0

@Danny Gaucho Na drugim piętrze.

0

@Fake69 I dobrze, że nie powołany.. Nie potrzeba nam kontuzji na kadrach w meczach o nic.

0

Zdrówka młody. Będzie wartościowym piłkarzem w następnym sezonie.

1

@VinDiesel Pamiętam jak przy pamiętnym 8:2 ładował tak Busiego na mine. Bayern ustawiony piątką zawodników prawie na wysokości 20m od naszej bramki a ten sobie do wolnego i zwrotnego jak czołg Busiego przez środek gra

0

@4drian0 Jeszcze tylko poczekać aż potencjał Antonego wystrzeli. Już się w Betisie powoli rozgrzewa.

6

@siara10 Dobrze, że nie ty o tym decydujesz.

3

@siara10 Ostatnio dał powody, że jest Bramkarzem do ODG ale widzę, że chyba ty musisz mu oczywiście swoje dowalić cóż kompleksy widzę masz ogromne..

14

Wojtek musi zostać. Najlepszy bramkarz jakiego mięliśmy od x lat. Nawet Mats w formie przy nim jest gorszy.

1

Kiedy Ferran Torres jest Jokerem u Hansiego Flicka.


1

@Eklerek No ale wyśmiewają Legię a sami wywalili pierdyliard Euro a grają w rozgrywkach trzeciej kategorii... Dać im mecz z przeciwnikiem z Topu to dostają manto.

2

@Danny Gaucho albo Baby Metal ^^

1

@ranger3120 Podobny do Konserwatora z Dpsu w którym pracowałem.

0

@Eklerek Na jakiś tam u siebie FP.

1

Kibice Chelsea w setkach wpisów wyśmiewają Legię Warszawa!
- "Jesteśmy już w półfinale!"
- "Co to jest w ogóle za drużyna pierwsze słyszę."
- "Wstyd mi, że Chelsea tak upadła, że gra z takim zespołami jak ten!"
Czelsioki Sami są pośmiewiskiem, utopione tyle milionów żeby grać w Conference, czyli rozgrywkach 3 kategorii z takimi klubami właśnie, które mają budżet mniejszy niż jest warty jeden zawodnik na ławce Czelsioków.

0

A Pedro ile miał?

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Nie będzie niczego.

0

@joloskyy Ahh racja, zapomniałem, że Eric to też DM on raczej ze Stoperem bardziej mi się kojarzył.

0

@zadafcb + Razerwy :s

0

@FcPortoFan1999 Ja nie tęsknię za takimi meczami chyba, że Mundial/Euro/CA.

0

@FcPortoFan1999 Zawodnicy z klubu w którym gra się o wszystko jadą na jakieś towarzyskie nic nie znaczące mecze i jest ryzyko za każdym razem urazów. Już po kontuzji Gaviego to ja dziękuję za takie coś.

0

No to zostajemy tylko z Pięknym na Dmie, który również jest podatny na urazy i w dodatku strasznie broni..

3

@kamiVeB Najpierw to muszą się zgodzić na taką datę i ewentualnie Bilbao na inną datę a nie sądzę, żeby każda z trzech stron była na tak.

0

@Pedri16Future Będziemy musieli chłopakami z Barcy B zagrać.. Masakra....

1

@macio_944 I to jakim składem xD

1

@Marcelinho132 I bardzo kurła dobrze.

1

@ViscaelBarca2007 I w finale CDR

0

@Szmulek Nie ma zaliczonego tego jako asysty.

2

@FcPortoFan1999 Ja nie znoszę tych przerw :p

1

@norbi77 Też chciałbym to wiedzieć Stefan.

0

@Szmulek Jak 2? Miał jedną do Ferrana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?