0

@626 Rozłożyć można jego pensje na kilka lat.

0

Ale by se teraz taki Riki Puć na 10 pobiegał ;>

2

@blakkudium Gdyby się pozbyć Mr Uśmiechu z Kinder Czekolady, Fatiego i jeszcze kogoś to by była.

0

Piękny prezent na urodziny "Zostać najdroższym piłkarzem w Ameryce Południowej" Sto lat i sukcesów w kraju Kawy Vitor.

0

Już wie, że Real wygra Tryplet więc Gruby ucieka z tonącego okrętu sprzedać klub Nesserowi Wisi Mulaha zanim powieszą go na stalowej linie bo normalna by nie wytrzymała jego ciężaru :p

0

@Krzysztof1987 Większe niż za Xaviego ^^

0

@626 Dlaczego? Akurat z Pedrim Kimmich to by w środku taki duet stworzył, że kurła.

2

@Antimadridista_WR On się nawet z Socios wypisał więc nie wiem czy może taką pełnić rolę:p

3

Jeżeli to miało nam pomóc to super sprawa. Jeszcze pozbyć się Fatiego, rozłożyć jakoś kontrakt Holenderskiemu Mr Uśmiech jak u chłopca z Kinder Czekolady i będzie git.

0

@ka3fcb Gdyby miał umiejętności jak Neymar kiedy do nas przychodził to jestem jak najbardziej na tak ^^

1

@Kgorecki2500 2,5 Pączka i sporo faworków. Obfity był tłuścioch nie powiem

1

@misterio Oby nie.. Ale co roku mamy ten pseudo powrót i co? No coś długo wraca.

2

Mam nadzieję, że to tylko Plot twist z tym Neymarem. Ja rozumiem, że jesteśmy od lat w dupie z Lewym Skrzydłem i cierpimy przez to, ale przybycie Neymara za którego trzeba będzie biegać w Pressingu bo sam już jest dziadem fizycznie i pozostała mu tylko technika i wizja gry to porobiony pomysł. Już to widzę jak on biega w Pressingu u Flicka xD

1

Może odrazu niech całe MSN zrobią last Dance.. Ehh te artykuły..

3

@Sulimo Okropna tą kreska, taka wypolerowana, trochę jak w DB Super, tam też kreska taka była.

0

@Barcatroll Nie no wizja gry, przegląd pola, podania i taktycznie to Kimmich jest lepszy. Jedynie Pedri mu dorównuje w tych aspektach.

0

@Kubsoleon Ale na pierwszym miejscu Pitos. Ja takich ziomeczków nie żałuję, którzy chcą głównie Pitos a nic nie pokazali specjalnego, był już Moriba i dzisiaj odbija się od innych klubów.

0

@Barcatroll Kimmich to 2 półki nad Dukiem Holenderskim i Flick może jego jak Lewego przywrócić do stanu Prime.

0

Kurła tu 25 Roque, tu kurła za Nico kaska wpada za transfer, może Ding Donga będzie chciało City za 60 za chwilę i tak się robi hajsy ;>

2

I tak się robi Hajs na Nico ^^

3

@Kubsoleon On chciał pitos a niekoniecznie grę.

0

Cebi Bombowiec 200 milionów lepszy według Madrycioków od Pedriego ^^

0

@Barcatroll Ale on poza tym mamy genialny przegląd pola, podanie i czytanie gry. Kimmich jest tym kim powinien być Frenkie a nie jest. Strzał z dystansu też jest potrzebny u nas bo rzadko kto to wykonuje, jedynie Pedri z pomocników.

0

@Janek_7 Kimmich w defensywie kuleje na PO a Kounde na ŚO. Byśmy mieli tam taki lej, że by tam wchodziło jak w masło w takiej konfiguracji.

3

@kuz Na Boisku to jest klasa jak nie 2 różnicy

0

@Barcatroll Ostatnie zdanie w przypadku Barcy jest potrzebne jak człowiekowi woda.

1

Brać do spółki z Pedrim bedzie kozak w drugiej linii. Ktoś doświadczony z takimi umiejętnościami jest nam do 2 linii potrzebny.

0

@Katalonik97 I tak z czapy strzeli jakiś Fede z 30 metra czy Modric jak ostatnio albo męczennik.. Betis nie jest faworytem, ale mam nadzieję, że Dzbantonemu coś w głowie przeskoczy i wskoczy w meczu z nimi na poziom jaki prezentował w Ajaxie.

4

@Luciano99 Myszki < 3

1

@Kapitan hawk Jest szansa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?