Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@626 Rozłożyć można jego pensje na kilka lat.
0
Ale by se teraz taki Riki Puć na 10 pobiegał ;>
2
@blakkudium Gdyby się pozbyć Mr Uśmiechu z Kinder Czekolady, Fatiego i jeszcze kogoś to by była.
0
Piękny prezent na urodziny "Zostać najdroższym piłkarzem w Ameryce Południowej" Sto lat i sukcesów w kraju Kawy Vitor.
0
Już wie, że Real wygra Tryplet więc Gruby ucieka z tonącego okrętu sprzedać klub Nesserowi Wisi Mulaha zanim powieszą go na stalowej linie bo normalna by nie wytrzymała jego ciężaru :p
0
@Krzysztof1987 Większe niż za Xaviego ^^
0
@626 Dlaczego? Akurat z Pedrim Kimmich to by w środku taki duet stworzył, że kurła.
2
@Antimadridista_WR On się nawet z Socios wypisał więc nie wiem czy może taką pełnić rolę:p
3
Jeżeli to miało nam pomóc to super sprawa. Jeszcze pozbyć się Fatiego, rozłożyć jakoś kontrakt Holenderskiemu Mr Uśmiech jak u chłopca z Kinder Czekolady i będzie git.
0
@ka3fcb Gdyby miał umiejętności jak Neymar kiedy do nas przychodził to jestem jak najbardziej na tak ^^
1
@Kgorecki2500 2,5 Pączka i sporo faworków. Obfity był tłuścioch nie powiem
1
@misterio Oby nie.. Ale co roku mamy ten pseudo powrót i co? No coś długo wraca.
2
Mam nadzieję, że to tylko Plot twist z tym Neymarem. Ja rozumiem, że jesteśmy od lat w dupie z Lewym Skrzydłem i cierpimy przez to, ale przybycie Neymara za którego trzeba będzie biegać w Pressingu bo sam już jest dziadem fizycznie i pozostała mu tylko technika i wizja gry to porobiony pomysł. Już to widzę jak on biega w Pressingu u Flicka xD
1
Może odrazu niech całe MSN zrobią last Dance.. Ehh te artykuły..
3
@Sulimo Okropna tą kreska, taka wypolerowana, trochę jak w DB Super, tam też kreska taka była.
0
@Barcatroll Nie no wizja gry, przegląd pola, podania i taktycznie to Kimmich jest lepszy. Jedynie Pedri mu dorównuje w tych aspektach.
0
@Kubsoleon Ale na pierwszym miejscu Pitos. Ja takich ziomeczków nie żałuję, którzy chcą głównie Pitos a nic nie pokazali specjalnego, był już Moriba i dzisiaj odbija się od innych klubów.
0
@Barcatroll Kimmich to 2 półki nad Dukiem Holenderskim i Flick może jego jak Lewego przywrócić do stanu Prime.
0
Kurła tu 25 Roque, tu kurła za Nico kaska wpada za transfer, może Ding Donga będzie chciało City za 60 za chwilę i tak się robi hajsy ;>
2
I tak się robi Hajs na Nico ^^
3
@Kubsoleon On chciał pitos a niekoniecznie grę.
0
Cebi Bombowiec 200 milionów lepszy według Madrycioków od Pedriego ^^
0
@Barcatroll Ale on poza tym mamy genialny przegląd pola, podanie i czytanie gry. Kimmich jest tym kim powinien być Frenkie a nie jest. Strzał z dystansu też jest potrzebny u nas bo rzadko kto to wykonuje, jedynie Pedri z pomocników.
0
@Janek_7 Kimmich w defensywie kuleje na PO a Kounde na ŚO. Byśmy mieli tam taki lej, że by tam wchodziło jak w masło w takiej konfiguracji.
3
@kuz Na Boisku to jest klasa jak nie 2 różnicy
0
@Barcatroll Ostatnie zdanie w przypadku Barcy jest potrzebne jak człowiekowi woda.
1
Brać do spółki z Pedrim bedzie kozak w drugiej linii. Ktoś doświadczony z takimi umiejętnościami jest nam do 2 linii potrzebny.
0
@Katalonik97 I tak z czapy strzeli jakiś Fede z 30 metra czy Modric jak ostatnio albo męczennik.. Betis nie jest faworytem, ale mam nadzieję, że Dzbantonemu coś w głowie przeskoczy i wskoczy w meczu z nimi na poziom jaki prezentował w Ajaxie.
4
@Luciano99 Myszki < 3
1
@Kapitan hawk Jest szansa.