Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Xxxbarca4ever On się szkolił generalnie na 9. Nie 18 tylko 59 minut..
0
@FcPortoFan1999 Z jego Mentalem to by było więcej z nim kłopotów niż pożytku.
1
@Luciano99 223 miliony Ojro
0
Ale napięty się tu 15 latki z Madrytu haha
0
@SinMistico To już wolę Hectora :p
1
@BulaKG Doku to bym chciał w Barcy jako alternatywę na LS.
0
Jeszcze ta szczena jak w koparce strzeliła...
1
Olmo gdyby mu zdrowie pozwoliło to by zjadał tego przygłupa z numerem 7 u Rządowych.
1
Nic się ten kołtun nie zmienił. Kółeczko i do najbliższego :D
oj dużo mu do Pedriego brakuje jeżeli chodzi o wizję gry czy nawet do Casado.
0
Lolejny, który się odbijał od klubów Gil ^^
0
Pamiętam jak ten Arnau Martinez miał przyjść na PO do nas i niektórzy go chcieli. Dobrze się stało, że jednak został w Gironie.
0
@Nazio_87 Albo lepiej wykańczać muszą sytuację.
1
Girona to piękny składak zawodników którzy poodbijali się z innych klubów.. Melo, Danjuma, Van De Beek, Romeu, Gutierez. Piękne Uniwersum < 3
1
Arthur to taki Brazylijski De Jong pod względem gry, ale z mentalnością Brazola.
0
@J4no Jemu niektóre źródła zaliczyły.
1
@Gitarkafcb Raczej Brazylijski Andre Gomes.
0
Oo Xavi Hernandez z Ali Express wszedł na boisko
0
Danjuma... Ja się nie dziwię, że on się od Villareal odbił...
0
@J4no Pedri Valencii załadował pod poprzeczkę podobnego.
0
@FCB24 Pedri by dał takiego Passa, że Brazol albo Bobrur by zwalili to..
0
@El Plutoninho I fotel lidera i tak
0
@zmiter912576 Albo z dupy w 90+ lub 85 minucie
0
@SelloutCrowd Tu trzeba 40 podań koronkowych zrobić.
5
Cały Real. Albo z kontry, albo z dystansu.
0
@Barcafan2020 Oczywiście, że lepsza.
1
Oj Viniciusowi nawet brakuje do Neymara kiedy ten miewał gorsze dni i był "tylko" solidny.
0
@Xxxbarca4ever Np w meczu z Eitrachtem.
8
Ale Oriol co gra w Gironie to jego. Na Duże kluby chłop nie ma głowy a tu się fajnie w takich średniakach prezentuje
0
Jaki ten VDB to pipa...
0
Oho Madrycioki już Koci Śpiew XD