0

@MesQueUnClub_87 Coś słyszałem o tym jak sam myślałem, że on tu przyjdzie z myślą o grze w miejsce Iniesty ale Valverde nie dawał mu tam grać bo w środku wolał fizoli jak Paulinho czy Rakitić..

0

@MesQueUnClub_87 On nie przychodził i tak za Inieste.

0

@ProMILs Dokładnie, w La Liga pokazał jakim jest taktycznym i technicznym borolem gdzie jego firmowe zagranie to było wypuszczanie gały na dobieg albo zamieszanie się sam ze sobą.

1

@Eklerek Rapha ma obecnie już lepszy sezon do Stycznia niż Dzbanbele u nas miał kiedykolwiek cały. Do tego jest duchem i umysłem z Barca a tamten Umlium jedynie portfelem był...

0

@Encore Jego Ego nie pozwoliło mu być lepszym i wygrać więcej, oraz sposób bycia. Przecież gdyby nie jego fochy i chęci "Wychodzenia z cienia" i pójście do jakiegoś PSG z Barca by miał o jakieś 3 La Liga, 1 CL, 1ZP, 2SPH i 2CDR więcej w gablocie a być może i pojechał by na CA kiedy Brazylia ją wygrała ale to tylko hipoteza. Sprzedał swoją karierę dla Paryskich Petrodolarów i Imprezek, chciał mieć luz I brak kontroli to dostał i piłkarsko zapłacił za to najwyższa cenę.

2

@Filipem Coutinho swoją drogą ale nie było by ancymona Dzbanbele i Griezmanna, który jedynie gdzie najlepiej pasuje to Cholismo.

3

@Lola120 Chłop sprzedał swoją karierę będąc w Prime.. Top 10 dzbanów w historii piłki jak dla mnie, pieniążki zarobił ale nie wygrał ani 1 ZP, ani nic istotnego z Repką.. Trial na jego karierę się skończył w 2017 roku..

2

@Nightraider Wystarczyły by odejścia niektórych zawodników ale ten partacki zarząd nic nie wygeneruje i Olmo poczeka sobie znowu 3 kolejki na rejestrację hahaha

6

Angole mają kasę to niech kupują.. 10 mln i niech sobie go biorą.

2

Byle tylko nie z chorobą weneryczną.

1

@mrboom I Denis Suarez jezdziec bez głowy.

0

@Luciano99 Same kółeczka i do najbliższego. Gomes i tak do nas nie pasował a trafił bo Bartomeu nie chciał żeby do Realu poszedł. Najlepsze jest to, że każdy Portugalczyk po figo odbił się od klubu (Deco nie liczę bo to rodowity Brazol)

1

@Kapitan hawk Arthur to był mistr,, jeszcze po pijaku rozwalił auto haha

1

@Lionel_Messi10 Panie ja zapomniałem wgl, że dzisiaj grają dla mnie głównie to Barca a poboczny to raz na jakiś czas jedynie ;)

1

@Lionel_Messi10 Żaden.

3

@MatiSh I tak by był ustawiony do końca życia gdyby dostał wyższy u nas kontrakt a być może z nim w składzie byśmy pokonali LFC w pamiętnym smutnym roku no ale cóż.. Wybrał jak wybrał miałem do niego o to żal, że odszedł a nam Bartołebu zesłał Dembele, Coutinho i Griezmanna ale trudno..

9

Koleś sprzedał karierę w swoim Prime i zostanie zapamiętany jako jeden z najbardziej zmarnowanych potencjałów w piłce a dlaczego? Miał wszystko żeby po erze Messi/Ronaldo wygrywać ZP to zachciało mu się gwiazdorzyć i odchodzić do jakiegoś PSG... Gdyby został w Barcy dalej tworzył tercet z Leo i Luisem to byśmy mieli conajmniej 1 CL więcej i nie było by tych niewypałów jak Dembele, Coutinho czy Griezmann. Cóż widocznie tak być musiało..

1

"W Hiszpanii są dużo lepsi. Tutaj pada więcej bramek, nie ma takiej organizacji"
Gdyby skreślić Getafe, Leganes, Espanyol czy Alaves to może i tak..

0

@Criss18Barca Kiedyś Pepsi dzisiaj Cola Cao.

0

@Barcatroll Wolę mieć takiego LS jak Doku niż nie mieć nikogo po Lewej i żeby sam Balde tam tylko biegał bo tam nie ma elementu zaskoczenia a Doku może takim być.

0

@ShawnC I Goedenmorgen powie w klubowych biurach.

1

@blakkudium Szkoda, że nie chcą kupić De Jonga. :/

0

@Lanosss Nikoś sobie posiedzieć, kaska wpadnie, będzie zadowolony I git

0

@BORO_12 Przecież to jest , że to była ironia.

0

@Barcatroll Nie samym Goretzka co profil pomocnika.

0

@Barcatroll Nam Doku na LS a Guardioli Olmo np na 10. W sumie to zadaje sobie pytanie inne. Po co nam ten Olmo skoro więcej go nie ma niż jest a na jego pozycje jest jeszcze 3 piłkarzy.

0

@BORO_12 Wojtek La Liga, Mats CL, Pen̈a CDR

2

@wojopancer Pamiętam jak miałem podobnie jak poszedłem do pracy na produkcję elektrod spawalniczych, jakieś 10 lat temu. Poszedłem, popracowałem tydzień, nagle dostałem telefon "Zadzwonimy jak będziesz potrzebny", czekam tydzień i nagle telefon, że mam zwrócić ubrania robocze i klucze od szafki bo wrócił pracownik z L4 xDDDDD

9

@FCB_dimiC Raczej będzie. Kontrakt do 2026, nie rokuje na lepszego bramkarza niż jest obecnie, młody i utalentowany też nie jest a głowa nie dojeżdża. Może jakiś Betis zapłaci za niego z 5mln.

1

@skowrie Sergiego zniszczyły kontuzje i głupie wypożyczenia, Tamtym głowa nie dojechała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?