Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fart Grunt, że nadal nie przegraliśmy z nim w bramce meczu.
1
@ali3gator I zderzać się kolegami z drużyny.
8
Kolejny mecz z Wojtkiem w bramce i kolejny bez porażki.
1
Powiem tak. FDJ to bardzo przeciętny pomocnik, który kompletnie nie nadaje się na grę w klubie Top..
0
@pt9 Peña miał swoje momenty ale to tyle. Szczęsny musi grać żeby odzyskać formę bo w formie zjada Peñe na śniadanie a Peña i tak pewnie na sell jest.
1
@jacob345 Lepiej trafić na Benfice lub PSG? XD
0
@Kamiloza91 z pierwszego chyba na PSG/Benfice.
0
@A4ron I można postawić na przeciwnika.
1
Urusy u nas coś pechowe w CL. Suarez zmieniał się w tych rozgrywkach w Rasiaka a Araujo zmienia się w Bednarka..
10
Araujo to w tej CL jest zapalnikiem...
0
@pt9 Co łapał? Haha
1
@Marcelinho132 Luuk jak z kory przydzwoni to zerwie siatke.
0
@zygzakmaklini Liverpool albo PSG :/
0
Kłodziandovsky..
0
@ProMILs Sprawiedliwość;']
0
@kamiVeB Pamiętam, to był ten lepszy Ferran.
0
@GeneralXavi Mam nadzieję, że to jest Sarkazm.
0
@MOLESTA Real Milan, Barca LFC xDDDD A niby wyższe miejsce powinny być szanse na łatwiejsza drogę.
1
@Lionel_Messi10 Obawiałem się o Gaviego..
1
@Lionel_Messi10 Jeszcze smaka zrobiłeś z zapiekankami xD chyba sobie zrobię ale gotowca bo mam akurat w zamrażarce xD
1
@Lionel_Messi10 I tak mecz nudny to chociaż nie usnę z herbata bo ma kofeinę hahahhaha
1
@Lionel_Messi10 Ja dzisiaj bez piwka ale z herbatką tylko, że kijową bo "Dla Dwojga" czyli syfem hahaha nie no może Tetley zrobię, nie kupowałem po prostu piwek 2 dni temu chillek już był to teraz ładowanie baterii :p
1
@Lionel_Messi10 Smacznego widzę na nockę wyżerka jest i piwko hehe
0
@Piotrek1993 Nie prędko taki widok będziemy w najbliższych latach niestety oglądać.
3
@macio_944 Kuleczki najlepsze były. Jeszcze pamiętam jak się Pokemony zbierało i często się je kupowało albo te Twistosy Paprykowe i Fromage.
0
@dzefrej234 Tak jak z Bayernem?
1
Fermin w miejsce Gaviego, za ostatni mecz zasłużył.
1
@Kapitan hawk Mnie w Kwietniu ugółem stuknie 6 lat.
0
@Mily-95 A ty byś nie chciał żeby nasi mieli lepsza skuteczność niż w meczu z Getafe czy Leganes? Chociaż ostatnio poprawiła się.
0
@Lordzi Ja bym wolał Grimaldo jako chyba 1 LO aczkolwiek ostatnio Balde się spisuje nieco lepiej.