Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Romario87 Guano to gówno tylko Nietoperzy ^^
5
Wygrać jutro, nie potykać się już w La Liga i skopać znowu białych w klasyku.
1
@PatrychoO Oby twoje słowa się w guano obróciły xD
1
@kanver_ Asencio*
3
Kolejny Pajac ze szkoły Realu się szykuje.
1
Myślałem, że nie będzie bardziej irytującego piłkarza od Casemiro a tu cyk Bellingham przyszedł...
1
@wyrek Jedną im sprezentowaliśmy
1
Lino do zmiany.
0
Jak to jest, że tam nikt nie pilnował wgl Mbappe? XD
1
Te Teatralne Dramy Męczennika są najlepsze..
0
Jak masz takiego Lino i Galana na boku to nie mogło się lepiej skończyć..
0
@Dieselzor A w ataku Umlium z Kichawą jak Góra Rushmore, Szczena jak łyżka od koparki i charakterem jak Wampir Energetyczny, który całe życie gra Męczennika i ma syndrom oblężonej twierdzy.
0
@Katalończyk 99 I niech tak pozostanie najlepiej do końca jego kariery.
0
@Messiah10 Słucha ;)
1
@La Pulgaa Czałmeni nie jest Biały;>
12
W grze Atletico bym zmienił w sumie tylko skuteczność a w grze Realu wszystko jest spoko.
2
Dziury w obronie Rządowych są jak w uzębieniu średniowiecznego rzezimieszka a ci tego nie wykorzystują...
0
Ale z tego Lino to pipa....
3
Za takie coś Łukaszek powinien dostać żółtko..
0
Brawo Spider Man, pewnie i spokojnie!!
0
Dajesz Julian..
0
Czałme na ŚO to prawdziwy talizman...
0
Ten Griezmann to taki zawodnik, że w meczu z mocnym rywalem na ogół znika... W Klasykach jak u nas grał to nigdy nic nie pokazał...
0
@ryzy21 Wyłożył im Casado piłeczkę jak na Tacy między innymi
0
Mistrz znowu w akcji xDD Ciekawe kto według niego jest tym lepszym napastnikiem w Barcelonie :')
https://www.fcbarca.com/124107-gerard-pique-ilu-pilkarzy-obecnej-barcy-zagraloby-w-mojej-powiedzialbym-ze-niewielu,dyskusja-15294006.html#comment-15294039
0
Ale obrona Realu.. Dziury będą tam jak w uzębieniu średniowiecznego rzezimieszka.
0
Nawet Mundo Deportivo przeprowadziło wywiad z jednym z budowlańców.
0
@kuz No Lars raczej by nie podołał haha
0
@masik86 Ja bym go postawił wyżej. W swoim dorównywał moim zdaniem Eto i Suarezowi.
0
@partymaker Ja tam lubię Dorsza