Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kulek22 To on jeszcze żyje? :o
2
Jeszcze nie skopał leżącego jak Troglodyta Képler Laveran Lima Ferreira alias Pepe, więc nie jest źle a tak na poważnie.. Chłopaka zamiast budować pod kątem rozegrania piłki, wizji gry itd to geniusz Kumon go budował na nowego Wijnalduma.. Chłopak był porównywany do Thiago stylem gry a wyrósł nowy Arturo Vidal. Z jednej strony to dobrze a z drugiej odnoszę wrażenie, że jego największe atuty z jakich słynął w juniorach zostały zepchnięte na drugi plan..
0
@Majkosz Jeszcze powiedz, że to wina Gaviego, że taka strata się zrobiła..
0
@Lokusekpl I dlatego lepiej żeby takie komunistyczne zasady FFP były przez które Barca ma jakieś spiny o rejestrację?
1
@JimMorrisonFCB Love At First Sting też fajna i Blackout. Ostatnia również daje radę ^^
0
@jacobFCB Jest luźna i klimatyczna a do tego sporo mają w sobie energii nawet obecnie. Sam sporo słuchałem ich jakieś 16 lat temu, obecnie mniej ale nadal mam sentyment do nich wielki :)
3
Piękny kawałek < 3
0
@VegetaPolska To nie była zwykła kaszka Vegeta. To była zajebista kaszka!
2
@MesQueUnClub96 Mleczny Start jest pod inna nazwą chyba a Danonki chyba też jeszcze gdzieś idzie znaleźć
2
@MesQueUnClub96 Za jakiś rok już powinno być gotowe
1
@Hadim Akurat Inigo nie należy do najszybszych stoperów i u Flicka jest profesorem a szybki Araujo zapalnikiem...
1
@Lokusekpl W L1 nawet średniaki czy w Serie A nie mają takich problemów z rejestracjami zawodników i tam nie ma takich cyrków jak w La Liga.
1
@yzyr Nie ale obecnie to jest "Chomikowanie" i kombinowanie bo jest ciężko.
2
Liczę, że jednak ten Tah przyjdzie a za niego wpłacą tą klauzulę. On jest najmniej "Flicksvagenowskim" Stoperem w kadrze.
3
@Eklerek Dlatego wytykanie komuś błędu, że się cieszy z wygranej to jest jedno wielkie skurczysyństwo delikatnie mówiąc.
4
@PatrychoO Przecież on już nie wróci do Barcelony, to kolejny rok z rzędu bełkot dziennikarski, który jest od jakiś czterech lat przytaczany o jego powrocie i tak do końca jego "zmarnowanej" kariery będzie...
3
@Eklerek Nie ma nic do rzeczy, że nie wygrywają tytułów. Mają swój dzień to nie będą się smucić, tak jak Everton, który remisuje z rywalem o 2 półki lepszym.
1
@yzyr I dlatego lepiej żeby mniej wydawały niż Eredivise i były problemy z rejestracjami np takiego Olmo i kombinowanie? Jakoś średniaki nawet w L1 nie mają takich problemów a nie każdy tam ma jak PSG bogatego Petroszejka. U nas też są z resztą właściciele klubów np taki Lim.
2
To FFP to jest po prostu masakra... W żadnej Lidze z Top 5 Lig nie ma tak zaciśniętych więzów FFP jak w Hiszpanii..
2
@Popitek12 Pepe.
0
@Szreko Ale to dzięki Goku odnalazł w sobie też chęć do zmiany o czym wspominał, że myślałem, że Goku napędza siła przyjaźni, oraz miłości żeby ochronić najbliższych.
0
@Szreko Ale to dzięki Goku w dużej mierze Vegeta stał się dobry. Wcześniej był zimnym wujem, którego jedynie interesowało bycie najsilniejszym, nieśmiertelnym i zabicie Frezera za planetę Namek.
1
@blakkudium Kurła szkoda... Trio Ez Roque Antony to musi się stać!!!
0
@Szreko Akurat nic pod względem tego nie przebije Vegety kiedy ten zamiast zniszczyć Cella pozwolił mu na ostateczną tranaformacje bo chciał pokonać najsilniejszego. Vegeta też naraził wszystkich tym debilizmem a to była Saga w której w zasadzie wszyscy byli słabi oprócz Gohana. Vegeta w drugiej części tej sagi robił za worek treningowy dla Perfect Cella, Trunks i reszta też, Goku męczył się z nim i ostatecznie się poddał, dopiero Gohan go pokonał.
1
@MesQueUnClub_87 Chociaż powinny być osobne, specjalne cele dla takich i zaostrzony rygor.
0
@MesQueUnClub_87 Miałem na dawnym osiedlu sąsiada z fajną przeszłością w sumie o szczegóły nie pytałem. Swoją drogą kicha, że tacy mają ochronę bo jedynie na co zasługują tam to na regularny wycisk..
0
@MesQueUnClub_87 Wydało się, że miałeś odsiadkę:D
0
@NeroTFP1 I cyk do Grypsujących go.
0
@VegetaPolska A na Namek? Spuścił mu krytyczny wpierdziel i na koniec dobił kiedy tamten się przepołowił. W prawdzie później Trunks go załatwił albo w zasadzie jego resztki ale to Goku go tak zmasakrował.
0
@Szreko Zabił Frezera, prawie zabił Komórczaka (Nie wiadomo do dzisiaj jak się ten zregenerował po rozsadzeniu całego korpusu) I zabił Bubu jednocześnie ratując galaktyke. Goku też trenował w Komnacie z Gohanem i widział w nim większy potencjał niż w sobie i chciał dać mu szansę żeby przejął pałeczke w walce z Komórczakiem czy sam mógł go załatwić? Mógł ale wolał dać szansę synowi na stanie się silniejszym, kiedy na początku widział, że sobie nie radzi z Komórczakiem chciał fasolkę i się z nim rozprawić, sam też kazał Dobić Gohanowi Komórczaka żeby tamten się nie zregenerował i poświęcił się kiedy tamten chciał się wysadzić.