Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brawo Rapha. Dla mnie najlepszy Kapitan od czasów Puyola. Ma charakter i jest oddany klubowi. Oby z nami został jeszcze wiele lat..
0
@Czajka90 Wokal Collinsa jest wyjątkowy więc wybieram Phila.
1
@poskus Oby nie hahahaha
3
@Rupert_Haubica Koleś posadził Almunie, Alissona i Buffona a Recznik jedynie co posadził to poraz kolejny cztery litery na ławkę a wcześniej odbił się od Galatasaray i zmarnował nam poprzedni sezon..
8
@Luciano99 No ja postawiłem, właśnie leżę pod mostem przykryty dyktą i miałem ciebie dorwać ale już namierzam tego hakera i resztkę kasy wydam na wyjazd do niego żeby go dojechać bo nie mam nic do stracenia..
1
@Encore Obowiązku nie ma ale opcja za 6mln jest.
3
I nawet nie dostał 10 a 14 minut + doliczony. Przeprowadzka do Interu była tego warta ;>
4
Brawo Nikoś asysta w debiucie.
0
@BarcaFan20048989 No w naszym wypadku też mogliśmy zamknąć mecz z LFC, pretensje mogliśmy mieć do siebie a w szczególności do Dembele i za sytuację z TAA, co do meczów z Realem, LFC miał akurat wtedy fatalny skład jak dostał od Realu lanie w 2014 z Balotellim na szpicy i Mignoletem na budzie, w finale niestety ostatnim się nie popisali.
1
@Encore Od lat taki jest. Nikt tam nie wyciąga wniosków..
1
Nie zdziwie się jak Amorim powie na konferencji "Jesteśmy dziadami i dlatego nawet gra w Pucharach się nam nie należy"
0
@BarcaFan20048989 Ostatnio dokopali Realowi. Dawał się bo LFC miało ręcznika Kariusa na bramce i Ramos zrobił zapasy Salahowi.
0
@esem91 W tym wypadku jak ziomek kibicuje od dawna to faktycznie może być szkoda :/
1
United stabilnie. Amorim dalej będzie robił z siebie Męczennika ale szczerze?.. Szczerze.. Jakoś nie szkoda mi ich upadku.. Nigdy nie przepadałem za MU, bliżej w Premier League mi do LFC.
0
@Arden Znając Raphe chyba do niego powiedział "Jeszcze raz mnie dotkniesz a ci przypierwiastkuje"
5
Już powoli człowiek nie może się doczekać Marca, wiosny i tego wspaniałego atmosferycznego powietrza i aury wiosennej.
1
@DonCarletto I tak pewnie pójdą pod młotek.
0
@FcPortoFan1999 Nie korzystają już nawet ze szkółki jak to miało miejsce kiedy świecili sukcesy.. Transfery jak Sancho, Anthony, Maguire pogrążyły Muły.
0
@Damian11 Negriera Łobrobowoł Biednych Białych Franksistów :(
0
@FcPortoFan1999 Tak jak wspomniałem. Nietrafione ruchy dzbanów i gwiazdeczek doprowadziły do upadku ten klub..
1
@DawidekFCB Nawet do obrony wracał.
1
Manchester United wymaga budowy od podstaw na nowo żeby powrócić do Elity ale tam kupują takich Dzbantonych jeźdźców bez głowy np za grubą kasę czy Harrego Drewnajera a na skrzydle finalnie straszy Dzbanacho no to kurła xD
5
@NeroTFP1 Miał być gol Polaka Rodaka Bobrura Kłodziana Łavendnicy, który musi uciekać w Pichichi i jest.
0
@mientusek1407 Ostatnimi chyba, którzy takie coś robili to byli Leo i Neymar. Takiego piłkarza nam brakowało.
0
@Gibbon_FCB Być może ale kilka meczów dobrych i wyszły jego braki w defensywie a w meczu z PSG jak Dembele zrobił z niego wiatrak to już przesądziło o jego przyszłości tutaj.
4
Rozwala mnie to trochę, że Polacy mimo, że nie byli nigdy ściągani do Barcy to jak już przyszli radzą sobie lepiej niż Portugalczycy, których ściągaliśmy po figo i każdy się od klubu odbił. Quaresma, Simao, Gomes, Semedo, Trincao, Cancelo, Felix...(Deco nie liczę bo to Brazol ale grał dla Portugalii) Jakaś klątwa to jest..
3
@maciekofcb Nie robi liczb = słaby dla wielu... To tzw "Janusze futbolu"
4
Kurła fajnie by było gdyby Wojtek został na kolejny sezon. Jeżeli Polak będzie w formie Mats będzie miał w końcu konkurencję a nie statystę.
10
Kolejny mecz z Wojtkiem w bramce, kolejne punkty.
2
Szczęsny jak Mnich w filmie "Mecz ostatniej szansy" haha