0

Eric zderzył się barkiem z łbem Diakhabiego a ci gadają o karnym xD

0

Cucu co ty kurła robisz chłopie..

0

Hiszpańscy sędziowie to ślepe tłumoki...

0

Balde u Flicka faktycznie staje się kozak.

0

@kubix05 To powinien być dzień hodowcy bo w tym samym dniu urodził się Bob Marley.

0

@Luciano99 Albo na sprzedaż za grosze.

2

@FCB_dimiC Rządowa Hipokryzja I Ego...

1

@kubix05 Kiedyś słuchałem kilka jego nutek mimo, że na codzień słucham nieco innej muzyki to uważam, że naprawdę te utwory ww mają coś w sobie magicznego. Dzięki za przypomnienie o Bobie może sobie odświeże kilka nut.

1

@Sulimo Tak jak Spider Mana na Fox Kids nie udało się dokończyć wątku z odnalezieniem Mary Jane..

0

Ale co z niego robili nowego Modricia, KDB czy Inieste jak grał w Ajaxie to jego a koleś to jest Holenderski, przepłacony Kovacić...

0

Olmo wraca super. Oby na dłużej niż tylko 2 mecze po 30 minut..

1

@FCB24 Idealnie Alan Mam głowę bo JemNyom by pasował do tych Inżynierów z Madrytu..

0

@AlexDark00 Nie wina Peñii, że ładujemy po 5 goli tylko jego, że nie potrafił bronić sporo sytuacji gdzie traciliśmy pkt, jak ostatnio odbił sobie pod nogi kolesia albo jak z Betisem całą lewą flankę zostawił.

4

Tak było nie zmyślam..

0

@AlexDark00 Ale. Ale z Wojtkiem nie przegraliśmy jeszcze żadnego meczu pomimo to.

0

@Pedri16Future Peña był połowę sezonu jedynką i nie pokazał nic takiego żeby to miejsce zachować. Można gdybać tylko co by było gdyby np grał z Alaves zamiast Wojtka czy by dał radę czy by wpuścił coś i byśmy stracili PKT bo pamiętam jak Wojtek musiał ratować nas w końcówce i bawić się w żąglerke bo Erikowi się gość z krycia odkleił, ale ogółem to Szczena > Łoniaki.

0

@FcPortoFan1999 A no jeszcze jakbym miał ten dom. Na City postawiłem dom i przegrałem, aktualnie śpie pod mostem.

3

W życiu pewne są 3 rzeczy.
Śmierć
Podatki
To, że Real wciśnie gola w 90+ minucie

0

@DonCarletto Ale to się zdarza raz na 10 meczów.

0

@DonCarletto Nie odpadnie Real z pucharu. Za dużo ma indywidualności żeby odpaść z takim rywalem, nawet jak chłopak popełnił błąd ale cóż. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

38

Jak oszukał? Przecież dostał mnóstwo szans i jaki jest Peña każdy widział...

0

@DonCarletto Młody chłopak musi trochę złapać doświadczenia. Lepiej go próbować ograć niż Człmą grać według mnie, Cubarsi też na początku nie był Nowym Pique.

2

Wybory to będą dopiero za kilka miesięcy Panie Darku.

0

Beton pewnie Czałme na ŚO da za to zamiast budować młodego.. nie? @DonCarletto

0

@draxidox Kilka lat temu na tłusty czwartek były luzem pączki te najtańsze. Jakąś starsza babka gołymi rękami je pakowała do siatki i moja reakcja była taka, że zrobiłem sobie w domu..

1

@Commando Dla niego jest rola zdradzonej kurtazyny.

0

@jacobFCB Real Madryt ogląda Pornosy do końca bo myśli, że na końcu będzie ślub.

2

@Barcatroll Musi zostać w razie "W" gdyby coś się Wojtkowi stało, póki co drugi bramkarz i tak potrzebny jest.

0

@Walker Nigdzie nie idzie za to niestety Assaulta dorwać. Sprawdzałem w Auchan, Kaufland, Stokrotce, Biedrze nie ma nigdzie.

0

To jest ta bomba o jakiej nam mówił Lapcio haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?