Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I to jest właśnie to o czym mówił Wojtek. Trening to nie mecz, a brak rytmu = brak czucia przestrzeni. Obecnie jest nieco lepiej i komunikacja nawet wygląda lepiej z obrońcami, jak Wojtek wróci na swój poziom z Turynu będzie spoko.
3
@SelloutCrowd Ja bym chciał żeby wróciło Depor za takie Getafe..
1
@SelloutCrowd Ostatnio 14/15 i 15/16, od 16/17 zaczynał się kryzys.
1
Przed chwilą pokazali na powtorce ile widzi Pedri ale nie ma liczb.. :')
5
@Kapitan hawk Ale... Ale mają 15 Champions League.
0
@FcPortoFan1999 Z taką Valencią to i nawet oni by dali radę.
0
@FcPortoFan1999 Z taką grą to i z Porto by dostali lanie.
0
@yoli Widać, że ma potencjał.
0
Połowa E Klapy nawet by tą Valencie rozpykała..
0
Biali to by nawet takiego Forta pewnie chcieli na PO niestety w Barcy chłopak ma potężnego konkurenta..
0
@szymonekk Widać, że formę to oni obecnie zostawili w lesie.
0
@DragonxNF Na poziomie obiektywizmu Jarka od rządowych
0
W końcu Fort < 3
0
Muszę przyznać, że to wejście Casado I Olmo tylko pogorszyło sytuację.
0
@Bernard777 On nawet nie pogra w Hispzanii.
1
Ten Sadik to pasuje idealnie do Sretafee
2
Eric dzisiaj nie licząc tego pojedynku z Sadikiem to Pan Profesor. Może on będzie naszym "Nacho".
0
@szymonekk Franek
1
@SkN Był wybór między nim a Destem..
2
Diakhabi to dzisiaj czarny Lenglet.
0
@Kamiloza91 Na spadek dużo bardziej od Valencii zasługuje przebrzydłe Getafe z pajacem Boradalasem, który wygląda jak typowy Informatyk..
0
@Goralkov Koncentracji nie trzyma, podnosi bez sensu ręce, z wyprowadzaniem ma problem.
1
Współczuję kibicom Valencii mimo wszystko. Może to pomoże obalić tego Żółtka.
1
Ferran to dzisiaj wylosował Nazario Mode.
13
Eric i Inigo do tego jak chce grać Flick lepiej pasują niż Araujo.
3
I właśnie dlatego broni Wojtek.
0
@kubix05 Real grał z Autobusiarzami.
0
@Lucas92 Jest takie coś jak Półautomaty na spalonych..
1
Jednak uznali. Ja pitolę ale w Hiszpanii są Niekompetentne Barany.. Najpierw 0 kartki za faul na Pedrim a później wątpliwości przy trafieniu Ferrana.
1
Przecież tam nie ma spalonego....