Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam nadzieję, że w końcu odejdzie ze stanowiska.. Swoją drogą trochę na tym zdjęciu jak David Gilmour wygląda haha.
4
@gumaz Hahahahaha
1
@BORO_12 Zawsze coś.
1
@Mroziu Ugraliśmy te 24 ^^
2
@okiemtypera_lucaxx95 Przebiegła Putka się z niego zrobiła. Gardzę typem...
9
Dziękujemy Tebasie, Knurze łaskawy, pokłony oddajemy za to, że mniej od Eredivise na transfery wydajemy, Twoje Fair Play spadło na nas jak łaska z nieba, dzięki czemu transfery były obfite jak zimą gleba. Mam nadzieję, że ze stołka na ten wielki łeb w końcu spadniesz, i z gry o stołek w następnej kadencji odpadniesz. Amen...
1
Bardzo mi go nie szkoda... ha tpfu
5
Okienko w La Liga ciekawe jak film "Śmierć w Wenecji"
0
@MirusAmisz Ja też.
28
Za chwilę przedłużą jeszcze o rok Wojtka dla Matsa żeby miał porządną konkurencję.
1
@Ryoumen Dobra opcja ale czy City na to pójdzie. Tyle lat nie potrafić zdiagnozować największego problemu dlaczego mamy tyle męczarni z niektórymi rywalami..
0
@BORO_12 Nam jest potrzebny taki Vinicius a nie kolejny Ferran czy Raphinha na LS a Doku to taki Vinicius tylko, że z Belgi. Wolałbym Doku niż Raphe na LS o Kłodzianie Torresie nie wspomnę a Olmo to więcej na L4 niż na Boisku..
0
@BORO_12 Ja już mam dość oglądania samego Balde biegającego po lewej, który kopie się po czole a jego firmowe zagranie to dzida i wrzutka.. Są jak Man City kupi Wiliama np. Ja wolałbym Doku, Williams to One Season Wonder póki co.
0
Tego Cracka na LS... O więcej nie proszę..
1
@Maks91 jeszcze 26 i Doku może nam Man City odsprzeda haha
1
@Lionel_Messi10 No i spoko, Ja bym chciał żeby te 24mln nawet do nich wróciło i żeby nam odsprzedali Doku o kwotę pomniejszoną o te 24mln.
0
@Pawlak1992 Tutaj kolejne. Czyżby to Alexa brat?
https://www.fcbarca.com/123663-albert-blaya-od-listopada-lewandowski-jest-najgorszym-napastnikiem-laligi-pod-wzgledem-skutecznosci,dyskusja-15224403.html#comment-15224403
0
@Pawlak1992 Pana Jeremiasza Cracka Doku.
1
@Pawlak1992 Znalazłem nowego Kompleksa Polskiego.. Wystarczy zobaczyć komentarze tego Janusza..
https://www.fcbarca.com/123937-hansi-flick-wojciech-szczesny-jest-numerem-1,dyskusja-15270777.html#comment-15270777
0
@Rifek Tedy za grosze odchodzą do takich Getafe czy innych Alaves.
0
@Rastafarnianin Jednocześnie odsprzeda nam Doku czyli lepszego na chwilę obecną zawodnika.
1
Masakra. Więcej chłopa nie ma niż jest.. Adaptacja Netflix filmu Śwagry pod tytułem "Jak kupiłem najdroższą porcelanę"
3
Gavi to kurła robokop.
2
@KrwawiaceoczyVEB Ile nam nie podyktowali Karniaka np w tym sezonie..
0
@Values A i nagle mu się wkręca, że ten lekarz to Negreira i kibic Realu dostaje skierowanie do Choroszczy.
0
@stone80 Nie pamiętam żeby tak biegał za przeciwnikiem, kiedy trzeba było robić powrót on maszerował sobie i rozkładał ręce.
0
@BarcaFan20048989 Oni mają odkupić Roque najpierw a nie Goata.. haha
0
No i dobrze. W United nigdy nie był postacią wiodącą, już wolę Doku, który potrafi coś poszarpać na LS.
8
@Encore To jest następca Denilsona na jakiego czekali od lat w Betisie.
3
@FCB_dimiC Od nas i tak mało tam ludzi zakłada konta, tutaj to non stop wyskakują "Obiektywni" i HD.