Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kłodziandinho..
1
Jak pisałem o LS to pamiętam jak ktoś napisał, że jak będzie LS w stylu Viniciusa to Balde będzie bezużyteczny a jest sam na Lewej użyteczny?.
4
Dobrze ze Fermin wbija. Gavi już miał kartkę, do tego nie ma co ryzykować z głową.
0
Gavi to jest nasz Hector. Zawsze gotowy do walki.
3
@Dejvo Rozgrywania i mądrego ustawiania się.
1
@Bernard777 Bo Pedri wyżej nie istnieje.
0
@Kapitan hawk Ale, że znowu nie było nagłówka "Negreira znowu Przyatakował z zaskoczenia" :o
2
@Katalończyk 99 Ale co graliśmy Wrzesień/Październik to nasze ^^
3
Dzisiaj nikogo nie sprzedajemy bo jest niehandlowa Niedziela. Dopiero jutro kupujemy wszystkich i sprzedajemy wszystkich.
2
@Kapitan hawk Bo ty jesteś handlarz i musisz sobie też posprzedawać i dyrektor bo musisz sobie kogoś zwolnić.
0
Nie mieszaj w to Boga, rzuć monetą orzeł zostajesz, reszka odchodzisz skoro sam nie umiesz się określić.
1
Wina Negreiry!!!
7
Siok. Rezerwy pokonały swój matczyny klub :o
4
@Kgorecki2500 Oby kurła nie..
4
Oby te 3pkt odrobić do nich jutro.
1
@blakkudium Kirdy Jin wyszedł z lampy i zapytał go o 3 życzenia jednym z nich było "chciałbym mieć wykończenie jak piłkarze Barcelony" ;>
0
@Encore Ja i tak wolę Ferrana.
3
@Encore Pamiętam jak robił wiatrak z Cancelo.. :S
1
@Lionel_Messi10 Graj przez tyle lat w największym klubie na świecie na najwyższym poziomie z kosmiczną presją, miej miliony fanów na całym świecie, którzy ci przeszkodzą wyjście do Sklepu, wygraj wszystko jak leci, nawet Aligator już ciebie nie przestraszy.
1
@Trojanek23 No właśnie od PES 2009 bardziej się wciągnąłem w gry tego typu. Poprzednie dwie Fify 2004 i 2005 wręcz odepchnęły mnie i nie miałem parcia nawet nauczyć się w nie grać a w PES 2009 na PS2 to godzinami się uczyłem u kumpla grać, Barca w tamtym Pesie to petarda była, Keita na DM był nawet haha.
0
@Pawwwweeeell To akurat Lewy. Wystarczy zobaczyć ile Yamalek tworzy w kreacji.
2
Oby się udała ta transakcja i coś wpadło do naszej chudej Kabzy..
1
@TroY_PL Mózgiem jest Yamal.
0
@SzczenaWojtula To jakie cyrki odstawiał Dembele przez lata i jak pokazał na koniec klubowi gest kozakiewicza to mało który zawodnik odwalił.
0
@SzczenaWojtula Dembele.. Araujo przedłużył umowę no chyba, że pierwszy rok kibicujesz i nie wiesz kim jest Dembele.
2
@Lionel_Messi10 Ale... Nie zapomnę tej nuty z Fify 2004 nigdy < 3
2
@Lionel_Messi10 Pamiętam jak do dawnego znajomego z Gimbazjum chodziłem i tam graliśmy w Fife 2004 i 2005 były dla mnie Meh, dopiero jak siadłem do Pesa 2009 na PS2 Barcelonką to wciągnęło mnie mega.
0
Czas na Leonardo Cohena przez K. Przynajmniej będzie ciekawe sentencje w szatni wygłaszał.
1
@Rupert_Haubica Jak ktoś jest za klubem a nie najemniki jak Neymarki czy inne Mokebe to można.
6
Wspaniała wiadomość. Gavuń to są płuca tej drużyny a Pedri Serducho. Świetnie, że oboje zostali przedłużeni.