Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comentateiro A ty wiesz ile oboje mieli kluczowych zagrań? Bo z tego co widziałem Leo miał ponad 50 goli i 27 asyst i każdy wie jaki miał Leo wpływ przez lata na grę Barcy.
4
@MOLESTA Maja jeszcze właścicieli.
1
@MOLESTA Tam to nie grozi nikomu bankructwo bo mają kupę kasy z praw TV i właścicieli.
1
@Kapitan hawk Dziaiaj miałeś najgorszy dzień bo rozdarte serducho i wpierdziel tego drugiego ulubionego klubu :(
3
@Emial22 Bo ludzie patrzą na to co on wygrał a nie na to jakie miał umiejętności... To jest beka bo Roberto wygrał więcej niż Zidane czy Ronaldo Nazario a każdy wie jakim byli piłkarzami Nazario i Zizou a jakim był Roberto.
0
@FcPortoFan1999 Milan już wrócił ale.. Ale znowu dołują.
0
@partymaker Slot przyszedł po Jurgenie i wracają znowu na dobre tory.
10
Pedro, Pedro, Pedro, Pedro Pe... Milan poza CL będzie grał w Santa Fe...
0
@FcPortoFan1999 Ee tam LFC np też miało chudy okres, twoje Porto również miewało lepsze i gorsze chwilę. Wróci jak przyjdzie tam ktoś kto umie w budowę.
0
@FcPortoFan1999 Trochę jak Barca Koemana.
0
@FcPortoFan1999 Swoje w Porto zrobił :)
0
@takisobiektos Jak Dembele coś tam przeskoczyło a mial gorszy mental to i u Leao może przeskoczy :p
0
@ViscaelBarca2007 Ja tam mu życzę dobrze. Akurat jak przychodziłem do Barcy po Kumanie, zastał wypalonych, przeciętnych i rozbitych mentalnie zawodników a wyciągnął 3 miejsce tym co mial z Braithem, Depayem i Luukiem
0
@FcPortoFan1999 Szkoda, że Milan nie gra jak Porto za Conceicao.
0
No to żegnamy Kojsesało i bieremy Danzela do Milanu.
0
@ViscaelBarca2007 Leao też może zacząć ;>
1
@Luciano99 Teraz to by im się przydał ktoś pokroju Flicka, gościa, który zbuduje coś z niczego.
0
@takisobiektos No obym się pomylił. Tu trzeba wziąć takiego kurcze właśnie gościa jak Flick.
1
@takisobiektos Nie sądzę, że tylko oni polecą no i trzeba szukać zastępców a kasy nie będzie na popisy no i trzeba będzie umiejętnie ją wydać. Raz już Milan po takiej wtopie zaliczył upadek na kilka lat jak sprzedawali Zlatana czy Silve a dalej było już wiadomo co.
0
@takisobiektos Po tym sezonie pewnie wroci okres taplania się w szambie w sumie już w tym się zaczyna. Brak awansu do CL = kolejne lata gówna.
2
@blakkudium Jak to mawiał Tomuś "Typowy Jugol"
2
Pewnie po sezonie sprzedaże będą w Milanie bo nie zakwalifikują się do CL i znowu lata babrania się w gównie...
1
@BulaKG Ale co mu Pol swego czasu wręczał Złotą Piłkę to jego
9
Stacja dziesiąta. AC Milan zalicza w ciągu dekady upadek sportowy po raz drugi...
1
Milan po wydawało by się okresie kiedy wstają z kolan znowu na nie upadają...
5
Wypowiedział się jeden z najgorszych sędziów jakiego pamiętam.. Amen...
1
@Matt_i1992 Dalej było było "Mamy 15 CL"
1
Araujo strzelił gola Lewandowskim.
5
Lamine dzisiaj tryb Dembele.
0
Pedri uderzenie jak Filipek. Szkoda trochę, że nie wpadło.