1

@Romario87 Guano to gówno tylko Nietoperzy ^^

5

Wygrać jutro, nie potykać się już w La Liga i skopać znowu białych w klasyku.

1

@PatrychoO Oby twoje słowa się w guano obróciły xD

1

@kanver_ Asencio*

3

Kolejny Pajac ze szkoły Realu się szykuje.

1

Myślałem, że nie będzie bardziej irytującego piłkarza od Casemiro a tu cyk Bellingham przyszedł...

1

@wyrek Jedną im sprezentowaliśmy

1

Lino do zmiany.

0

Jak to jest, że tam nikt nie pilnował wgl Mbappe? XD

1

Te Teatralne Dramy Męczennika są najlepsze..

0

Jak masz takiego Lino i Galana na boku to nie mogło się lepiej skończyć..

0

@Dieselzor A w ataku Umlium z Kichawą jak Góra Rushmore, Szczena jak łyżka od koparki i charakterem jak Wampir Energetyczny, który całe życie gra Męczennika i ma syndrom oblężonej twierdzy.

0

@Katalończyk 99 I niech tak pozostanie najlepiej do końca jego kariery.

0

@Messiah10 Słucha ;)


1

@La Pulgaa Czałmeni nie jest Biały;>

12

W grze Atletico bym zmienił w sumie tylko skuteczność a w grze Realu wszystko jest spoko.

2

Dziury w obronie Rządowych są jak w uzębieniu średniowiecznego rzezimieszka a ci tego nie wykorzystują...

0

Ale z tego Lino to pipa....

3

Za takie coś Łukaszek powinien dostać żółtko..

0

Brawo Spider Man, pewnie i spokojnie!!

0

Dajesz Julian..

0

Czałme na ŚO to prawdziwy talizman...

0

Ten Griezmann to taki zawodnik, że w meczu z mocnym rywalem na ogół znika... W Klasykach jak u nas grał to nigdy nic nie pokazał...

0

@ryzy21 Wyłożył im Casado piłeczkę jak na Tacy między innymi

0

0

Ale obrona Realu.. Dziury będą tam jak w uzębieniu średniowiecznego rzezimieszka.

0

Nawet Mundo Deportivo przeprowadziło wywiad z jednym z budowlańców.


0

@kuz No Lars raczej by nie podołał haha

0

@masik86 Ja bym go postawił wyżej. W swoim dorównywał moim zdaniem Eto i Suarezowi.

0

@partymaker Ja tam lubię Dorsza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?