1

Brawo Rapha. Dla mnie najlepszy Kapitan od czasów Puyola. Ma charakter i jest oddany klubowi. Oby z nami został jeszcze wiele lat..

0

@Czajka90 Wokal Collinsa jest wyjątkowy więc wybieram Phila.

1

@poskus Oby nie hahahaha

3

@Rupert_Haubica Koleś posadził Almunie, Alissona i Buffona a Recznik jedynie co posadził to poraz kolejny cztery litery na ławkę a wcześniej odbił się od Galatasaray i zmarnował nam poprzedni sezon..

8

@Luciano99 No ja postawiłem, właśnie leżę pod mostem przykryty dyktą i miałem ciebie dorwać ale już namierzam tego hakera i resztkę kasy wydam na wyjazd do niego żeby go dojechać bo nie mam nic do stracenia..

1

@Encore Obowiązku nie ma ale opcja za 6mln jest.

3

I nawet nie dostał 10 a 14 minut + doliczony. Przeprowadzka do Interu była tego warta ;>

4

Brawo Nikoś asysta w debiucie.

0

@BarcaFan20048989 No w naszym wypadku też mogliśmy zamknąć mecz z LFC, pretensje mogliśmy mieć do siebie a w szczególności do Dembele i za sytuację z TAA, co do meczów z Realem, LFC miał akurat wtedy fatalny skład jak dostał od Realu lanie w 2014 z Balotellim na szpicy i Mignoletem na budzie, w finale niestety ostatnim się nie popisali.

1

@Encore Od lat taki jest. Nikt tam nie wyciąga wniosków..

1

Nie zdziwie się jak Amorim powie na konferencji "Jesteśmy dziadami i dlatego nawet gra w Pucharach się nam nie należy"

0

@BarcaFan20048989 Ostatnio dokopali Realowi. Dawał się bo LFC miało ręcznika Kariusa na bramce i Ramos zrobił zapasy Salahowi.

0

@esem91 W tym wypadku jak ziomek kibicuje od dawna to faktycznie może być szkoda :/

1

United stabilnie. Amorim dalej będzie robił z siebie Męczennika ale szczerze?.. Szczerze.. Jakoś nie szkoda mi ich upadku.. Nigdy nie przepadałem za MU, bliżej w Premier League mi do LFC.

0

@Arden Znając Raphe chyba do niego powiedział "Jeszcze raz mnie dotkniesz a ci przypierwiastkuje"

5

Już powoli człowiek nie może się doczekać Marca, wiosny i tego wspaniałego atmosferycznego powietrza i aury wiosennej.

1

@DonCarletto I tak pewnie pójdą pod młotek.

0

@FcPortoFan1999 Nie korzystają już nawet ze szkółki jak to miało miejsce kiedy świecili sukcesy.. Transfery jak Sancho, Anthony, Maguire pogrążyły Muły.

0

@Damian11 Negriera Łobrobowoł Biednych Białych Franksistów :(

0

@FcPortoFan1999 Tak jak wspomniałem. Nietrafione ruchy dzbanów i gwiazdeczek doprowadziły do upadku ten klub..

1

@DawidekFCB Nawet do obrony wracał.

1

Manchester United wymaga budowy od podstaw na nowo żeby powrócić do Elity ale tam kupują takich Dzbantonych jeźdźców bez głowy np za grubą kasę czy Harrego Drewnajera a na skrzydle finalnie straszy Dzbanacho no to kurła xD

5

@NeroTFP1 Miał być gol Polaka Rodaka Bobrura Kłodziana Łavendnicy, który musi uciekać w Pichichi i jest.

0

@mientusek1407 Ostatnimi chyba, którzy takie coś robili to byli Leo i Neymar. Takiego piłkarza nam brakowało.

0

@Gibbon_FCB Być może ale kilka meczów dobrych i wyszły jego braki w defensywie a w meczu z PSG jak Dembele zrobił z niego wiatrak to już przesądziło o jego przyszłości tutaj.

4

Rozwala mnie to trochę, że Polacy mimo, że nie byli nigdy ściągani do Barcy to jak już przyszli radzą sobie lepiej niż Portugalczycy, których ściągaliśmy po figo i każdy się od klubu odbił. Quaresma, Simao, Gomes, Semedo, Trincao, Cancelo, Felix...(Deco nie liczę bo to Brazol ale grał dla Portugalii) Jakaś klątwa to jest..

3

@maciekofcb Nie robi liczb = słaby dla wielu... To tzw "Janusze futbolu"

4

Kurła fajnie by było gdyby Wojtek został na kolejny sezon. Jeżeli Polak będzie w formie Mats będzie miał w końcu konkurencję a nie statystę.

10

Kolejny mecz z Wojtkiem w bramce, kolejne punkty.

2

Szczęsny jak Mnich w filmie "Mecz ostatniej szansy" haha


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?