2

@Comentateiro A ty wiesz ile oboje mieli kluczowych zagrań? Bo z tego co widziałem Leo miał ponad 50 goli i 27 asyst i każdy wie jaki miał Leo wpływ przez lata na grę Barcy.

4

@MOLESTA Maja jeszcze właścicieli.

1

@MOLESTA Tam to nie grozi nikomu bankructwo bo mają kupę kasy z praw TV i właścicieli.

1

@Kapitan hawk Dziaiaj miałeś najgorszy dzień bo rozdarte serducho i wpierdziel tego drugiego ulubionego klubu :(

3

@Emial22 Bo ludzie patrzą na to co on wygrał a nie na to jakie miał umiejętności... To jest beka bo Roberto wygrał więcej niż Zidane czy Ronaldo Nazario a każdy wie jakim byli piłkarzami Nazario i Zizou a jakim był Roberto.

0

@FcPortoFan1999 Milan już wrócił ale.. Ale znowu dołują.

0

@partymaker Slot przyszedł po Jurgenie i wracają znowu na dobre tory.

10

Pedro, Pedro, Pedro, Pedro Pe... Milan poza CL będzie grał w Santa Fe...

0

@FcPortoFan1999 Ee tam LFC np też miało chudy okres, twoje Porto również miewało lepsze i gorsze chwilę. Wróci jak przyjdzie tam ktoś kto umie w budowę.

0

@FcPortoFan1999 Trochę jak Barca Koemana.

0

@FcPortoFan1999 Swoje w Porto zrobił :)

0

@takisobiektos Jak Dembele coś tam przeskoczyło a mial gorszy mental to i u Leao może przeskoczy :p

0

@ViscaelBarca2007 Ja tam mu życzę dobrze. Akurat jak przychodziłem do Barcy po Kumanie, zastał wypalonych, przeciętnych i rozbitych mentalnie zawodników a wyciągnął 3 miejsce tym co mial z Braithem, Depayem i Luukiem

0

@FcPortoFan1999 Szkoda, że Milan nie gra jak Porto za Conceicao.

0

No to żegnamy Kojsesało i bieremy Danzela do Milanu.

0

@ViscaelBarca2007 Leao też może zacząć ;>

1

@Luciano99 Teraz to by im się przydał ktoś pokroju Flicka, gościa, który zbuduje coś z niczego.

0

@takisobiektos No obym się pomylił. Tu trzeba wziąć takiego kurcze właśnie gościa jak Flick.

1

@takisobiektos Nie sądzę, że tylko oni polecą no i trzeba szukać zastępców a kasy nie będzie na popisy no i trzeba będzie umiejętnie ją wydać. Raz już Milan po takiej wtopie zaliczył upadek na kilka lat jak sprzedawali Zlatana czy Silve a dalej było już wiadomo co.

0

@takisobiektos Po tym sezonie pewnie wroci okres taplania się w szambie w sumie już w tym się zaczyna. Brak awansu do CL = kolejne lata gówna.

2

@blakkudium Jak to mawiał Tomuś "Typowy Jugol"

2

Pewnie po sezonie sprzedaże będą w Milanie bo nie zakwalifikują się do CL i znowu lata babrania się w gównie...

1

@BulaKG Ale co mu Pol swego czasu wręczał Złotą Piłkę to jego

9

Stacja dziesiąta. AC Milan zalicza w ciągu dekady upadek sportowy po raz drugi...

1

Milan po wydawało by się okresie kiedy wstają z kolan znowu na nie upadają...


5

Wypowiedział się jeden z najgorszych sędziów jakiego pamiętam.. Amen...

1

@Matt_i1992 Dalej było było "Mamy 15 CL"

1

Araujo strzelił gola Lewandowskim.

5

Lamine dzisiaj tryb Dembele.

0

Pedri uderzenie jak Filipek. Szkoda trochę, że nie wpadło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?