Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eric zderzył się barkiem z łbem Diakhabiego a ci gadają o karnym xD
0
Cucu co ty kurła robisz chłopie..
0
Hiszpańscy sędziowie to ślepe tłumoki...
0
Balde u Flicka faktycznie staje się kozak.
0
@kubix05 To powinien być dzień hodowcy bo w tym samym dniu urodził się Bob Marley.
0
@Luciano99 Albo na sprzedaż za grosze.
2
@FCB_dimiC Rządowa Hipokryzja I Ego...
1
@kubix05 Kiedyś słuchałem kilka jego nutek mimo, że na codzień słucham nieco innej muzyki to uważam, że naprawdę te utwory ww mają coś w sobie magicznego. Dzięki za przypomnienie o Bobie może sobie odświeże kilka nut.
1
@Sulimo Tak jak Spider Mana na Fox Kids nie udało się dokończyć wątku z odnalezieniem Mary Jane..
0
Ale co z niego robili nowego Modricia, KDB czy Inieste jak grał w Ajaxie to jego a koleś to jest Holenderski, przepłacony Kovacić...
0
Olmo wraca super. Oby na dłużej niż tylko 2 mecze po 30 minut..
1
@FCB24 Idealnie Alan Mam głowę bo JemNyom by pasował do tych Inżynierów z Madrytu..
0
@AlexDark00 Nie wina Peñii, że ładujemy po 5 goli tylko jego, że nie potrafił bronić sporo sytuacji gdzie traciliśmy pkt, jak ostatnio odbił sobie pod nogi kolesia albo jak z Betisem całą lewą flankę zostawił.
4
Tak było nie zmyślam..
0
@AlexDark00 Ale. Ale z Wojtkiem nie przegraliśmy jeszcze żadnego meczu pomimo to.
0
@Pedri16Future Peña był połowę sezonu jedynką i nie pokazał nic takiego żeby to miejsce zachować. Można gdybać tylko co by było gdyby np grał z Alaves zamiast Wojtka czy by dał radę czy by wpuścił coś i byśmy stracili PKT bo pamiętam jak Wojtek musiał ratować nas w końcówce i bawić się w żąglerke bo Erikowi się gość z krycia odkleił, ale ogółem to Szczena > Łoniaki.
0
@FcPortoFan1999 A no jeszcze jakbym miał ten dom. Na City postawiłem dom i przegrałem, aktualnie śpie pod mostem.
3
W życiu pewne są 3 rzeczy.
Śmierć
Podatki
To, że Real wciśnie gola w 90+ minucie
0
@DonCarletto Ale to się zdarza raz na 10 meczów.
0
@DonCarletto Nie odpadnie Real z pucharu. Za dużo ma indywidualności żeby odpaść z takim rywalem, nawet jak chłopak popełnił błąd ale cóż. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
38
Jak oszukał? Przecież dostał mnóstwo szans i jaki jest Peña każdy widział...
0
@DonCarletto Młody chłopak musi trochę złapać doświadczenia. Lepiej go próbować ograć niż Człmą grać według mnie, Cubarsi też na początku nie był Nowym Pique.
2
Wybory to będą dopiero za kilka miesięcy Panie Darku.
0
Beton pewnie Czałme na ŚO da za to zamiast budować młodego.. nie? @DonCarletto
0
@draxidox Kilka lat temu na tłusty czwartek były luzem pączki te najtańsze. Jakąś starsza babka gołymi rękami je pakowała do siatki i moja reakcja była taka, że zrobiłem sobie w domu..
1
@Commando Dla niego jest rola zdradzonej kurtazyny.
0
@jacobFCB Real Madryt ogląda Pornosy do końca bo myśli, że na końcu będzie ślub.
2
@Barcatroll Musi zostać w razie "W" gdyby coś się Wojtkowi stało, póki co drugi bramkarz i tak potrzebny jest.
0
@Walker Nigdzie nie idzie za to niestety Assaulta dorwać. Sprawdzałem w Auchan, Kaufland, Stokrotce, Biedrze nie ma nigdzie.
0
To jest ta bomba o jakiej nam mówił Lapcio haha