Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Popsuł ci się bo mój widget wyświetla 2 a mieszkasz koło mnie.
25
Bartomeu podlewa rośliny w akwarium.
1
@KamQiX Dlatego on jest pierwszym wyborem obecnie a nie Peña ;>
8
@blakkudium Co się odbija od klubów to jego..
0
Lewemu brakuje 1 gola dla Barcy żeby dogonić Niemieckiego Judasza.
- Bernd 89 goli.
- Lewy 88 Goli.
1
@blakkudium ciężko by miał
2
@Lionel_Messi10 Z Mozarellą są epickie ^^
0
@blakkudium Przecież tam grają takie nazwiska, że nawet tam by się Anusiak Fateusz nie załapał.
0
Był Verminator teraz jest Ferminator.
0
@jacobFCB Ten Inżynier to wygląda jak Vinicius trochę w sensie taki sam wielki kinol.
2
@michal26 Ja pamiętam jak z De Ligta robili w jego wieku jakiegoś Boga Obrony z charakterem bo Kapitan Ajaxu a o Cubarsim nie mówi się zbyt wiele jakby to był standard u nas, że chłopaki w tak młodym wieku są już genialnymi obrońcami...
0
Ciekawe czy Man City by sprzedało Jeremiasza, na LS wolałbym jego niż Nikosia.
0
@comtedurgell Dlatego trzeba kupić bramkarza tylko kogo? Bułka? Jakieś zainteresowanie się przewijało nim, pytanie tylko za ile.
1
Peña ma kontrakt do 2026. Ostatnia szansa na jego sprzedaż będzie i trzeba kupić kogoś nowego, kogoś kto już powoli będzie wchodził jako numer jeden chyba, że Mats wroci na swój poziom i urazy miną.
1
@fart Brzmi jak plan. Tam z połowa składu tak już całkiem bez beki nadaje się do wywalenia... Twarze mnóstwa porażek i dekady wstydu United. Trzeba tylko mieć jakiś koncept na to, Arsenal krok po kroku np z kolan powoli wstaje. Zrobić to co zrobił Saf i to robi Amorim powoli.
1
@Lionel_Messi10 W sumie to Już jest "Jutro" więc można zrozumieć "Później" hahahaha
1
@Lionel_Messi10 I strzele ale to już jutro bo nie mam nic niestety kurła :/
1
@Lionel_Messi10 Wszystkiego najlepszego!
1
Fermin w minutach i statach za chwilę przebije Olmo. Jaki to był Waste te 60 mln na tego Olmo, który zapewne zagra mniej minut w tym sezonie od Fermina...
4
@Hajny Espanyol i Getafe to dostarczyciele pkt dla Realu.
0
@HypeR Pewnie tak ale z nim w składzie mimo, że jest w słabej formie wygrywamy ciągle wysoko.
2
@as25cule Wojtek to -10 do obrony ale +100 do szczęścia.
3
Ten Peña to chyba jakaś żyła wodna bo z Wojtkiem na bramce co chwila pogromy a z Peña to ostatnio może jeden tylko taki był w CDR.
1
@Kapitan hawk Ale wygraliśmy ;)
16
Seria z Wojtkiem podtrzymana, czyli wiadomo kto dalej będzie bronił, Jest Wojtek, Jest Impreza =)
0
@Johnnie_Walker Oby spadli dla dobra La Liga.
3
Ale jedno trzeba przyznać Limowi. Uratował wiele Monopolowych w Valencii, które były na skraju bankructwa =D
45
Jaka to jest niesprawiedliwośc z tą Valencią... Takie obrzydliwce przebiegłe jak Getafe zostaną w La Liga I dalej będą grali ten wyrób Futbolopodobny prowadzone przez Legolasa z Borda zamiast Lego a Valencia przez takiego Pajaca, który by nawet zbankrutował paździochowi bazar z gaciami spadnie do Segunda..
1
@Gibbon_FCB Valencia to jest już jak Tytanic. Góra lodowa zwana Peter Lim ją zatopiła...
3
@13th Zaorali się pięknie.