0

Kłodziandinho..

1

Jak pisałem o LS to pamiętam jak ktoś napisał, że jak będzie LS w stylu Viniciusa to Balde będzie bezużyteczny a jest sam na Lewej użyteczny?.

4

Dobrze ze Fermin wbija. Gavi już miał kartkę, do tego nie ma co ryzykować z głową.

0

Gavi to jest nasz Hector. Zawsze gotowy do walki.

3

@Dejvo Rozgrywania i mądrego ustawiania się.

1

@Bernard777 Bo Pedri wyżej nie istnieje.

0

@Kapitan hawk Ale, że znowu nie było nagłówka "Negreira znowu Przyatakował z zaskoczenia" :o

2

@Katalończyk 99 Ale co graliśmy Wrzesień/Październik to nasze ^^

3

Dzisiaj nikogo nie sprzedajemy bo jest niehandlowa Niedziela. Dopiero jutro kupujemy wszystkich i sprzedajemy wszystkich.

2

@Kapitan hawk Bo ty jesteś handlarz i musisz sobie też posprzedawać i dyrektor bo musisz sobie kogoś zwolnić.

0

Nie mieszaj w to Boga, rzuć monetą orzeł zostajesz, reszka odchodzisz skoro sam nie umiesz się określić.

1

Wina Negreiry!!!

7

Siok. Rezerwy pokonały swój matczyny klub :o

4

@Kgorecki2500 Oby kurła nie..

4

Oby te 3pkt odrobić do nich jutro.

1

@blakkudium Kirdy Jin wyszedł z lampy i zapytał go o 3 życzenia jednym z nich było "chciałbym mieć wykończenie jak piłkarze Barcelony" ;>

0

@Encore Ja i tak wolę Ferrana.

3

@Encore Pamiętam jak robił wiatrak z Cancelo.. :S

1

@Lionel_Messi10 Graj przez tyle lat w największym klubie na świecie na najwyższym poziomie z kosmiczną presją, miej miliony fanów na całym świecie, którzy ci przeszkodzą wyjście do Sklepu, wygraj wszystko jak leci, nawet Aligator już ciebie nie przestraszy.

1

@Trojanek23 No właśnie od PES 2009 bardziej się wciągnąłem w gry tego typu. Poprzednie dwie Fify 2004 i 2005 wręcz odepchnęły mnie i nie miałem parcia nawet nauczyć się w nie grać a w PES 2009 na PS2 to godzinami się uczyłem u kumpla grać, Barca w tamtym Pesie to petarda była, Keita na DM był nawet haha.

0

@Pawwwweeeell To akurat Lewy. Wystarczy zobaczyć ile Yamalek tworzy w kreacji.

2

Oby się udała ta transakcja i coś wpadło do naszej chudej Kabzy..

1

@TroY_PL Mózgiem jest Yamal.

0

@SzczenaWojtula To jakie cyrki odstawiał Dembele przez lata i jak pokazał na koniec klubowi gest kozakiewicza to mało który zawodnik odwalił.

0

@SzczenaWojtula Dembele.. Araujo przedłużył umowę no chyba, że pierwszy rok kibicujesz i nie wiesz kim jest Dembele.

2

@Lionel_Messi10 Ale... Nie zapomnę tej nuty z Fify 2004 nigdy < 3


2

@Lionel_Messi10 Pamiętam jak do dawnego znajomego z Gimbazjum chodziłem i tam graliśmy w Fife 2004 i 2005 były dla mnie Meh, dopiero jak siadłem do Pesa 2009 na PS2 Barcelonką to wciągnęło mnie mega.


0

Czas na Leonardo Cohena przez K. Przynajmniej będzie ciekawe sentencje w szatni wygłaszał.

1

@Rupert_Haubica Jak ktoś jest za klubem a nie najemniki jak Neymarki czy inne Mokebe to można.

6

Wspaniała wiadomość. Gavuń to są płuca tej drużyny a Pedri Serducho. Świetnie, że oboje zostali przedłużeni.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?