Karma za to jakim jest pajacem.
3
Gała widać miał dzisiaj podczas zajęć kafejkę w Choroszczy. Swoją drogą to Gavi szkoda, że mu nie wysprzeglił temu Angielskiemu Burakowi..
1
@Pawlak1992 Już jestem wujkiem od ponad 20 lat xd
1
@Pawlak1992 Akurat mam siostrę 14 lat starszą hahaha