Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 No na to swoje plusy ale też i minusy że jego obrzydliwą gębę będziemy oglądać i parszywy charakter..
5
@4Fabregas4 A kto jest lepszym napastnikiem obecnie od Lewego u nas?
2
@Transu96 Ja bym zaryzykował jedynie jeszcze, że Lewandowski by mógł grać wtedy bo to faktycznie kozak napastnik nawet mimo wieku.
0
@Luciano99 Szkoda bo im szybciej ten odklejony wampir energetyczny odejdzie tym lepiej dla futbolu.
1
@kuz Powrót Portnoya jak widać był potrzebny.
1
@DonCarletto Nie no nie wystawi aczkolwiek Cama to wyjątkowo coś w tym Realu takim Olmo się staje, ciągle jakieś problemy zdrowotne.
0
@kuz A Parasomnia siadł? Mnie siadł i to jak ;)
0
@kuz Tymczasem Dream Theater na żywo.
0
City.... hahahaha Orientalne chłopaki z Layton nawet im są w stanie zagrozić xD
0
@MichuZ44 Inżynier chciał tylko otworzyć drzwi.
2
@Rastafarnianin Po co im Raptor? Będą po Lasach jeździć nim i spisywać za picie piwa? Hahahhaa.. Teraz to się poczują jak Cordel Walker w Dallas haha
0
@czar007 Ostatnio nie zaliczał takich Kicksów bo wraca do rytmu i lepiej czuje przestrzeń. Peña jeszcze był za Danzela rezerwowym i nie muszę przypominać co odwalał, za Flicka było może nieco lepiej ale to nadal elektryczny bramkarz, który źle czyta grę i popełnia błędy.
0
@czar007 Wojtek na kolejny sezon, Peñe spieniężyć i już w 2026 poszukać nowego bramkarza na jedynkę.
14
Vinicius na kacu pije wodę z konewki
36
@barcanawieki Mam nadzieję, że odejdzie i więcej nie będzie nam dane oglądać jego Paszczy jak Koparka, Kinola jak Mount Everest i zachowania typowego Wampira Energetycznego..
0
Ja tam zawsze lubiłem Wojtka. Zawsze z poczuciem humoru, nigdy się nie wywyższał, bezpośredni, bez kija w czterech literach jak Juruś Dupek np. Oby został do 2026 roku nawet jako dwójka bo lepiej mieć takiego bramkarza w razie W niż takiego, jak Peña.
1
@Luciano99 Dudek to się swoim życiem i biznesami powinien zająć a nie wytykać coś komuś będąc 4 lata czynnym emerytem, pobierając nie małą pensje w Realu..
8
Flick chyba kolejnego zawodnika odbudował, Eric u Flicka bardziej pasuje swoim stylem gry i taktyczną inteligencją niż Araujo moim zdaniem. Wyprowadzenie piłki, czytanie gry Eric a szybkości i pojedynki fizyczne Araujo. Do tego przeżywający druga młodość Inigo i Cubarsi. W końcu 4 stoperów na poziomie a nawet 5 bo jak się wyleczy Christensen to i on może jakąś rolę dostanie, aczkolwiek pewnie Duńczyk idzie na Sell..
1
@Aragorn33 Brakuje Almunii
1
@SzczenaWojtula Ale co Duduś spina brodę o to, że Szczęsny gra podkreślam "Gra" a nie grzeje jak on ławkę to jego.. Na starość Jureczkowi się odkleiło i przemawia przez niego zazdrość.
0
@SelloutCrowd Cóż.. Niektórzy to klasy nie mają za grosze ale czego wymagać od Madryciaka..
https://ibb.co/3yfztG9n
0
@D10SLEO W sumie to ten pajac i tak był blisko Madrytu i w dodatku przesiąknął Buractwem I cwaniactwem tych rejonów. Ja nie wiem jakoś wielu Wychowanków, którzy odeszli z Barcy nadal wspomina wspaniale czas nawet taki ktoś jak Kessie, który tutaj spędził sezon a ten się zachowuje jakby mu zrobili tutaj krzywdę, gdyby nie Barca dzisiaj by pracował na Magazynie albo kopał se w 4 LL bo Barca go wyszkoliła i dała szanse to teraz pluje na nią..
0
@Borneo Ja myślę, że Szczena ma w 4 literach co mysli gosc, który grał x lat temu w gałe z czego 1/4 swojej kariery spędził na ławce.
0
@Luciano99 Dlatego był kolegą Grzmota bo oboje mają Ego wywalone w kosmos ale w Madrycie to chyba normalna rzecz. Dudeł idealnie pasował do tego klubu i aż wstyd mi jest, że jakoś w 2002 roku jako chłopak podziwiałem tego gościa bo sam na budzie grałem hahahaha
3
@Kidd Flick może też fajny ugotować jak odrobimy te 4pkt.
0
@FcPortoFan1999 Na pewno w Valencii też go nie ma bo by go na rynku powiesili chyba Ci kibice.
23
I bardzo fajnie, że Wojtek gra. Niech Wyprzedzi Dudusia w liczbie meczów w La Liga (W sumie w następnym meczu to zrobi) i przesiąknietemu Madryckim Buractwem i Ego Dudusiowi pęknie broda z napinki i 4 litery bo przez 4 sezony był najlepiej opłacanym kibicem Realu a nie zawodnikiem.
0
@FcPortoFan1999 To Chucka Norrisa wynajmą ale będą potrzebować do tego wszystkich pieniędzy.
0
Catena w meczu Osasuna vs Sociedad Kung Fu Fighting...
2
Po tym sezonie kibice Valencii powinni zrobić zrzutkę na bilet do Singapuru, oraz na Krzysztofa Rutkowskiego, który by pomógł znaleźć Lima a później powinni odwiedzić go w jego posiadłości z widłami i pochodniami.