0

Z Barcą takie strzały muszą wpadać nie.. jprdl...

0

Ferran nie w takim meczu...

0

@maroon To tylko jeszcze gorzej. Paskudny typ... Dla mnie to tylko między nimi a figo jest taka granicą, ze Dembele był nic nie znaczącym balastem przez pół dekady, który odszedł mimo, że dostał w opór szans do najbardziej znienawidzonego klubu przezemnie a figo był liderem projektu, który się zesrał konsekwencji jak się wycofa z transferu i zdradził klub dla białych, uciekając tylnymi drzwiami.

1

I chciało by się rzec "Kurła już było dobrze, kuła już było dobrze!!!"



0

@maroon Rację? Każdy klub po 2-3 sezonach starał się usunąć takiego gagatka a oni przez 5 sezonów mieli do niego cierpliwość.. Do Coutinho i Griwzmanna mięli 2, do Malcoma mięli 1 tak jak do Trincao, Raphe chcieli w tym pogonić już a tematu odejścia tego boroka nie było nigdy, jeszcze przedłużył umowę i zwiał i tak.. Jedynie jaki + można mu zapisać za te 5 lat to jest to, ze nie zwiał za free.

0

@maroon No mnie swoją drogą też, aczkolwiek zachował się w stosunku do Barcy jak ostatnia świnia.. Taki Kredyt zaufania a ten pokazał gest kozakiewicza i jeszcze celebrował bramki przeciwko nam gardze nim...

1

@Elvisek No ja mam nadzieję, że nie wygrają bez względu na to kto będzie ich rywalem.

1

Gogogo Arsenal..

0

@Encore Mieli przed chwilą groźną sytuację no ale Merino to nie Lewandowski..

0

@Barcaa12 U Flicka to by był pewnie Mutant bo Flick wykrzesać potrafi z piłkarza max.

1

@maroon Czmychnął tylnymi drzwiami do naszego drugiego obok Realu rywala i wroga.. Dostał kredyt zaufania tutaj taki, że na taki nie mogli np Malcom czy Trincao liczyć, którzy zawiedli po 1 sezonie i pożegnali ich a ten ubilep 5 lat tu siedział i no stop problemy z nim były a jeszcze swego czasu sobie bimbał i zasypiał na treningi + poszedł za kasą tylnymi drzwiami a bramki z nami celebrował jak Janusz, który wygrał w totka. Dla mnie to zdradził pod względem tego, że nam się tak na koniec odpłacił.

1

@tomek8756 Nie miałbym nic przeciwko takiemu czemuś haha

0

@maroon Do pełni szczęścia w tym Combo nienawiści do PSG jest osoba Zdrajcy Mokebe, który dostał taki kredyt zaufania od klubu a poszedł do Paryża i nagle z czapy sobie tam odpalił przy czym tutaj same z nim problemy były bleh.

1

@tomek8756 I Barcenal.

16

Mam nadzieję, że dzisiaj Arsenal z PSG zrobi to samo co z białymi.. Moja antypatia i nienawiść do tego tworu z tym wujem Nasserem jest nawet wieksza niż do Białych...

0

@PIWOSZ89 Arsenalowi bo PSG to, Arabusy, Petro kasa, paskudny Szejk niszczyciel i zdrajca Dzbanbele.

1

@July_6_BcN Znowu na Bernabeu kible wybuchły.

0

@Lanosss Ale np ja do takiego Reusa mam szacun bo mimo wszystko został do końca w BvB a nie odszedł jak ten pyrtek przereklamowany Gotze i odbił się od Bayernu.

0

@partymaker Ale był to typowy Walczak, natomiast w rozegraniu i kreacji już tak średnio bym powiedział.

3

@Astad Dokładnie, niech mają lata posuchy jak Barca po odejściu Xaviego i Iniesty gdzie dziury musiała łatać antykreatywnym Rakiticiem kilka lat z Vidalem na czele czy Roberto albo Arthurem Kółeczkinho Melinho...

0

@ShawnC Jeszcze jakiś kreatywnym pomocnik bo jak Modrić odejdzie to będzie tam straszny beton haha. W sumie to co do Pas to Antony może haha.

0

@ShawnC Tam jest potrzebny bardziej chyba ŚO jakiś niż PO, bo na PO biegacz Valverde nawet daje radę i chyba lepiej w defensywie niż TAA gra xD

0

Oo jednak są tam ludzie obiektywnie patrzący na to kto lepszy a nie pierdzielący, że Belliś wygrał LM i robi liczby jako jedyny argument odnośnie jego wyższości nad Pedrim godny 15 letniego Kacperka czy innego 12 letniego Piotrusia.

https://www.instagram.com/reel/DI6lSJcoiw7/?igsh=bDQ4dGE2dWVja2Fp

0

@michal26 Oni potrafią przepychać kolanem mecze.

0

@Faro Cubarsi na LO? Bez sensu, Poza tym Inigo pokazał, że inteligencją i przewidywaniem nie potrzeba szybkości a gość jest jak Nostradamus.

0

@ShawnC Za to w Ofensywie to Alves vol.2

0

Karma za to jakim jest pajacem.

3

Gała widać miał dzisiaj podczas zajęć kafejkę w Choroszczy. Swoją drogą to Gavi szkoda, że mu nie wysprzeglił temu Angielskiemu Burakowi..


1

@Pawlak1992 Już jestem wujkiem od ponad 20 lat xd

1

@Pawlak1992 Akurat mam siostrę 14 lat starszą hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?