41

Flick jest tylko 6 lat młodszy od Carlo a wygląda jakby był 20 lat młodszy.

1

@Lionel_Messi10 Klauzula to ja nie wiem czy po tym co prezentuje za to jest "Tanio" Aczkolwiek mając przy sobie lepszych piłkarzy może wystrzeli w Barcy.

0

@MichuZ44 Mamy 15 CL xD

0

@Matt_i1992 Ancelotti to już starszy człowiek więc demencja u niego się powoli zaczyna jak widać. Trzeba wybaczyć ze względu na wiek ^^

0

@Rewolucja123 Beling cham.

1

Mam nadzieję, że w lato ktoś na to skrzydło przyjdzie, alternatywy z ławki to Olmo na którego liczyć nie można bo ma zdrowie jak dziadek i Ferran, który raz jest Megalodionem i ładuje 3 bramki a innym razem kopie się po czole i znika. Brakuje na LS gościa takiego jak Vinicius, który poszarpie, pościga się, okiwa obrońcę, strzeli gola albo da asyste. Może hmm Doku z City? Wciąż młody itd a City patrząc na to, że raczej woli Egipcjanina za którego dali też sporą kasę będzie raczej jego wolało niż Doku. Pytanie tylko ile by za niego chcieli.

0

@Who_you_mam Najlepiej z Raphinha.

5

‼️DZIEJE SIĘ! ???????? Florentino Perez ma dość i Real Madryt może OPUŚCIĆ La Liga! ❌️

Najbardziej prawdopodobną alternatywą jest włoska Serie A, ale w grę wchodzą też Ligue 1 i Bundesliga, aczkolwiek każda z tych opcji będzie TRUDNA DO ZREALIZOWANIA! ????

Muszą dostać zgodę od FIFA i UEFA, aby móc zacząć realizować plan, który pojawił się przez fatalny poziom sędziowania w La Liga.

ℹ️ SportESP

Amen...

2

Ale co się FDJ cofnął w piłkarskim rozwoju to jego..

0

@TridenteMSN Nadal po dzisiejszym meczu uważasz, że zbędny skrzydłowy? Przecież to co dzisiaj zagrali Raphinha i Lamine to masakra i potrzebna jest alternatywa a na Olmo nie można liczyć bo jest szklany a Ferran to Ferra.

1

Gdyby Olmo miał zdrowie Lewandowskiego to śmiało można mówić o tym, że zrobiliśmy świetny deal, ale jest jak jest..

1

Mats już w tym sezonie niech nie wraca najlepiej na boisko..

7

Już pal licho w jakim stylu, czasami trzeba takie coś przepchnąć kolanem i się udało, natomiast jedno się nie zmienia. Wojtek dalej talizmanem.

0

@ViscaelBarca2007 Niektórzy piszą, że po co nam skrzydłowy...

1

@elitive Wojtek zbił tą piłkę swoją Aurą.

3

Gdyby tam stał Peña to by było 1:1

1

Co pograli hahahahaga

5

Eric powinien częściej grać, najpierw świetny pass a teraz rewelacyjnie wyczyścił.

1

No to fajny Olmo z opaską. Teraz już wiadomo czemu wszedł w trybie Gaucho

13

Z przodu to serio dzisiaj chyba grają Braithwaite, Boateng i Trincao..

2

Olmo to niech tak nie czaruje bo kolejne 4 tygodnie urlopu będzie....

0

@regatta52 Brazol ma kijową z Yamalem.

2

Raphinha co ty człowieku grasz....

0

Olmo bajeczny technicznie piłkarz ale mega szklany niestety

0

Wojtula to powinien mieć ODG nie tylko teraz ale cały czas, nawet jak wróci Mats..

0

@Xxxbarca4ever Za to, że mogą strzelić i są bliżej zrobienia remisu.

0

@Xxxbarca4ever Jak strzelą gola a są bliżej strzelenia na 1:1 niż Barca na 2:1 to jest logiczne.

1

Raphinha, Gavi i Yamal do zmiany...

0

Ja pierniczę Yamal do zmiany... Najlepiej z Raphinhą i Gavim...

6

Lewandowski, Yamal i Raphinha zmienili się w Boatenga, Braitwaite'a i Trincao...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?