Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby Polska miała tyle szczęścia co Real dzisiaj by była bogatszym krajem niż Emiraty Arabskie...
0
Dobrze Klocuszek trafił..
2
Cóż.. czyli pewnie 4 opcja
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15409774#comment-15409782
0
@Maysterme Brak koncentracji i głupie zmiany.
0
@tristan87 Co on chciał tym osiągnąć? W sumie szkoda, że go sciagnął to by go dobiło gdyby w razie W nie trafił karnego.
0
No to jak z Sociedad Laga na Charlona.
0
@dafik85 No Griezmannowi to też bliżej do rzemieślnika.
7
Są 4 opcje.
Strzał z dupy z 30 metra Belisia/Fede
Główka kogoś po wrzutce Wrzutkeza
Strzał z dupy po ladze na Mbappe/Brzydkiego
Atletico zesra się w Rzutach Karnych.
0
Nie trawię tego Haalanda z AliExpress.. w meczu z Barcą z dupy strzela a w meczu z Białymi rusza się jak stara lokomotywa.
1
@KamQiX Ja czuję strzał z dupy z odległości 30 metrów Urusa.
0
@adamek20151 Atletico mentalnie bie wytrzyma i spartoli karne.
0
@VinDiesel Skoro jest to pewniaczek to stówka.
2
Sorloth ty wielki durny klocu.
2
Vinicius i Vazquez po meczu z Atletico
https://www.google.pl/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fforrestgumpcinemastudies.weebly.com%2Fuploads%2F4%2F4%2F1%2F8%2F44184809%2Fbubs_orig.jpg&tbnid=7_D3CSu-Lv0cuM&vet=1&imgrefurl=https%3A%2F%2Fforrestgumpcinemastudies.weebly.com%2Fbubba.html&docid=XxukUlSnnTIz3M&w=700&h=290&itg=1
0
Niech coś Bubba odwali na czerwo bo nudno :[
0
To już podcięło skrzydła PSV
1
@KamQiX Pamiętam jak oglądaliśmy ze znajomymi przy piwie ten mecz u jednego z nich. Ale się wszyscy wkurzyliśmy.
0
@shinthps Oni na nich ciągle grają to samo i ciągle dostają po łbie.
0
@Szmulek U nas jak grał to nie pamiętam Klasyka w którym cokolwiek zrobił...
1
@Eklerek Jeszcze zrobią remontade haha
0
O kurła za chwile PSV wciśnie drugą :D
0
PSV powoli odrabia straty.
3
Jakie to Atletico jest daremne.. Zamiast iść za ciosem jak z nami grali to sobie full murarke robią jak zwykle i liczą na kontrę. Mam nadzieję, że w Lidze i w CDR dostaną od nas wpiernicz..
1
@KamQiX W 2014 roku? :/
2
Są 3 pewne rzeczy na świecie. Śmierć, Podatki, To że PSV nie awansuje dalej.
1
Wszystko fajnie tylko żeby znowu Tapicery się nie nadstawiały.
0
@tbas @KamQiX No i 3 Atletico wlepili. To nie jest powiedziane, że z nimi byśmy mieli łatwiej niż z BvB bo już Monaco nam też sprawiało problem a oni mają jeszcze mocnego napastnika na desancie.
0
@KamQiX No ja nie wiem czy trudniejszy, Lile postawiło się Realowi.
2
@Encore Znowu trafna opinia.
2
Sporo wskazuje na to, że to jednak BvB zagra z nami.