1

Mam nadzieję, że w końcu odejdzie ze stanowiska.. Swoją drogą trochę na tym zdjęciu jak David Gilmour wygląda haha.

4

@gumaz Hahahahaha

1

@BORO_12 Zawsze coś.

1

@Mroziu Ugraliśmy te 24 ^^

2

@okiemtypera_lucaxx95 Przebiegła Putka się z niego zrobiła. Gardzę typem...

9

Dziękujemy Tebasie, Knurze łaskawy, pokłony oddajemy za to, że mniej od Eredivise na transfery wydajemy, Twoje Fair Play spadło na nas jak łaska z nieba, dzięki czemu transfery były obfite jak zimą gleba. Mam nadzieję, że ze stołka na ten wielki łeb w końcu spadniesz, i z gry o stołek w następnej kadencji odpadniesz. Amen...

1

Bardzo mi go nie szkoda... ha tpfu

5

Okienko w La Liga ciekawe jak film "Śmierć w Wenecji"

0

@MirusAmisz Ja też.

28

Za chwilę przedłużą jeszcze o rok Wojtka dla Matsa żeby miał porządną konkurencję.

1

@Ryoumen Dobra opcja ale czy City na to pójdzie. Tyle lat nie potrafić zdiagnozować największego problemu dlaczego mamy tyle męczarni z niektórymi rywalami..

0

@BORO_12 Nam jest potrzebny taki Vinicius a nie kolejny Ferran czy Raphinha na LS a Doku to taki Vinicius tylko, że z Belgi. Wolałbym Doku niż Raphe na LS o Kłodzianie Torresie nie wspomnę a Olmo to więcej na L4 niż na Boisku..

0

@BORO_12 Ja już mam dość oglądania samego Balde biegającego po lewej, który kopie się po czole a jego firmowe zagranie to dzida i wrzutka.. Są jak Man City kupi Wiliama np. Ja wolałbym Doku, Williams to One Season Wonder póki co.

0

Tego Cracka na LS... O więcej nie proszę..


1

@Maks91 jeszcze 26 i Doku może nam Man City odsprzeda haha

1

@Lionel_Messi10 No i spoko, Ja bym chciał żeby te 24mln nawet do nich wróciło i żeby nam odsprzedali Doku o kwotę pomniejszoną o te 24mln.

0

@Pawlak1992 Pana Jeremiasza Cracka Doku.

1

@Pawlak1992 Znalazłem nowego Kompleksa Polskiego.. Wystarczy zobaczyć komentarze tego Janusza..
https://www.fcbarca.com/123937-hansi-flick-wojciech-szczesny-jest-numerem-1,dyskusja-15270777.html#comment-15270777

0

@Rifek Tedy za grosze odchodzą do takich Getafe czy innych Alaves.

0

@Rastafarnianin Jednocześnie odsprzeda nam Doku czyli lepszego na chwilę obecną zawodnika.

1

Masakra. Więcej chłopa nie ma niż jest.. Adaptacja Netflix filmu Śwagry pod tytułem "Jak kupiłem najdroższą porcelanę"

3

Gavi to kurła robokop.

2

@KrwawiaceoczyVEB Ile nam nie podyktowali Karniaka np w tym sezonie..

0

@Values A i nagle mu się wkręca, że ten lekarz to Negreira i kibic Realu dostaje skierowanie do Choroszczy.

0

@stone80 Nie pamiętam żeby tak biegał za przeciwnikiem, kiedy trzeba było robić powrót on maszerował sobie i rozkładał ręce.

0

@BarcaFan20048989 Oni mają odkupić Roque najpierw a nie Goata.. haha

0

No i dobrze. W United nigdy nie był postacią wiodącą, już wolę Doku, który potrafi coś poszarpać na LS.

8

@Encore To jest następca Denilsona na jakiego czekali od lat w Betisie.

3

@FCB_dimiC Od nas i tak mało tam ludzi zakłada konta, tutaj to non stop wyskakują "Obiektywni" i HD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?