Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
41
Flick jest tylko 6 lat młodszy od Carlo a wygląda jakby był 20 lat młodszy.
1
@Lionel_Messi10 Klauzula to ja nie wiem czy po tym co prezentuje za to jest "Tanio" Aczkolwiek mając przy sobie lepszych piłkarzy może wystrzeli w Barcy.
0
@MichuZ44 Mamy 15 CL xD
0
@Matt_i1992 Ancelotti to już starszy człowiek więc demencja u niego się powoli zaczyna jak widać. Trzeba wybaczyć ze względu na wiek ^^
0
@Rewolucja123 Beling cham.
1
Mam nadzieję, że w lato ktoś na to skrzydło przyjdzie, alternatywy z ławki to Olmo na którego liczyć nie można bo ma zdrowie jak dziadek i Ferran, który raz jest Megalodionem i ładuje 3 bramki a innym razem kopie się po czole i znika. Brakuje na LS gościa takiego jak Vinicius, który poszarpie, pościga się, okiwa obrońcę, strzeli gola albo da asyste. Może hmm Doku z City? Wciąż młody itd a City patrząc na to, że raczej woli Egipcjanina za którego dali też sporą kasę będzie raczej jego wolało niż Doku. Pytanie tylko ile by za niego chcieli.
0
@Who_you_mam Najlepiej z Raphinha.
5
‼️DZIEJE SIĘ! ???????? Florentino Perez ma dość i Real Madryt może OPUŚCIĆ La Liga! ❌️
Najbardziej prawdopodobną alternatywą jest włoska Serie A, ale w grę wchodzą też Ligue 1 i Bundesliga, aczkolwiek każda z tych opcji będzie TRUDNA DO ZREALIZOWANIA! ????
Muszą dostać zgodę od FIFA i UEFA, aby móc zacząć realizować plan, który pojawił się przez fatalny poziom sędziowania w La Liga.
ℹ️ SportESP
Amen...
2
Ale co się FDJ cofnął w piłkarskim rozwoju to jego..
0
@TridenteMSN Nadal po dzisiejszym meczu uważasz, że zbędny skrzydłowy? Przecież to co dzisiaj zagrali Raphinha i Lamine to masakra i potrzebna jest alternatywa a na Olmo nie można liczyć bo jest szklany a Ferran to Ferra.
1
Gdyby Olmo miał zdrowie Lewandowskiego to śmiało można mówić o tym, że zrobiliśmy świetny deal, ale jest jak jest..
1
Mats już w tym sezonie niech nie wraca najlepiej na boisko..
7
Już pal licho w jakim stylu, czasami trzeba takie coś przepchnąć kolanem i się udało, natomiast jedno się nie zmienia. Wojtek dalej talizmanem.
0
@ViscaelBarca2007 Niektórzy piszą, że po co nam skrzydłowy...
1
@elitive Wojtek zbił tą piłkę swoją Aurą.
3
Gdyby tam stał Peña to by było 1:1
1
Co pograli hahahahaga
5
Eric powinien częściej grać, najpierw świetny pass a teraz rewelacyjnie wyczyścił.
1
No to fajny Olmo z opaską. Teraz już wiadomo czemu wszedł w trybie Gaucho
13
Z przodu to serio dzisiaj chyba grają Braithwaite, Boateng i Trincao..
2
Olmo to niech tak nie czaruje bo kolejne 4 tygodnie urlopu będzie....
0
@regatta52 Brazol ma kijową z Yamalem.
2
Raphinha co ty człowieku grasz....
0
Olmo bajeczny technicznie piłkarz ale mega szklany niestety
0
Wojtula to powinien mieć ODG nie tylko teraz ale cały czas, nawet jak wróci Mats..
0
@Xxxbarca4ever Za to, że mogą strzelić i są bliżej zrobienia remisu.
0
@Xxxbarca4ever Jak strzelą gola a są bliżej strzelenia na 1:1 niż Barca na 2:1 to jest logiczne.
1
Raphinha, Gavi i Yamal do zmiany...
0
Ja pierniczę Yamal do zmiany... Najlepiej z Raphinhą i Gavim...
6
Lewandowski, Yamal i Raphinha zmienili się w Boatenga, Braitwaite'a i Trincao...