0

@fart Grunt, że nadal nie przegraliśmy z nim w bramce meczu.

1

@ali3gator I zderzać się kolegami z drużyny.

8

Kolejny mecz z Wojtkiem w bramce i kolejny bez porażki.

1

Powiem tak. FDJ to bardzo przeciętny pomocnik, który kompletnie nie nadaje się na grę w klubie Top..

0

@pt9 Peña miał swoje momenty ale to tyle. Szczęsny musi grać żeby odzyskać formę bo w formie zjada Peñe na śniadanie a Peña i tak pewnie na sell jest.

1

@jacob345 Lepiej trafić na Benfice lub PSG? XD

0

@Kamiloza91 z pierwszego chyba na PSG/Benfice.

0

@A4ron I można postawić na przeciwnika.

1

Urusy u nas coś pechowe w CL. Suarez zmieniał się w tych rozgrywkach w Rasiaka a Araujo zmienia się w Bednarka..

10

Araujo to w tej CL jest zapalnikiem...

0

@pt9 Co łapał? Haha

1

@Marcelinho132 Luuk jak z kory przydzwoni to zerwie siatke.

0

@zygzakmaklini Liverpool albo PSG :/

0

Kłodziandovsky..

0

@ProMILs Sprawiedliwość;']

0

@kamiVeB Pamiętam, to był ten lepszy Ferran.

0

@GeneralXavi Mam nadzieję, że to jest Sarkazm.

0

@MOLESTA Real Milan, Barca LFC xDDDD A niby wyższe miejsce powinny być szanse na łatwiejsza drogę.

1

@Lionel_Messi10 Obawiałem się o Gaviego..

1

@Lionel_Messi10 Jeszcze smaka zrobiłeś z zapiekankami xD chyba sobie zrobię ale gotowca bo mam akurat w zamrażarce xD

1

@Lionel_Messi10 I tak mecz nudny to chociaż nie usnę z herbata bo ma kofeinę hahahhaha

1

@Lionel_Messi10 Ja dzisiaj bez piwka ale z herbatką tylko, że kijową bo "Dla Dwojga" czyli syfem hahaha nie no może Tetley zrobię, nie kupowałem po prostu piwek 2 dni temu chillek już był to teraz ładowanie baterii :p

1

@Lionel_Messi10 Smacznego widzę na nockę wyżerka jest i piwko hehe

0

@Piotrek1993 Nie prędko taki widok będziemy w najbliższych latach niestety oglądać.

3

@macio_944 Kuleczki najlepsze były. Jeszcze pamiętam jak się Pokemony zbierało i często się je kupowało albo te Twistosy Paprykowe i Fromage.

0

@dzefrej234 Tak jak z Bayernem?

1

Fermin w miejsce Gaviego, za ostatni mecz zasłużył.

1

@Kapitan hawk Mnie w Kwietniu ugółem stuknie 6 lat.

0

@Mily-95 A ty byś nie chciał żeby nasi mieli lepsza skuteczność niż w meczu z Getafe czy Leganes? Chociaż ostatnio poprawiła się.

0

@Lordzi Ja bym wolał Grimaldo jako chyba 1 LO aczkolwiek ostatnio Balde się spisuje nieco lepiej.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?