0

@Criss18Barca Popsuł ci się bo mój widget wyświetla 2 a mieszkasz koło mnie.

25

Bartomeu podlewa rośliny w akwarium.

1

@KamQiX Dlatego on jest pierwszym wyborem obecnie a nie Peña ;>

8

@blakkudium Co się odbija od klubów to jego..

0

Lewemu brakuje 1 gola dla Barcy żeby dogonić Niemieckiego Judasza.
- Bernd 89 goli.
- Lewy 88 Goli.

1

@blakkudium ciężko by miał

2

@Lionel_Messi10 Z Mozarellą są epickie ^^

0

@blakkudium Przecież tam grają takie nazwiska, że nawet tam by się Anusiak Fateusz nie załapał.

0

Był Verminator teraz jest Ferminator.

0

@jacobFCB Ten Inżynier to wygląda jak Vinicius trochę w sensie taki sam wielki kinol.

2

@michal26 Ja pamiętam jak z De Ligta robili w jego wieku jakiegoś Boga Obrony z charakterem bo Kapitan Ajaxu a o Cubarsim nie mówi się zbyt wiele jakby to był standard u nas, że chłopaki w tak młodym wieku są już genialnymi obrońcami...

0

Ciekawe czy Man City by sprzedało Jeremiasza, na LS wolałbym jego niż Nikosia.

0

@comtedurgell Dlatego trzeba kupić bramkarza tylko kogo? Bułka? Jakieś zainteresowanie się przewijało nim, pytanie tylko za ile.

1

Peña ma kontrakt do 2026. Ostatnia szansa na jego sprzedaż będzie i trzeba kupić kogoś nowego, kogoś kto już powoli będzie wchodził jako numer jeden chyba, że Mats wroci na swój poziom i urazy miną.

1

@fart Brzmi jak plan. Tam z połowa składu tak już całkiem bez beki nadaje się do wywalenia... Twarze mnóstwa porażek i dekady wstydu United. Trzeba tylko mieć jakiś koncept na to, Arsenal krok po kroku np z kolan powoli wstaje. Zrobić to co zrobił Saf i to robi Amorim powoli.

1

@Lionel_Messi10 W sumie to Już jest "Jutro" więc można zrozumieć "Później" hahahaha

1

@Lionel_Messi10 I strzele ale to już jutro bo nie mam nic niestety kurła :/

1

@Lionel_Messi10 Wszystkiego najlepszego!

1

Fermin w minutach i statach za chwilę przebije Olmo. Jaki to był Waste te 60 mln na tego Olmo, który zapewne zagra mniej minut w tym sezonie od Fermina...

4

@Hajny Espanyol i Getafe to dostarczyciele pkt dla Realu.

0

@HypeR Pewnie tak ale z nim w składzie mimo, że jest w słabej formie wygrywamy ciągle wysoko.

2

@as25cule Wojtek to -10 do obrony ale +100 do szczęścia.

3

Ten Peña to chyba jakaś żyła wodna bo z Wojtkiem na bramce co chwila pogromy a z Peña to ostatnio może jeden tylko taki był w CDR.

1

@Kapitan hawk Ale wygraliśmy ;)

16

Seria z Wojtkiem podtrzymana, czyli wiadomo kto dalej będzie bronił, Jest Wojtek, Jest Impreza =)

0

@Johnnie_Walker Oby spadli dla dobra La Liga.

3

Ale jedno trzeba przyznać Limowi. Uratował wiele Monopolowych w Valencii, które były na skraju bankructwa =D

45

Jaka to jest niesprawiedliwośc z tą Valencią... Takie obrzydliwce przebiegłe jak Getafe zostaną w La Liga I dalej będą grali ten wyrób Futbolopodobny prowadzone przez Legolasa z Borda zamiast Lego a Valencia przez takiego Pajaca, który by nawet zbankrutował paździochowi bazar z gaciami spadnie do Segunda..

1

@Gibbon_FCB Valencia to jest już jak Tytanic. Góra lodowa zwana Peter Lim ją zatopiła...

3

@13th Zaorali się pięknie.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?